Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 826 od 845 PrvaPrva ... 326726776816822823824825826827828829830836 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 12,376 do 12,390 od ukupno 12669

Tema: Кафаница

Datum priključivanja
    Sep 2010
    Poruka
    64
    Citat U originalu postavio/la JO Pregled poruke
    Bratislave, bas sam radoznala!
    [media]http://www.youtube.com/watch?v=fZSMRxyQNu8[/media]

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la bratislav n Pregled poruke
    Ovo je odlicno!
    cestitam

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke
    Хвала, ЈО, одушевила си ме...."скинула си" ову фотку....већ сам се уплашила да ћеш ми поклонити крушке Хвала, хвала, ЈО
    ...нескромно, волела бих за новогодишњи поклон оригинал дела....
    Pretpostavljam da mislis da sam slikala na platnu ili sl. ... i cim se osusi da cu poslati. Ovaj crtez je elektronski sa graficke ploce, znaci nema originala na platnu, zao mi je ... ali ako ti se svidja mozes sliku skinuti i uvelicati. Evo saljem ti novu ... ovu sam malo doterala.
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Знаш, нисам тако паметна као жене....па ми прија друштво мог нивоа...Шалу на страну, мушко друштво ми прија, а то заиста нема никакве везе са сексом; никада „не тупе“ до бесвести, прихватају те такву каква јеси са свим манама; реални су, не идеализују; нема празних прича типа „шминка, крпице, образовање, статус“; никада ти мушкарац неће „подметнути ногу“ ни „забити нож у леђа“; никада показати завист, нити обратити пажњу на безначајности типа "накит, фирмирана гардероба, шминка, туристичка дестинација"...што су теме микроскопских женских „разглабања“ .....једноставно са њима можеш бити опуштен, ако их на време трасираш на стазу без набацивања; пажљиви су, а пажња ми прија; цене вредности, ћуте када треба, што су ређе женске особине; нису хировити; ....и није реч о заједничким темама, него о приступу темама; већ рекох, о било чему да се прича, мушкарац неће „тупити до бесвести“....тек, покушавам рећи да ми прија та тако једноставна и опуштена, више површна него аналитична, мушка психологија
    Ma, u redu je, ako imas takvo misljenje o muskarcima sa kojima se druzis i da je taj tvoj opis zena uglavnom opis onih zena koje ti poznajes ... ali kako si napisala, ispada kao da pausalno svim muskima dajes plemenite osobine, dok su pausalno sve zene lose. Takav stav gledanja nebi bio onda u redu.

Ja imam veliko drustvo, podjednako su mi muski i zenski drugovi, svi su cool i ok ... u mom drustvu niko nikome ne podmece nogu i tu nikom od nikoga ne preti noz u ledja, niti sam misljenja da su takve podmuklosti samo zenske ili samo muske osobine, nego svi mi imamo podjednako lose i dobre osobine i sva nasa interesovanja(da li je to u pitanju musko ili zensko)su isto tako podjednako raspodeljena. Jedan moj poznanik je frizer, on i tekako prica o modi i sminki a jedan drugi poznanik, koji radi u gastronomiji, je po mom misljenju najveca alapaca koju sam ja srela(a kaze se da je to zenska osobina).

Kada sam bila prosle godine u Bgd upoznala sam neke muske likove koji kupuju garderobu samo u inostranstvu i to sto ti likovi oblace je u glavnom sve firmirano i pretpostavljam jako skupo(znaci, nije to iskljucivo zenska osobina) ... o luksuznim automobilima da ne pricam i o zenskama koje ih prate i koje, naravno, isto moraju da izgledaju nobel kako bi se uklapale u celokupnu sliku ... bas tu sam osetila da postoji i kod muskog sveta zavisti, na primer, kad drugi ima zgodnu "macku" ili "dobar" auto i td ...
    ... sto se tice zena, upoznala sam isto nekoliko prosle godine u Bgd koje jako puno pricaju i to sve od jednom pricaju, moze se reci da su se nadglasavale i da ni jednu nije interesovalo sta druga prica. Nema veze, ne smeta mi, jer ja sam cutljiva i ne trpim dok slusam, onaj tip sam osobe koja "gleda gde vrane lete" , kada mi dosadi ... zamisli, jedna zenska je uspela da mi za sat vremena celu njenu biografiju isprica i to u detalje, da sam za kratko vreme saznala kako, kada i zasto je zatrudnila i koliko sveca je zapalila te romanticne veceri. Kada sam se vratila kuci u moje drustvo, cudila sam se zasto su moje drugarice tako mirne i cutljive ... ali nisu one mirne i cutljive, nego to su zenske koje pricaju kad imaju sta reci i cute dok drugi pricaju ... zenske koje o svojim privatnim, intimnim, stvarima ne pricaju za kafanskim stolom. Moje drugarice su skromne zenske, volu da se doteraju i da budu lepe ali koje ne pate od nekih noblih firmiranih krpica. Ove zenske gledaju prvo na ljudske kvalitete i ne igra ulogu kako je neko obucen, sta radi i odakle je dosao.

Eto toliko na ovu temu, bas sam se napisala a htela sam samo reci da se ne sme pausalizirati ...

Poslednji put uređena JO : 05-12-2010 u 17:11

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Pretpostavljam da mislis da sam slikala na platnu ili sl. ... i cim se osusi da cu poslati. Ovaj crtez je elektronski sa graficke ploce, znaci nema originala na platnu, zao mi je ... ali ako ti se svidja mozes sliku skinuti i uvelicati. Evo saljem ti novu ... ovu sam malo doterala.
    ….а ја мислила да сам заслужила уље на платну и да ћеш ми га донети за новака….еби га, насликаћу сама. Шалим се, одушевила си ме, нико ми никада ништа драже није поклонио.

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Ma, u redu je, ako imas takvo misljenje o muskarcima sa kojima se druzis i da je taj tvoj opis zena uglavnom opis onih zena koje ti poznajes ... ali kako si napisala, ispada kao da pausalno svim muskima dajes plemenite osobine, dok su pausalno sve zene lose. Takav stav gledanja nebi bio onda u redu.

Да, када причам, а трудим се да ћутим, причам само о свом животу, какав је био, какав је сада... У шестој се деценији не може много променити. И да, у праву си, жене које познајем не желим у свом окружењу, сем када је то неизбежно; а, како ти кажеш „паушално“, скоро да је тако, да баш тако увек прилазим женском роду,“ са резервом и под ручном“. И док сам радила, а иза мене је три деценије радног стажа, хиљаде сарадника оба пола, када сарађујем са мушкарцима, знам да ће посао бити успешан и на обострано задовољство, а када су ту жене, увек су ту „порођајне муке“ и све „на ноте“.

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Доручак, другари

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    ....да, Братислав рече и посно

Datum priključivanja
    Sep 2010
    Poruka
    64
    ....да, Братислав рече и посно
    ...divno,divno e sad jedna casa onog rizlinga...ihh...zivot je lep

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    ...e, aj mene...aj mene...
    ......

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Здраво, Маре. Само да те поздравим, док чекаш уље на платну

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812