Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 803 od 845 PrvaPrva ... 303703753793799800801802803804805806807813 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 12,031 do 12,045 od ukupno 12669

Tema: Кафаница

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    Dobro vece...
    Prikačene slike Prikačene slike
    masta je vaznija od znanja

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    ...mozda neko svrati...pa nek se nadje...

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke
    ...da, uskoro i 5. oktobar
    ..da...mozda sutra ovde bude guzva...

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Citat U originalu postavio/la pesma Pregled poruke
    ...mozda neko svrati...pa nek se nadje...
    Хвала! Хвала!

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Желим ти, баш зато што си срећник који то уме, да још дуго пратиш лет облака и неизвесне маршруте Цигана.
    СРЕЋАН РОЂЕНДАН, МАРЕ!

[media]http://www.youtube.com/watch?v=HoU-mGdP-tg&NR=1[/media]

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke
    Желим ти, баш зато што си срећник који то уме, да још дуго пратиш лет облака и неизвесне маршруте Цигана.
    СРЕЋАН РОЂЕНДАН, МАРЕ!

[media]http://www.youtube.com/watch?v=HoU-mGdP-tg&NR=1[/media]
    Hvala Plantaze......mozda nisam pravedan prema nekima iz "realnog" okruzenja pa se muce sa poklonima...a ti eto znas sta da podaris...

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    SRECAN TI RODJENDAN Mare...
    • Tip fajla: jpg r.jpg (10.5 KB, 16 pregleda)

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Знам да је због нечег данашњи дан значајан, али нисам могао да се сетим због чега. СРЕЋАН РОЂЕНДАН!

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Pa sa malecnim zakasnjenjem da i ja pozelim srecan rodjendan ... izracunali smo da je relativno omatorio taj Patk ...
    Poslednji put uređena JO : 07-10-2010 u 16:59

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Citat U originalu postavio/la pesma Pregled poruke
    SRECAN TI RODJENDAN Mare...
    Hvala draga Pesma...
    Poslednji put uređena Mare : 07-10-2010 u 22:59

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Citat U originalu postavio/la Dejan Pregled poruke
    Знам да је због нечег данашњи дан значајан, али нисам могао да се сетим због чега. СРЕЋАН РОЂЕНДАН!
    ......gazda, kao cuveni skeptik i kroz rodjendansku cestitku izrazava politicki stav......voleo bih da ne znam na sta mislis al` na zalost nije tako...jbg...

...ali da ne bezim od sustine...HVALA DEKI !!!

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Citat U originalu postavio/la JO Pregled poruke
    Pa sa malecnim zakasnjenjem da i ja pozelim srecan rodjendan ... izracunali smo da je relativno omatorio taj Patk ...
    ...kazu da je ta teorija prevazidjena......i jos kazu da je patak svake godine sve mladji i mladji......pa me s tim u vezi strah da se na kraju ne pretvorim u "jaje" (ko "Bendzamin Baton" ) a po svoj prilici to ce jaje biti mucak...
    ...nego, s obzirom da ti Svabice, slabo stojis sa duhom jezika, pa ti obicno promakne ova prizemna, sleng-simbolika, ti na ovo gledaj kao na "poeziju" jer, kazu, nije bitno sta je "pesnik" hteo da kaze, vec koliko te se dojmilo to sto je rekao, mada priznajem da je i to "relativno"...
    ...i naravno da se vratim sustini...HVALA JO!!! nikad nije kasno, naravno...

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la Mare Pregled poruke
    ...kazu da je ta teorija prevazidjena......i jos kazu da je patak svake godine sve mladji i mladji......pa me s tim u vezi strah da se na kraju ne pretvorim u "jaje" (ko "Bendzamin Baton" a po svoj prilici to ce jaje biti mucak...
    ...nego, s obzirom da ti Svabice, slabo stojis sa duhom jezika, pa ti obicno promakne ova prizemna, sleng-simbolika, ti na ovo gledaj kao na "poeziju" jer, kazu, nije bitno sta je "pesnik" hteo da kaze, vec koliko te se dojmilo to sto je rekao, mada priznajem da je i to "relativno"..
    ...i naravno da se vratim sustini...HVALA JO!!! nikad nije kasno, naravno...
    ... eee pa kad vec znas da slabo stojim sa duhom jezika, zar nebi bilo fer, kad se vec trudis da mi pises, da onda pises tako kako bih razumela? ... ajd, profesore, razjasni mi molim te, pa da razumem tu sleng-simboliku ... mislim da mi je vreme za teze gradivo, jer, polako sam neispunjena a i nezadovoljna ... ko da me uvek odvijas ko malo dete, dok veliki pricaju. E pa necu da prihvatim sve kako mi se dojmi, nego hocu da razumem sta se kaze!

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la JO Pregled poruke
    ... eee pa kad vec znas da slabo stojim sa duhom jezika, zar nebi bilo fer, kad se vec trudis da mi pises, da onda pises tako kako bih razumela? ... ajd, profesore, razjasni mi molim te, pa da razumem tu sleng-simboliku ... mislim da mi je vreme za teze gradivo, jer, polako sam neispunjena a i nezadovoljna ... ko da me uvek odvijas ko malo dete, dok veliki pricaju. E pa necu da prihvatim sve kako mi se dojmi, nego hocu da razumem sta se kaze!

... ponekad pomislim da ni ti sam ne znas sta pricas, glavno da lepo zvuci ... kao poezija ... ali nema veze, JO zna da Patak voli da ga ne razumemo lako, Patak voli da se igra. Zar ne?

Ako sam te sada neraspolozila, evo poklonicu ti nesto sto ce te sigurno jako raspoloziti

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Lep vikend zelim svima!

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu
  • You may post replies