Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 802 od 845 PrvaPrva ... 302702752792798799800801802803804805806812 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 12,016 do 12,030 od ukupno 12669

Tema: Кафаница

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke
    Јутрос рођендан једне ваге. Па, живеле ваге!
    Ajde da pogodim
    ... rodjendan tvog pokojnog supruga Dirljivo sta si napisala

.

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    ... pa uskoro jos jedna tortica za jednog tvog velikog, misicavog, snazanog, kamenitog, sumovitog ... kad oblacanog onda glasanog, kad suncanog onda toploooog, prijatelja Kopaonika

Setila sam se da si rekla da je vaga ... pa srecno mu zelim onda i ja ... i naravno, i svim drugim vagama

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Jeste li culi sta se ovde kod mene u blizini desava? Nocas su 24 stara, zdrava, prelepa, stabla posekli. Sada ostaju "samo" jos 276 za poseci ... i sve to za jednu nepotrebnu podzemnu zeljeznicu. Policija je bila brutalna, cak ni na decu nisu obracali paznju ...
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    ... ovaj vas gost mora sada da napusti Srbiju i kafanicu(istekla mu viza) ... nadam se da su svi racuni placeni i da se moze opet nadatii vasem gostoprimstvu ... Obecavam, bice u buduce dobar i nece vise nikome u avliji prkositi

Lep vikend zelim svima!
    CMOK
    • Tip fajla: jpg et.jpg (12.2 KB, 13 pregleda)

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Citat U originalu postavio/la JO Pregled poruke
    ... pa uskoro jos jedna tortica za jednog tvog velikog, misicavog, snazanog, kamenitog, sumovitog ... kad oblacanog onda glasanog, kad suncanog onda toploooog, prijatelja Kopaonika

Setila sam se da si rekla da je vaga ... pa srecno mu zelim onda i ja ... i naravno, i svim drugim vagama
    ...da, uskoro i 5. oktobar

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Jeste li culi sta se ovde kod mene u blizini desava? Nocas su 24 stara, zdrava, prelepa, stabla posekli. Sada ostaju "samo" jos 276 za poseci ... i sve to za jednu nepotrebnu podzemnu zeljeznicu. Policija je bila brutalna, cak ni na decu nisu obracali paznju ...
    Napiši nam nešto više, bitte

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812

Браво, ЈО! Тај рођендан је заливен Остало Смедеревке и за мушкатле

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    ... ovaj vas gost mora sada da napusti Srbiju i kafanicu(istekla mu viza) ... nadam se da su svi racuni placeni i da se moze opet nadatii vasem gostoprimstvu ... Obecavam, bice u buduce dobar i nece vise nikome u avliji prkositi

Lep vikend zelim svima!
    CMOK
    Па да су плаћени, нису. Патак рекао, за тебе све гратис

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Верујем да када бу узели ДНК полицајаца са Сиријуса, Аустралије, Кине, Србије,... да би установили да су они једна нација!

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Аууу, каква гужва ноћас у Кафаници. Па, хајд' онда уживајте јутрос у кафици
    добро јутро!

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    Dobro jutro...
    masta je vaznija od znanja

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    Sinoc je u S.Karlovcima poceo 80-ti grozdjenbal...
    Predivna manifestacija ...ko moze nek izvili doci...nazalost ja necu ici....silne neke nepredvidjene obaveze...Plantaze skokni do Karlovaca
    masta je vaznija od znanja

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Препознајем, на горњој фоткици, вина Славе Дошена, бермет му је непревазиђен. И никада ми неће бити јасно зашто нема штанда Пољопривредног факултета, одсека воћарство-виноградарство, који има своје огледно добро баш у Карловцима. По мени, то су најбоља вина из Карловаца. Остало, укуси су различити. "Лежи ми", сем Лизе и Силе, производа Института, и Рошин ризлинг, Дулкина жупљанка, а ризлинг Славка Киша је за нас Барањце.
    Мислим да у Новом Саду, само Јасмина Оташевић, Дулкина ћерка, има винотеку, негде код Житног трга.
    http://www.karlovackilist.co.rs/aktu...a-program.html

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    добро јутро, добро јутро

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Мириши божански - кељ са овчетином из земљаног лонца, сељачки колач, љутике са терасе, јабуке

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu
  • You may post replies