Aliexpress WW
Strana 2 od 7 PrvaPrva 123456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 101

Tema: odbojkasice-evropsko prvenstvo

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    19
    3:2 Srbija-Belgija
    puno oscilacija al super je ispalo na kraju
    POZdrav za nashe navijache ...Chuli ste se za pobedu

Datum priključivanja
    Apr 2007
    Poruka
    173
    na rts sat nije bilo prenosa , ali svaka im cast. vidim da su 5 set razbile belgijanke. nevjerovatnih 15:5. srecno u nastavku takmicenja.

Datum priključivanja
    Jan 2007
    Poruka
    217
    Evo da i ja cestitam devojkama,i da pozdravim navijace.Svaka vam cast,bodrite ih i u narednim mecevima,umesto mene i ostalih clanova ovog foruma.
    SAMO NAPRED DEVOJKE,NAJBOLJE STE!!!!!!!!!

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    62
    Citat U originalu postavio/la bellatrix Pregled poruke
    3:2 Srbija-Belgija
    puno oscilacija al super je ispalo na kraju
    POZdrav za nashe navijache ...Chuli ste se za pobedu
    Zadatak ispunjen izgleda

AJMO, AJDE, SVI U NAPAD!!!

pa, trudili smo se , a sad smo se i organizovali pa nas je bilo cak 15 (na njih 2000 )!!!
    a ko bi cutao kad gledas nesto ovakvo?? KAKO se bore, kako ginu, kako Vesna mrko gleda kad se naljuti , kako ih Nikola bombarduje, kako mala Suzana leti po terenu itditd, ovo je uzivanje i ponos gledati!!! A i vaspitana deca, obavezno pozdravljaju pa ti dodju jos draze ... kakav dozivljaj

Hvala na podrsci !!! Slusajte nas i dalje, a crveni kacket je Lexx
    Poslednji put uređena Lexx : 24-09-2007 u 02:33

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    62
    Citat U originalu postavio/la Sara #15 Pregled poruke
    Evo da i ja cestitam devojkama,i da pozdravim navijace.Svaka vam cast,bodrite ih i u narednim mecevima,umesto mene i ostalih clanova ovog foruma.
    SAMO NAPRED DEVOJKE,NAJBOLJE STE!!!!!!!!!

Pozdravi za bazu , sta bi mi bez vas, idemo dalje!!!!!! WHAAAAAAAAAAA!!!! E i jesu najbolje

Datum priključivanja
    Jan 2007
    Poruka
    584
    BRAVO DEVOJKE !!! SAMO NAPRED !!! NAJBOLJE STE !!!

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    9
    bravo devojke!!!!idemo do kraja

sutra u 17:30 srbija-poljska

pozz za sve navijace u Belgiji i samo nastavite da bodrite devojke

Datum priključivanja
    Apr 2007
    Poruka
    173
    Poraz Od Poljske 3:0 . Ipak Su Poljakinje Mnogo Bolje.

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    19
    shta reci....nadam se da ce sutra biti mnogo bolje

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    62
    ma nisu one bile toliko dobre koliko su nase bile lose...ali sta cemo, nase su pa ih jos volimo

Datum priključivanja
    Jan 2007
    Poruka
    584
    Iako nisam gledao tekmu od pocetka ( zbog skole ) samo sam stigao da gledam malo pred kraj. Jeste da je bilo lose, ali devojke GLAVU GORE i da u sledecim utakmicama budu pobede. NAPRED DEVOJKE !!!

E da pozdrav i za navijace.

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    62
    Citat U originalu postavio/la Zexoman Pregled poruke
    Iako nisam gledao tekmu od pocetka ( zbog skole ) samo sam stigao da gledam malo pred kraj. Jeste da je bilo lose, ali devojke GLAVU GORE i da u sledecim utakmicama budu pobede. NAPRED DEVOJKE !!!

E da pozdrav i za navijace.
    hvala lepo

izgibosmo, bilo nas je celih 7 a Poljaci pevaju li pevaju

Datum priključivanja
    Nov 2005
    Poruka
    1,035
    Citat U originalu postavio/la Zexoman Pregled poruke
    Iako nisam gledao tekmu od pocetka ( zbog skole ) samo sam stigao da gledam malo pred kraj.
    Pa ni mi nismo gledali od pocetka jer je RTS prinudjen da prenosi skupstinu od 10.00 - 18.00 svakoga dana... Imali smo mnogo problema na prijemu, Poljakinje su se odlicno branile, u trecem setu je Terzic uveo Jovanu Vesovic umesto Brizitke Molnar i Jocu Brakocevic umesto Anje, ali ni to nije pomoglo. Nas tim je samo u drugom setu (za prvi ne garantujem jer ga, jeli, nismo videli) imao u jednom trenutku 13-11, cini mi se, ali su Poljakinje brzo preokrenule na 16-14 i samo povecavale prednost do kraja. U trecem totalno rasulo, Poljakinje mora da su napravile seriju od 10-0 i tako lagano privele utakmicu kraju.

Koliko sam shvatila, nase devojke sada moraju da dobiju obe utakmice do kraja, ali ce plasman u polufinale zavisiti i od ostalih rezultata... U svakom slucaju, nije jos nista izgubljeno, i odbojkasi su imali jedan poraz (doduse, u prvoj fazi) pa su na kraju ipak uspeli da dodju do polufinala.

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    1
    Nas tim nije imao ono sto je imao poljski, a to je trener.
    Covek koji izadje posle utakmice i pita direktora reprezentacije, jeli direktore jel nas neko davno ovako razvalio???

Jos gore posle utakmice sa belgijom prima cestitke od navijaca, da li on ima srama uopste, te klinke iz reprezentacije belgije igraju za cifre po 30 puta manje od nasih devojaka i ti se koljes sa njima i jos na kraju izlazis iz hale kao da si uhvatio boga za bradu.

SRAMOTA!!!

TERZA ODLAZI, spasi nasu odbojku.

Datum priključivanja
    Jan 2007
    Poruka
    217
    Evo sta da ja kazem posle ovog poraza od Poljske,vec ste sve rekli.Nego devojke samo napred,pa sta bude bude.Znam da mogu mnogo bolje od onoga sto su juce i u prethodnim mecevima pokazali.Kao da im nedostaje Djera.
    Nije uopste problem u Terzicu,ne slazem se s tobom mali,kad bi ti bio na terenu video bi kakav je to pritisak,publika
    ,a i ne moze uvek da bude onako kako mi hocemo.Po mom misljenju,Terza devojkama daje veoma dobre savete,iako ponekad mora da povisi ton.Covek je siguran u sebe.

VELIKI POZDRAV DEVOJKAMA,TERZICU I CELOM STRUCNOM STABU,
    A I NAVIJACIMA !!!!!!!

Strana 2 od 7 PrvaPrva 123456 ... PoslednjaPoslednja

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu