Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 773 od 845 PrvaPrva ... 273673723763769770771772773774775776777783823 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11,581 do 11,595 od ukupno 12669

Tema: Кафаница

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke
    Извини, морам те напустити. Било је лепо осетити живот поново у "ову Кафану".

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la Mare Pregled poruke
    ...vazno je Svabice da ti to pratis...pozitivno si me iznenadila...a sto se tice navijanja stvari stoje ovako....ja naravno navijam za Srbiju ali od te reprezentacije nista ne ocekujem.....i zato uvek biram drugu reprezentaciju a koju cu da navijam kad ovi ispadnu....
    ...sto se mene tice to je Brazil, znam da nije originalno, ali je tako....zato sto cela nacija zivi za fudbal, zato sto je njihovim igracima najvise stalo (danas je posle gola S.Koreji igrac koji vredi 50 miliona evra, plakao kao malo dete) i na kraju zato sto jos uvek fudbal dozivljavaju i kao igru....
    ....sto se Srbije, Slovenije i Nemacke, tice, stvari stoje ovako...
    -Srbija ima potencijal za 7 na terenu pruza maximum 2
    -Slovenija ima potencijal 3 ali zato na terenu, uvek pruza svih 3
    -Nemacka ima potencijal 6 a na terenu pruza 7....

pa sad ko sta voli...

... pa tako bi trebao da bude sport ... igra a ne biznis. Samo eto, neki ne vide tu vrednost koju poseduju Brazilianci. Po svemu im se vidi da sa dusom i srcem triblaju ... vitalnih, elegantnih pokreta, ritam im je u zilama ... pravi balet na travi. Mislim, ako Nemci izlete onda sam i ja za Brazil ... a ti Patak, budi malcice i za Nemce

Sto se tice nasih srpskih igraca hm ... nekako u timu ne funkcionisu. Svaki pojedinac ima svoju vrednost - svi igraju ili su igrali u Nemackoj u prvoj ligi i dobro su iztrenirani od poznatih trenera ... imaju iskustva ali skupa u jednom timu nesto ne ide kako treba. Sada bi trebala biti eksperte da prepoznam sta je to, gde se gresi ali nisam ... ja vidim samo da nesto ne ide kako treba ... mozda u postavi igraca ili u medjusobnim sporazumevanju u igri ali u sporazumevanju svi imaju poteskoce, zahvaljujuci onim uzasnim "vuvuzelama" koje zivciraju ... hm ... steta ali tako je, mora se postovati: druge zemlje drugi obicaji.
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Pozdravcic svima ... odo da gledam sta radi Messi - "drugi" Maradona ... smejala sam se kada sam videla Maradonu kako izgleda - sik ali svi ga volu, izgleda da je lik ok i suveren kao trener. Cula sam malopre na TV da je rekao, da je Messi bolji igrac nego sto je on ikada bio ...

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Citat U originalu postavio/la JO Pregled poruke
    Pozdravcic svima ... odo da gledam sta radi Messi - "drugi" Maradona ... smejala sam se kada sam videla Maradonu kako izgleda - sik ali svi ga volu, izgleda da je lik ok i suveren kao trener. Cula sam malopre na TV da je rekao, da je Messi bolji igrac nego sto je on ikada bio ...
    Марадона је доказ да свим краљевима не мора добро да стоји кравата. Али краљ је краљ, носио кравату или не!

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la Dejan Pregled poruke
    Марадона је доказ да свим краљевима не мора добро да стоји кравата. Али краљ је краљ, носио кравату или не!
    ... da, naravno, origilan je. Lepo si rekao ali meni je ipak smesan - mislim, smesno izgleda sa dugackom, napumadisanom kosom i crno-belom bradom ... kratkog rasta u velikom odelu ... estetski je mafiozna pojava i meni licno, jako smesan ... ovo misljenje nema veze sa sportskim kvalitetima

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Skoro da zaboravih,
    ... sve najbolje za sutrasnji susret

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    ... da, naravno, origilan je. Lepo si rekao ali meni je ipak smesan - mislim, smesno izgleda sa dugackom, napumadisanom kosom i crno-belom bradom ... kratkog rasta u velikom odelu ... estetski je mafiozna pojava i meni licno, jako smesan ... ovo misljenje nema veze sa sportskim kvalitetima
    Прави манекен!

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    Dobro jutro...
    masta je vaznija od znanja

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    Skoro da zaboravih,
    ... sve najbolje za sutrasnji susret
    ...JO bas si vrag...
    masta je vaznija od znanja

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Овде еуфорично. Како си, ЈО?

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Наше бабе победиле Швабе! Уствари нису бабе баш увек. изгеда им је највећа слабост недостатак општег образовања и због тога се често вуку као бабе.

Али ботно је да су победили Швабе. Ако се не буду фемкали могу далеко да догурају.

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Може ли ово да се зове кафаница? Или можда кафанче?

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Наше бабе победиле Швабе! Уствари нису бабе баш увек. изгеда им је највећа слабост недостатак општег образовања и због тога се често вуку као бабе.

Али ботно је да су победили Швабе. Ако се не буду фемкали могу далеко да догурају.

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Може ли ово да се зове кафаница? Или можда кафанче?
    Гласам за Кафанче

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke
    Гласам за Кафанче
    ... sta fali starom imenu?

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu
  • You may post replies