Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 805 od 845 PrvaPrva ... 305705755795801802803804805806807808809815 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 12,061 do 12,075 od ukupno 12669

Tema: Кафаница

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Citat U originalu postavio/la pesma Pregled poruke
    Navratim ja JO,a ovih dana veliko spremanje dvorista...menjanje travnjaka...setva...sadnja...uuuh...bas sam umorna,jos usput i prehladjena...
    Šta znači to menjanje travnjaka?

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Za tebe, Pesma, da ti zagreje dušu i osveži poneko čulo. "Valja se", brže ćeš ozdraviti
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    Dobro jutro...
    masta je vaznija od znanja

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke
    Za tebe, Pesma, da ti zagreje dušu i osveži poneko čulo. "Valja se", brže ćeš ozdraviti
    hvala ti Plantaze...dusu mi je zgrejalo,a cula ce pricekati....

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Добро јутро!

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    Šta znači to menjanje travnjaka?
    ..to znaci Plantaze da je u dvoristu postajao travnjak nekad lep sad vec ne...pa se taj prekopa i postavlja novi...moze busenovanjem ili setvom...ja se odlucila za tezu ali jeftinoju varijantu...

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la Mare Pregled poruke
    ............

...i mene ....brzina...povrsnost...dekoncetracija...losa tastatura...nesto...

hvala Bogu da si ti videla, da je Svabica prva primetila, ne bi me oprali ni Dunav ni Sava...
    ... a sta ima ovde ubedjivati lektore

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Mare, Švabica to zna. Ono što mi ne znamo je ko ili šta je nju dekoncentrisalo
    ... mene nesto dekoncentrisalo? Ja sam 100% koncentrisana ... samo Patak ili nece ili ne moze ... ali mozda ce sada videti gde je greska

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    [QUOTE=pesma;87953]Navratim ja JO,a ovih dana veliko spremanje dvorista...menjanje travnjaka...setva...sadnja...uuuh...bas sam umorna,jos usput i prehladjena..

... ma bila si tu kad i ja - u isto vreme ali nisi reagirala pa zato ... ali mozda nisi bila ti ...

... ozdravi brzo, pusti muske da sade travnjak. Ja sam kapitulirala na prolece cu sve betonirati ili cigle staviti ...

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    [quote=jo;87979]
    navratim ja jo,a ovih dana veliko spremanje dvorista...menjanje travnjaka...setva...sadnja...uuuh...bas sam umorna,jos usput i prehladjena..

... Ma bila si tu kad i ja - u isto vreme ali nisi reagirala pa zato ... Ali mozda nisi bila ti ...

... Ozdravi brzo, pusti muske da sade travnjak. Ja sam kapitulirala na prolece cu sve betonirati ili cigle staviti ...

Немој бетон, молим те!

Немаш појма како сеу деца срећна када ходају боса по трави висине 4-5 сантиметра! Није им битно да ли изгледа савршено.

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Citat U originalu postavio/la JO Pregled poruke
    ... mene nesto dekoncentrisalo? Ja sam 100% koncentrisana ... samo Patak ili nece ili ne moze ... ali mozda ce sada videti gde je greska

...probao......nije proslo......ne da se Svabica zbuniti......drzi do svog stava, kad je sigurna da je u pravu...

...mislio sam, poverovaces mi pa da ti onda priznam to pojedeno "n" ali ne das se, guglala si, studiozno, svapski, priznaj...

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    [QUOTE=Dejan;87983]
    Citat U originalu postavio/la jo Pregled poruke
    Немој бетон, молим те!

Немаш појма како сеу деца срећна када ходају боса по трави висине 4-5 сантиметра! Није им битно да ли изгледа савршено.
    Dejane ... cija deca bre???

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    ...probao......nije proslo......ne da se Svabica zbuniti......drzi do svog stava, kad je sigurna da je u pravu...

...mislio sam, poverovaces mi pa da ti onda priznam to pojedeno "n"
    ali ne das se, guglala si, studiozno, svapski, priznaj...
    ........

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591

...mislio sam, poverovaces mi pa da ti onda priznam to pojedeno "n" ali ne das se, guglala si, studiozno, svapski, priznaj...
    ... za ovakve sitnice ne guglam!

CMOK

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    ..to znaci Plantaze da je u dvoristu postajao travnjak nekad lep sad vec ne...pa se taj prekopa i postavlja novi...moze busenovanjem ili setvom...ja se odlucila za tezu ali jeftinoju varijantu...
    Aaaa....ok, ok....već sam se uplašila da je reč o plastici. U komšiluku gledam svakodnevno plastični travnjak. Pokušaću da ga fotografišem, ako me ne najure; milion kamera po uglovima kuće

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu
  • You may post replies