Aliexpress WW   Banggood WW

Pregled rezultata glasanja: KO CE BITI USPJESNI OD OVA 2 KLUBA U MEDJUSOBNOM MECU?

Glasova
14. Ne možete učestvovati u ovom glasanju
  • VOJVODINA

12 85.71%
  • BUDUCNOST

2 14.29%
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 24

Tema: Buducnost-vojvodina

Datum priključivanja
    Apr 2007
    Poruka
    173

Buducnost-vojvodina

Glasajte Ko Ce Biti Bolji U Medjusobnim Duelima Ove Dvije Ekipe U Ligi Sampiona? Usput I Komentarisite Ove Dvije Ekipe, Ko Ce Od Njih Proci U Najboljih 13? Pozdrav!

Datum priključivanja
    Mar 2007
    Poruka
    362

Thumbs up

Vojvodina je bolja i naravno da ce ona proci u najboljih 13...
    Bar ja tako mislim...Nije zabranjeno misliti drugacije...

Datum priključivanja
    Nov 2005
    Poruka
    1,035
    Ja bih dala blagu prednost Buducnosti, kao iskusnijem timu, ali ipak je jos uvek rano govoriti o tome ko bi pobedio jer ne znamo ni sa kakvim ce timovima ekipe nastupiti u novoj sezoni. Ipak, glasala sam za Vojvodinu.

Straus, jel' se zna nesto o sastavu tima Buducnosti za 2007/2008? Cula sam samo da kao pojacanje stize Filip Djurkovic iz Partizana.

Datum priključivanja
    Apr 2007
    Poruka
    173
    nije jos konacno. djurkovic se vec prikljucio ekipi. Iz ekipe idu steljic, bagaric, andjelko dangubic. i dalje su tu vusurovic, nikola petkovic, milivojevic, dukic, culafic, starovic, zlatic, radic, rasovic. dovesce pojacanja na poziciji tehnicara, primaca. skupili su dovoljno novca da uloze u klub.

Datum priključivanja
    Feb 2007
    Poruka
    49
    ja ne pratim nesto posebno odbojku a jos manje buducnost ali me interesuje ko je nikola petkovic,i na kojoj poziciji igra?

Datum priključivanja
    Apr 2007
    Poruka
    173
    ja sam pogrijesio. vlado petkovic je, igra tehnicara u reprenzentaciji sbije.

Datum priključivanja
    Jun 2006
    Poruka
    251
    Ne zam da li Mudrac zna ko je Vlado Petkovic! Ne javlja ti se na telefon to znam

Datum priključivanja
    Feb 2007
    Poruka
    49
    Ma ja njega znam nego nisam siguran da on zna ko sam ja, jer ipak on ima dosta obozavatelja!

Datum priključivanja
    Jun 2006
    Poruka
    251
    A da nije ovaj Nikola Petkovic, Petko Crni?

Datum priključivanja
    Jun 2007
    Poruka
    7

Pa ja mislim....

Vosa ce da bude bolja...........nije zato sto sam iz Novog Sada i verna "slaninarka".......s druge strane culafic ,starovic i company....bice vrlo interesantno....

Datum priključivanja
    Apr 2007
    Poruka
    173
    vidim po vasim glasovima da vodjvodina vodi, ali zar ne mislite da je trenutno buducnost kvalitetnija ekipa?

Datum priključivanja
    Jun 2006
    Poruka
    251
    Mislimo, tj. znamo

Datum priključivanja
    Jun 2007
    Poruka
    87

Vojvodina

Nemam nista protiv Buducnosti, ali takav mi je stav

Datum priključivanja
    Apr 2006
    Poruka
    910
    Meni su oba tima jako draga (navijaću za Vošu ), mada realno Budućnost trenutno jeste kvalitetnija. Treba imati u vidu da Vojvodinu napuštaju, to jest već su je napustili Samardžić i Podraščanin, a u Budućnosti ipak ostaju ključni igrači od prethodnih sezona.
    Sve u svemu, mislim da će utakmice koje budu odigrale ove dve ekipe biti jako interesantne i kvalitetne ...

A kada već pričamo o transferima...pročitah upravo da će upražnjeno mesto srednjaka u novosadskoj ekipi popuniti Maksimović, dosadašnji bloker Radničkog iz Kragujevca. A nešto se pričalo da će se tehničar Ribnice Ilić preseliti do lokalnog rivala Radničkog...ali ne znam da li je to potvrdjeno...
    Hej, da li neko zna da li je Boba Kovač okončao karieru ili će igrati i u narednoj sezoni? Niko ništa ne piše ...

EDIT: Auuu, upravo videh da je trener Brdjović dobio ponudu italijanskog ženskog (!) prvoligaša Asistela...kako izgleda, sva je prilika da će i Brdja napustiti domaće prvenstvo...
    Poslednji put uređena nab : 05-07-2007 u 23:44

Datum priključivanja
    Nov 2005
    Poruka
    1,035
    Ne znam nista za Kovaca, ali sam cula da bi Zoran Jovanovic mogao da napusti Vojvodinu, kao i da Podrascanin jos uvek nije definitivno napustio tim (ja sam uzela zdravo za gotovo da on prelazi u Perudju, ali to jos nista nije definitivno).

Eee, a Brdjovic odlazi u Asistel bas kada je Anja napustila klub...

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu