Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 753 od 845 PrvaPrva ... 253653703743749750751752753754755756757763803 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11,281 do 11,295 od ukupno 12669

Tema: Кафаница

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Citat U originalu postavio/la Mare Pregled poruke
    ...slabo odmaram, malo spavam....tako da se uskoro moze ocekivati da se od vampira napravim na zombija...
    [media]http://www.youtube.com/watch?v=EISHsufVlww[/media]

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Citat U originalu postavio/la mare Pregled poruke
    ...jel kod cacanina, blizu stare tramvajske okretnice..?
    Све знаш. Убедљиво су ми Каленић и Војвода Степе, најбоље печењаре за јагњетину. Само на Каленићу брзо продају, па нећу да ризикујем. Баш смо се пожелели правог печења, ражањ, печено на дрвима, мљац....једва чекам сутрашњи ручак.

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke
    Носталгија или, реалније, остаде ти нешто-неко у Лондону
    ...da....ima svasta nesto sto je "ostalo'' tamo...nesto je doduse doslo sa mnom ovamo...a nesto je sirom sveta rasuto...od Brazila i Burme pa sve do Zenevskog jezera...........a mozda je samo taj dorucak....kad ti kazem odlican je...

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    ...da....ima svasta nesto sto je "ostalo'' tamo...nesto je doduse doslo sa mnom ovamo...a nesto je sirom sveta rasuto...od Brazila i Burme pa sve do Zenevskog jezera...........a mozda je samo taj dorucak....kad ti kazem odlican je...
    Познајући тебе, није имовина. Дакле, богат си ти човек, Маре. Поделићу пасуљ с тобом

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Све знаш. Убедљиво су ми Каленић и Војвода Степе, најбоље печењаре за јагњетину. Само на Каленићу брзо продају, па нећу да ризикујем. Баш смо се пожелели правог печења, ражањ, печено на дрвима, мљац....једва чекам сутрашњи ручак.
    ...pa prijatno..., skoro je drug isao da mu odrede onu dijetu "prema krvnoj grupi" ili kako se vec zove....i naravno sve mu zabranili u rubrici "zabranjeno" kolaci, od voca banane, jagode, poomorandze...mleko...hleb od brasna...piletina, svinjetina, govedina....losos, lignje.....i tako citam ja ono i gledam ga a on se smejulji...."sto se smejes bre....pa ja bi plakao..."....kazem mu ja a on ce, "pa vidi brate....mogu jagnjetinu!!!"........eto pade mi na pamet sad...

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Познајући тебе, није имовина. Дакле, богат си ти човек, Маре. Поделићу пасуљ с тобом
    ...hvala Plantaze........ali sve je to "imovina", samo menja agregatna stanja, nekad fizicka....posle metafizicka...

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    ...pa prijatno..., skoro je drug isao da mu odrede onu dijetu "prema krvnoj grupi" ili kako se vec zove....i naravno sve mu zabranili u rubrici "zabranjeno" kolaci, od voca banane, jagode, poomorandze...mleko...hleb od brasna...piletina, svinjetina, govedina....losos, lignje.....i tako citam ja ono i gledam ga a on se smejulji...."sto se smejes bre....pa ja bi plakao..."....kazem mu ja a on ce, "pa vidi brate....mogu jagnjetinu!!!"........eto pade mi na pamet sad...
    Ја не идем код лекара, нећу да ризикујем Када су мојој свекрви казали лекари да сме само младо месо, онај шерет од мог супруга је изјавио "љубим ти доктора, почећу одмах да примењујем његов рецепт" .... и применио човек, упс примењивао 28 година

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    ...hvala Plantaze........ali sve je to "imovina", samo menja agregatna stanja, nekad fizicka....posle metafizicka...
    аааа....ја мислила само течност мења агрегатна стања , но, ко ће с вама поетама?

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    У којој си, Маре, сада фази? ....тој, агрегатној

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Ја не идем код лекара, нећу да ризикујем Када су мојој свекрви казали лекари да сме само младо месо, онај шерет од мог супруга је изјавио "љубим ти доктора, почећу одмах да примењујем његов рецепт" .... и применио човек, упс примењивао 28 година
    ...kad se sad nisam slogir`o .......pa tvoja svekrva i ja imamo istog doktora......

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    ...kad se sad nisam slogir`o .......pa tvoja svekrva i ja imamo istog doktora......
    Медицинска заблуда. Кад тај савет доктора почнеш да примењујеш, остајеш заражен док си жив.

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    У којој си, Маре, сада фази? ....тој, агрегатној
    ...trenutno sam u agregatnom stanju "glupe mase"...sa tendencijom rastvaranja iste do beskonacnosti...e a onda iz beskonacno "glupe mase" samo je korak do uspeha...u recimo nekom "grand show-u"....ili u radikalnoj stranci....ili...u skoli za silikonske potparolke DS-a...

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Медицинска заблуда. Кад тај савет доктора почнеш да примењујеш, остајеш заражен док си жив.
    ...ih, k`o sad nisam......

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    ...trenutno sam u agregatnom stanju "glupe mase"...sa tendencijom rastvaranja iste do beskonacnosti...e a onda iz beskonacno "glupe mase" samo je korak do uspeha...u recimo nekom "grand show-u"....ili u radikalnoj stranci....ili...u skoli za silikonske potparolke DS-a...

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    ...ih, k`o sad nisam......
    Добро, вагице, добро то....промотивно-рекреативног карактера Дакле, пречуо си савет доктора "избегавајте контакте са...."

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu
  • You may post replies