Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 64

Tema: Volite li da putujete?

Datum priključivanja
    Jan 2006
    Poruka
    7,983
    Dunav može izgledati i ovako, kao u BP.

www.mojdunav.com.jpg
    Poslednji put uređena Ljiljaa : 23-02-2008 u 12:24

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Citat U originalu postavio/la Ljiljaa Pregled poruke
    Ja sam zaljubljenik u Dunav. Predivan je u svako godišnje doba! Ne bih mogla da živim u nekom mestu pored kojeg ne protiče Dunav.

Везана за моје дане поред Дунава је и анегдота о Клиници Шварцвалд, срцепарајућој серији која је тада емитована.
    Повели смо клинца на излет (бициклом од Сомбора, преко Бачког Моноштора до Бездана) и, као прави просветари школе у природи, почели причу о риби, котлићу, Дунаву, где извире... на шта је дете најозбиљније одговорило знам, извире испод Клинике
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    2
    Nekim ljudima putovanje je nacin zivota i ne ukljucuje obavezno hotel sa 5 zvezdica i odmor na dalekoj plazi. Postoje brojni nacini da se osete kulturne raznolikosti i da se obogati zivot. Jedan od najboljih nacina je da posmatrate ljude. Komunicirate sa njima, odsedati u hotelima ili ako je moguce u domovima lludi domacina te zemlje, odlaziti u nacionalne restorane, posecivati supermarkete, stadione, pozorista itd. , isprobati i osetiti puls zemlje kojoj si u poseti. Neka mesta zaista mogu da te iznenade, mozes sresti izuzetno prijateljski nastrojene ljude u zemljama o kojima se samo slusalo lose na vestima. Tako da razbi lanac predrasuda i i di da posetis mesta sa dna tvoje liste “kuda putovati” , bices vrlo iznenadjen sta si propustao.
    Poslednji put uređena Dejan : 24-02-2009 u 15:11 Razlog: Spam

Datum priključivanja
    Aug 2008
    Poruka
    1
    E, ovo je i moja omiljena tema! Obozavam da putujem i trenutno svrljam koliko god mi to posao dozvoljava!
    U zadnje vreme sam bila u Egiptu, Fuerte Ventura, Grcka, Turska, Tunezija, St.Anton, Pariz, Barcelona... Sledece je za 10 dana...Berlin!
    I mogu vam reci...meni nikad dosta! Jako zarazna "bolest".
    A Dunav... Dunav je posebna prica... Moji imaju kucu uz dunav... Prelepo. Nisam mogla da odolim...postali smo i komsije.

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    ...drugovi mi pre neki dan odose na Karneval...(kazu da kad ga napises velikim slovom onda se podrazumeva koji)...ne znam, nekako nikad nisam imao zelju da budem tamo...valjda mnogo ljudi...silikona...privida srece...ne znam, verovatno sam ipak ja u pitanju, ali vise mi se svidja ideja o jednom roud tripu po Americi, recimo...ili obilazak Argentinskih farmi i vinograda...a ako je stvar u ludilu i trosenju velike kolicine novca za kratko vreme...pa naravno Vegas...

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Најмлађа сестра мог супруга је живела у Бразилу 10 година...могли смо отићи, није постојала жеља....
    а, ово...довољно се дуго знамо, да би имало сумњала да се твоја жеља неће остварити
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    [QUOTE=Mare;63235]...drugovi mi pre neki dan odose na Karneval...(kazu da kad ga napises velikim slovom onda se podrazumeva koji)...ne znam, nekako nikad nisam imao zelju da budem tamo...valjda mnogo ljudi...silikona...privida srece...ne znam, verovatno sam ipak ja u pitanju, ali vise mi se svidja ideja o jednom roud tripu po Americi, recimo...ili obilazak Argentinskih farmi i vinograda...a ako je stvar u ludilu i trosenju velike kolicine novca za kratko vreme...pa naravno Vegas...

Karneval je od danas prosao! jedva sam docekala danasnji dani i sad sam
    Imas pravo, neces nista propustiti!

