Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 813 od 845 PrvaPrva ... 313713763803809810811812813814815816817823 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 12,181 do 12,195 od ukupno 12669

Tema: Кафаница

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la bratislav n Pregled poruke
    Dobro vece,dobro vece! Meni je kucna slava bila juce...skupilo se drustvance,bilo je lepoooo
    Evo malo i da pocastim drustvo iz kafanice
    Srecnu slavu, Bratislave!
    ... mislim da je to u ovo doba slava, Sv. Nikola? ... to je bila slava i mojih rodjaka - moga tate, babe, ujaka ... pa valda i moja ... ali, posto su svi mrtvi a ja vec odavno nisam u Srbiji ... tako da se ni ne secam svega detaljno

Prikačene slike Prikačene slike
    Poslednji put uređena JO : 28-10-2010 u 23:53

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Dobro vece,dobro vece! Meni je kucna slava bila juce...skupilo se drustvance,bilo je lepoooo
    mmmm ... ova sarma ...
    ... predpostavljam da ove slike nisu iz neta

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la pesma Pregled poruke
    ...nedostaju mi nove zanimljive,kreativne teme...znam pitaces zasto ih ne postavljas...pa ostalo nas je jako malo...i nebih da smaram i da "bacam pasulj" ko i da li ce neko svratiti do foruma,pa se stoga zadovoljavam nasom lepom kafanicom... tu ostavim po neki pozdrav i tako...
    Vidim tu si, ali cutis ... opet nemas teme za razgovor

Evo postavicu ja neku novu "kreativnu" temu ... hmm ... sutra ... jer, meni nije problem da "bacam pasulj" a posto nisam tako skromna kao ti, da bih se samo kafanicom zadovoljila, tj. posto volim da setam po temama, onda 'ajde da i tebe odvucem, da ne visis samo u kafani, podji sutra samnom, pravi mi drustvo u prostorima, lepsih ambienata.

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    ...caos devojke.......vidim kafana zatvorena u ovo doba ko` po obicaju.......tako da mi nocne ptice nemamo so kim ni sampanj popiti ali evo napisah porukicu i zakacih na vrata, da znate da je bio patak...a ja odo` dalje u nocne zadatke...

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    Dobro jutro...
    masta je vaznija od znanja

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    Citat U originalu postavio/la JO Pregled poruke
    Vidim tu si, ali cutis ... opet nemas teme za razgovor

Evo postavicu ja neku novu "kreativnu" temu ...:
    hmm ... sutra ... jer, meni nije problem da "bacam pasulj" a posto nisam tako skromna kao ti, da bih se samo kafanicom zadovoljila, tj. posto volim da setam po temama, onda 'ajde da i tebe odvucem, da ne visis samo u kafani, podji sutra samnom, pravi mi drustvo u prostorima, lepsih ambienata.
    nisam bila tu...samo se mozda nisam odjavila od prethodne posete kafani....
    Nisam ja bas tako skromna...samo je stvar interesovanja.Ako nova tema meni bude zanimljiva ucestvovacu u njoj(kao i u niz predhodnih),a ako ne ...nista...

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    Citat U originalu postavio/la Mare Pregled poruke
    ...caos devojke.......vidim kafana zatvorena u ovo doba ko` po obicaju.......tako da mi nocne ptice nemamo so kim ni sampanj popiti ali evo napisah porukicu i zakacih na vrata, da znate da je bio patak...a ja odo` dalje u nocne zadatke...
    ...

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    Citat U originalu postavio/la JO Pregled poruke
    Srecnu slavu, Bratislave!
    ... mislim da je to u ovo doba slava, Sv. Nikola? ... to je bila slava i mojih rodjaka - moga tate, babe, ujaka ... pa valda i moja ... ali, posto su svi mrtvi a ja vec odavno nisam u Srbiji ... tako da se ni ne secam svega detaljno

Draga JO bila je to Sv.Petka zastitnica zena...,a Sv.Nikola je 19 decembra.

Datum priključivanja
    Oct 2007
    Poruka
    874
    Sa malim zakašnjenjem, neka ti je srećna slava Sveta Petka - Sveta Mati Paraskeva.
    Slavio je dugo godina u zdravlju i veselju.

A za društvo jutarnja kafa
    cup_of_coffee__spoon[1]-64597-1-2.jpg
    Ili jesi, ili nisi, LAV

Datum priključivanja
    Sep 2010
    Poruka
    64
    Hvala drustvu na cestitkama ! JO,sve su slike s neta {na zalost)...nije mi palo na pamet da slikam kod mene...sad mi je zao zbog toga , cini mi se da je moja sarma bila bolja od te na slici...

P.S. - 27 oktobra je Sveta Petka,a 19 decembra je Sveti Nikola.Ocekujem tad ovde malo sarmice i svega,svega ovde od tebe i ako moze jedan Jack D. makar onaj od 0,5l ... a ja se raspricao....eto,sad se vidi gde prosecan gradjanin Srbije provodi najvise vremena...

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la Mare Pregled poruke
    Kvak ...

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    nisam bila tu...samo se mozda nisam odjavila od prethodne posete kafani....
    Nisam ja bas tako skromna...samo je stvar interesovanja.Ako nova tema meni bude zanimljiva ucestvovacu u njoj(kao i u niz predhodnih),a ako ne ...nista...
    ... nema veze, ionako nemam momentalno, preko dana, vremena za forum, a ovako kasno ni zivaca da postavljam nove teme ... sinoc, u kasne sate sam se zaletila i nesto preterano poduhvatljiva bila ... ali ...
    ... drugi put

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Draga JO bila je to Sv.Petka zastitnica zena...,a Sv.Nikola je 19 decembra.
    ... ups ... cini mi se da sam izgubila kalendar ... zar nije vec novembar?(salim se), ali bez zezanja, stvarno, vec nekoliko puta sam se cudila, zasto na drvecu ima jos zelenog lisca ... ma, uopste, zasto drvece ima jos uvek lisca, sada u novebru? ... hmmm ... ne znam gde mi se tako zuri kad preskacem mesece?

... ali sada znam gde je celo vreme Plantaze ... kuvala nekome zeceve za Paraskevinu slavu!
    Poslednji put uređena JO : 30-10-2010 u 11:32 Razlog: decembardecembardecembardecembar

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Hvala drustvu na cestitkama ! JO,sve su slike s neta {na zalost)...nije mi palo na pamet da slikam kod mene...sad mi je zao zbog toga , cini mi se da je moja sarma bila bolja od te na slici...

P.S. - 27 oktobra je Sveta Petka,a 19 decembra je Sveti Nikola.Ocekujem tad ovde malo sarmice i svega,svega ovde od tebe i ako moze jedan Jack D. makar onaj od 0,5l ... a ja se raspricao....eto,sad se vidi gde prosecan gradjanin Srbije provodi najvise vremena...
    Izvoli Bratislave, neka ti prija!
    ... a 19. DECEMBRA cu se(nadam se), setiti da mi je slava i skuvacu originalnu sarmu "ala Sirius"
    Poslednji put uređena JO : 30-10-2010 u 11:30 Razlog: opet se zabunila u mesecu

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    ... a za rezervu, pod katancem u podrumu ...

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu
  • You may post replies