Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 751 od 845 PrvaPrva ... 251651701741747748749750751752753754755761801 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11,251 do 11,265 od ukupno 12669

Tema: Кафаница

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Citat U originalu postavio/la JO Pregled poruke
    ... lepinju necu ali jednu veknicu hleba cu umesiti

PS: Ovde ima gotove mesavine za hleb(brasna + kvascem + suncokret i td...) da se kupi, samo vodom umesam, 2x na toplom mestu miruje i raste i 50 min. u rerni... i gotovo
    Ође нема....Пре пар дана сам чекала госте са домаћим перецима, али није све стало у тепсију, па сам ујутро испекла лепињице од остатка теста
    ....и да....овде, у Београду, гледају ме као лудака, када у пекари тражим да ми спакују неиспечен хлеб тј. тесто. Платим га као да сам купила печен хлеб, али ово тесто разваљам и испечем предивне мекике.

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    ... ne mogu da verujem! ... pa i ja pravim danas za veceru ribu ali sa spenatom ... ja i ti telepatiramo a?
    Можда некога привуче мирис рибе

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke
    Можда некога привуче мирис рибе
    ...sta to ovde vonja......
    ...salim se naravski, ja mnogo volim ribu, ne kao jagnjetinu ali mnooogo......sta vise, najbolje obozavam svezeg bakalara koji dok se sprema strasno smrdi ...i zato mi ga ne spremaju cesto, kazu ..."ne mogu, bre, kucu da izluftiram posle 10 dana..."..
    Poslednji put uređena Mare : 27-03-2010 u 14:29

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Citat U originalu postavio/la Mare Pregled poruke
    ...sta to ovde vonja......
    ...salim se naravski, ja mnogo volim ribu, ne kao jagnjetinu ali mnooogo......sta vise, najbolje obozavam svezeg bakalara koji dok se sprema strasno smrdi ...i zato mi ga ne spremaju cesto, kazu ..."ne mogu, bre, kucu da izluftiram posle 10 dana..."..
    Откри тајну, љубим те, где се то може у Бгд купити свеж бакалар? Нека смрди у мојој кући

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Откри тајну, љубим те, где се то може у Бгд купити свеж бакалар? Нека смрди у мојој кући
    ...Metro skoro uvek ima filete a cesto i cele (bez glave)...vec sam negde ostavio moj omiljeni nacin za pripremu, koji mi je ostavio bivsi forumas Joca, koji na zalost nije tu vise ali je bio najboji kuvar od svih forumasa...cuj forumasa, od svih kuvara koje poznajem...

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    ...Metro skoro uvek ima filete a cesto i cele (bez glave)...vec sam negde ostavio moj omiljeni nacin za pripremu, koji mi je ostavio bivsi forumas Joca, koji na zalost nije tu vise ali je bio najboji kuvar od svih forumasa...cuj forumasa, od svih kuvara koje poznajem...
    Aaaaa....hvala, hvala....retko idem u Metro, moraću to promeniti ...a potražiću i Jocin recept

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    добро јууутроо
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    ... od Joce sam ovde puno procitala - mislim, od prilike, SVE ... zao mi je da vise nije ovde! Nadam se da nije neki ozbiljan razlog da ga nema

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    добро јууутрооо
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    добро јууутрооо
    Dobro jutro....
    masta je vaznija od znanja

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Добро јутро како сте спавали? Добро јутро јесте ли сањали? Добро јутро прекините сан. Добро јутро, по јутру се познаје дан!

Ту песму сам волео кад сам био мали. Добро јутро свима!

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    добро јууутрооо
    ... nova solja?

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la pesma Pregled poruke
    Dobro jutro....
    ... haaaj Pesmice, tebe samo jos ujutru

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la Dejan Pregled poruke
    Добро јутро како сте спавали? Добро јутро јесте ли сањали? Добро јутро прекините сан. Добро јутро, по јутру се познаје дан!

Ту песму сам волео кад сам био мали. Добро јутро свима!
    ... ima li ovde i uvece nekoga?

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    ... od Joce sam ovde puno procitala - mislim, od prilike, SVE ... zao mi je da vise nije ovde! Nadam se da nije neki ozbiljan razlog da ga nema
    malo mu je bilo dosadilo...pa se redje javljao...malo je gastarbajterisao u okolini, puno posla....ali posle jeste imao odredjenih zdravstvenih problema....nadam se da je dobro...

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu
  • You may post replies