Imam jednog druga koji se bavi vinogradnjom i sef je u jednom poznatom nemackom vinskom podrumu. On je bio poslovno nekoliko meseci u Argentini/Mendozi i okolini. Svake nedelje je slao celom drustvu report dozivljaja. Jako je bio odusevljen i po njegovim pricama, mogu samo da ti preporucim da tamo odes i sve vidis. Steta da neznas nemacki, poslala bi ti inace njegove price(naravno uz njegovo odobrenje). Uzivao bi u prici iz njegovih dozivljaja sa Argentincima i o komentaru o njihovim odlicnim vincicima i naravno u njegovom stilu pisanja. Ja imam u mom malom vinskom podrumcicu, osim drugih vina i Mendozu, moja omiljena kapljica.

Inace, sto se tice Road-Movie, vao, ne pricaj nista(zamenila bi za Paris u svakom slucaju), momentalno se osecam ko u kavezu. Kako bi htela da izletim negde bez cilja u nekom malom VW-busu ili camp-auto ili motorom kad bi bilo ko da ga vozi, onako ko nekad kada su ljudi jos znali sta je zivot. Kada bi imala jednu vremeplov masinu, otisla bi u to "easy" vreme da ispitam da li imam pravo ili se varam.

Vegas, trosi isuvise puno energiju! grrr ... sve te lampice pa snobovi ...

[media]http://www.youtube.com/watch?v=V7tuUG6dLv4[/media]

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    [QUOTE=JO;63269]
    Citat U originalu postavio/la Mare Pregled poruke
    ...Steta da neznas nemacki, poslala bi ti inace njegove price(naravno uz njegovo odobrenje). Uzivao bi u prici iz njegovih dozivljaja sa Argentincima i o komentaru o njihovim odlicnim vincicima i naravno u njegovom stilu pisanja. Ja imam u mom malom vinskom podrumcicu, osim drugih vina i Mendozu, moja omiljena kapljica....
    Па има решење и за то. http://translate.google.com/ Не може да дочара лепу причу, али може да помогне.

Јуче сам се дописивао са Грком на Грчком. Наравно, прво се извинуо за лош Грчки (који знам само да читам, али не разумем ништа). Човек ме је разумео и ја њега.

Послић је успешно завршен на обострано задовољство!
    Poslednji put uređena Dejan : 25-02-2009 u 15:40
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    вау....хвала, Газда.... већ убачено у Bookmarks

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    [QUOTE=Dejan;63285]
    Citat U originalu postavio/la JO Pregled poruke
    Па има решење и за то. http://translate.google.com/ Не може да дочара лепу причу, али може да помогне.

Јуче сам се дописивао са Грком на Грчком. Наравно, прво се извинуо за лош Грчки (који знам само да читам, али не разумем ништа). Човек ме је разумео и ја њега.

Послић је успешно завршен на обострано задовољство!
    Ha,ha ... pa taj automatik prevodilac je katastrofalan ali bar sam se nasmejala i malo zaigrala, ha, ha sta sve zna da ispadne u jednoj recenici, nesto sto uopste nisi napisao, sa ovim prevodiocem mozes da izazoves ratove, zbog nesporazuma. Meni je upalo u oko da se cak velike firme koriste tim ili slicnim automatskim prevodiocem, kao naprimer firma Micro Soft(???)neverovatno, pa oni bar nemoraju da stede za jedan dobar, profesionalan prevod? Ipak, ja ovo nebi preporucila za duze tekstove ali onako, kratke recenice od dve, tri reci moze za biznise kao sto ti radis, jeste, OK je!

[media]http://www.youtube.com/watch?v=qLkmbLoaORU&feature=related[/media]

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Можда сам наручио бомбардовање, али сам и завршио посао!

