Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 829 od 845 PrvaPrva ... 329729779819825826827828829830831832833839 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 12,421 do 12,435 od ukupno 12669

Tema: Кафаница

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Citat U originalu postavio/la JO Pregled poruke
    ... leopardice
    ... malo se zabunio
    ..........da, ta iskonska dilema....jednina il mnozina...slabo stojim sa tim pravopisom....

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la Mare Pregled poruke
    ....boooze Dzo, tebi se to nesto javlja da ja volem muskarci...pu, pu, pu...nemo` bre da mi imputiras, odrecice me se sav ponosni patkovski rod...
    ... ma kako ti se svidja! ... reci !

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Patak, gde si? Zaspacu!
    ....inace poslao sam ti odgofor za dfa minuta....u isto freme kao i ti meni ovaj post....ja se izvinjavam sto smo malo sporiji mi ofde na nasu planetu od fas tamo...

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    ....inace poslao sam ti odgofor za dfa minuta....u isto freme kao i ti meni ovaj post....ja se izvinjavam sto smo malo sporiji mi ofde na nasu planetu od fas tamo...
    ... i kako ti se svidja leopard?

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    ... ma kako ti se svidja! ... reci !
    ....aaaa...da....pa to sam ja sad u ljudskom oblicju.........jel.....
    ...bez perja...sa krznom.......hmmm...znaci to je tvoja vizija...mislim sta reci......potrebna je dublja analiza (mozda da vratimo onaj "kauc" sa nekad popularne teme...)...ali ajd da ne tusim...hvala, na lepim mislima, nije lose....mada mogu ja i bolje....

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Samo da znas da nije jednostavno crtati na ploci i istovremeno gledati tj. pratiti krecanje na monitoru ... jos ucim i od dana u dan sam sve bolja i bolja

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    Pozdrav za prisutne drugare...
    Upravo sam stigla...do sad smo slavili i bilo je prelepo...slavili somo i 10-to godisnjicu firme...bilo je ludo...veselo,veselo...i ja sam ssad puno vesela ...malko i popila...i samo da vas pozdravim..
    masta je vaznija od znanja

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Citat U originalu postavio/la pesma Pregled poruke
    Upravo sam stigla...do sad smo slavili i bilo je prelepo...slavili somo i 10-to godisnjicu firme...bilo je ludo...veselo,veselo...i ja sam ssad puno vesela ...malko i popila...i samo da vas pozdravim..

....e neka si ti nama lepo proslavila....popi jos po neku i za nas pre spavanja....

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708

....e neka si ti nama lepo proslavila....popi jos po neku i za nas pre spavanja....
    ...dosta je bilo...
    masta je vaznija od znanja

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    ....aaaa...da....pa to sam ja sad u ljudskom oblicju.........jel.....
    ...bez perja...sa krznom.......hmmm...znaci to je tvoja vizija...mislim sta reci......potrebna je dublja analiza (mozda da vratimo onaj "kauc" sa nekad popularne teme...)...ali ajd da ne tusim...hvala, na lepim mislima, nije lose....mada mogu ja i bolje....
    ... mrzim zivotinjske mustre na telima tj. konfekciji a kamoli prava krzna ali kao sto rekoh, moj ukus nije pitan!

Patak, moram u krpe!
    Navrati opet

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Samo da znas da nije jednostavno crtati na ploci i istovremeno gledati tj. pratiti krecanje na monitoru ... jos ucim i od dana u dan sam sve bolja i bolja
    ....mogu bolje ne da nacrtam...nego da izgledam......zaboravila si da je patak narcis...ali sad si postavila previsoke standarde....tesko cu se odluciti sad, da postavim "perje" pred javnost...

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la pesma Pregled poruke
    oooo, nisam te videla ... Haaaaj Pesmice ... hiks, hiks

... i laku noc

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    ....mogu bolje ne da nacrtam...nego da izgledam......zaboravila si da je patak narcis...ali sad si postavila previsoke standarde....tesko cu se odluciti sad, da postavim "perje" pred javnost...
    ... ne znam da li si procitao ... napisala sam da cu te jos jednom doterati po mom ukusu!

Laku noc Patak!

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    ... mrzim zivotinjske mustre na telima tj. konfekciji a kamoli prava krzna ali kao sto rekoh, moj ukus nije pitan!

Patak, moram u krpe!
    Navrati opet
    ....hoces reci da neko drugi od nasih drugarica voli te "zivotinjske mustre..." na telima......uf, sad si nagrabusila...kad procitaju...

....salim se naravno, znam da nisi to mislila....

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    ... ne znam da li si procitao ... napisala sam da cu te jos jednom doterati po mom ukusu!

Laku noc Patak!
    ...ok...a jel na istom tipu ili ces ipak postaviti neke malo nize standarde...
    ....laku noc...

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu
  • You may post replies