И ја сам се плашио шта ће човек да разуме и лепо се забављао док сам писао. Што би Дерик Тротер рекао "who dares wins"!
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    [QUOTE=JO;63269]
    Citat U originalu postavio/la [B
    JO;[/B]63235]...
    Karneval je od danas prosao! jedva sam docekala danasnji dani i sad sam
    Imas pravo, neces nista propustiti!

Imam jednog druga koji se bavi vinogradnjom i sef je u jednom poznatom nemackom vinskom podrumu. On je bio poslovno nekoliko meseci u Argentini/Mendozi i okolini. Svake nedelje je slao celom drustvu report dozivljaja. Jako je bio odusevljen i po njegovim pricama, mogu samo da ti preporucim da tamo odes i sve vidis. Steta da neznas nemacki, poslala bi ti inace njegove price(naravno uz njegovo odobrenje). Uzivao bi u prici iz njegovih dozivljaja sa Argentincima i o komentaru o njihovim odlicnim vincicima i naravno u njegovom stilu pisanja. Ja imam u mom malom vinskom podrumcicu, osim drugih vina i Mendozu, moja omiljena kapljica.

Inace, sto se tice Road-Movie, vao, ne pricaj nista(zamenila bi za Paris u svakom slucaju), momentalno se osecam ko u kavezu. Kako bi htela da izletim negde bez cilja u nekom malom VW-busu ili camp-auto ili motor

[media]http://www.youtube.com/watch?v=V7tuUG6dLv4[/media]
    ...jel ti pricas o vasem lokalnom karnevalu ili...
    Sto se tice tih zanimljivih, putopisa (pisama) iz argentinskih vinskih predela...slobodno posalji...prevedi fragmente, po izboru...a o kavezu mi ne pricaj...vecina nas ovde, se oseca tako vec neko vreme...ti bar ne moras da trazis vize......ali snovi nisu zabranjeni......jos uvek

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    [QUOTE=Mare;63351]
    Citat U originalu postavio/la JO Pregled poruke

...jel ti pricas o vasem lokalnom karnevalu ili...
    Sto se tice tih zanimljivih, putopisa (pisama) iz argentinskih vinskih predela...slobodno posalji...prevedi fragmente, po izboru...a o kavezu mi ne pricaj...vecina nas ovde, se oseca tako vec neko vreme...ti bar ne moras da trazis vize......ali snovi nisu zabranjeni......jos uvek
    Pricala sam o karnevalu u opste. Skoro svi TV kanali zauzeti nekim karnevalskim s...., radio, nema druge teme, muzike .... samo karnevalske gluposti, pa cak i novine, prva strana - najaktuelnije vesti, dogadjaji sa karnevala ... da nepricam kako je u restoranima glasna svirka, pa u saobracaju alkoholiziranih majmuna ... pa prljavstine i razbijenih flasa po ulicama ... Naj gori su ljudi koji nikad nisu veseli pa se samo tim danima spreme za humor i veselje

U vezi prevoda, puno bi mi bilo, puno mi je cak i da nadjem te postove jer to je bilo od prilike 2005. ili 06. Pa ustvari nije ni vazno, jednog dana ces mozda sam doziveti sve!

Poslednji put uređena JO : 26-02-2009 u 18:25

Datum priključivanja
    Dec 2007
    Poruka
    4

Volem!

Mnooogo volim! Mislim da putovanja prosiruju vidike
    I volim kratke gradske obilaske u Evropi, nasa sela (obavezno posetite Kamenu Goru i Ticje Polje, ako ste u prilici), i, mmmmmm, tropska ostrva

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Citat U originalu postavio/la Dejan Pregled poruke
    Ja oboŽavam putovanja. Omiljeni "sport" mi je da neorganizovano odem u potpuno nepoznat grad.
    Ja obožavam da putujem nije mi važno gde...sela,gradovi,reke,more,planina,jezera svejedno mi je,važno je da vidim nešto novo i razbijem monotoniju svakodnevice.Gde god da sam bila ponela sam lepe utiske jer kada ne očekuješ mnogo,možeš super da se provedeš još ako imaš i dobro društvo...šta ćeš bolje!?

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu