Aliexpress WW
Strana 4 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 62

Tema: Volite li da putujete?

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Citat U originalu postavio/la dzoker Pregled poruke
    Ja obožavam da putujem nije mi važno gde...sela,gradovi,reke,more,planina,jezera svejedno mi je,važno je da vidim nešto novo i razbijem monotoniju svakodnevice.Gde god da sam bila ponela sam lepe utiske jer kada ne očekuješ mnogo,možeš super da se provedeš još ako imaš i dobro društvo...šta ćeš bolje!?
    За супер путовање треба мало пара и добро друштво. Малдиви су супер, али са добрим друштвом је у сваком месту супер!
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Citat U originalu postavio/la Dejan Pregled poruke
    За супер путовање треба мало пара и добро друштво. Малдиви су супер, али са добрим друштвом је у сваком месту супер!
    Nisam pričala o super putovanju nego super provodu na putovanju, meni nisu potrebni Maldivi (mada ne bi bilo loše) da bih se super provela...teško mi je kada čujem da ovi mlađi;da nisu imali ekskurzije u školi,ne bi praktično ni napuštali svoje gradove i sela, što je tužno...što znači da nisu videli ni sopstvenu zemlju a kamoli da vide inostranstvo...ja sam imala tu nesreću da pripadam generaciji koja je svoje najlepše godine ‚‚protavorila‚‚ u sankcijama i nemaštini (mada ni sada nije ništa bolje)tako da je svaka i najmanja prilika za putovanje pričinjavala radost...

Datum priključivanja
    May 2009
    Poruka
    7
    Najlepsa stvar za mene su putovanjaaa... svuda ali najvise volim moooreee...

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    33
    Naravno, radnim danom sam programer, a vikendom obavezo u prirodu!

Datum priključivanja
    Oct 2011
    Poruka
    2

Boze sacuvaj

Ja zivim u Americi vec sest godina i pored toga bila sam na jos nekim mestima u svetu ali najlepse je kod kuce pa ne bi ja vise putovala nigde ja mrzim putovanja i najvise volim svoj Beograd i svoju zemlju Srbiju sve ostalo je strano dosadno i nije moje totalno drugacije

Datum priključivanja
    Jan 2012
    Poruka
    2
    Manje vise svi volimo da putujemo, ali veliki problem predstavlja nedostatak slobodnog vremena. Ipak,treba odvojiti vreme bar za po neki vikend u prirodi, ako se nema vremena ili novca za neke dalje destinacije

Datum priključivanja
    Feb 2012
    Poruka
    16
    Putovanja su mi smisao zivota. Destinacija koja me odusevljava a gde nisam bio je Singapore Marina bay hotel.

Hotel koji ima plazu na visini od 140 m, fantasticno

da, volim :-)

Datum priključivanja
    Dec 2012
    Poruka
    1
    I ja volim da putujem, a trenutno sam u fazi upoznavanja drage nam domovine Najskorija destinacije je Goc, odnosno etno selo Stanisici...Sta reci, divni domacini, atmosfera, a tek hrana... Svaka preporuka u svakom slucaju.
    http://www.vrnjacka-banja.co.rs/goc-...rnjacke-banje/

Datum priključivanja
    Jul 2013
    Poruka
    16
    tesko mi je da se nateram da udjem u kola ili autobus ali volim da se baskarim negde i da se provodim.

Datum priključivanja
    Sep 2013
    Poruka
    2
    volim,zato sto je zanimljivo!!!!

Datum priključivanja
    Jan 2014
    Poruka
    283
    Vredi posetiti manastire u Srbiji
    U bogatoj turističkoj ponudi Srbije, duhovni turizam ima veoma značajno mesto. Verski hramovi, naročito oni srednjevekovni, oslikavaju istoriju, tradiciju i kulturu srpskog naroda. Obzirom da Srbija ne poseduje značajan broj očuvanih srednjevekovnih spomenika, crkve i manastiri predstavljaju veoma dragoceno kulturno – istorijsko nasleđe.
    Tokom srednjeg veka nastajale su crkve i manastiri, čiji su ktitori uglavnom bili vladari, kao i ugledni velikaši. Do danas su očuvane zadužbine župana, kraljeva, careva, knezova, despota… Vladari su podizali svoje zadužbine vođeni ličnim pobudama. Na taj način oni su iskazivali svoju pobožnost, raskoš, moć, ali i pretenzije. Crkve i manastiri građeni su na područjima koja su dolazila u okvir Srbije. Često se na taj način pokazivala stvarna moć novog vladara. U ktitorskim poveljama navođene su titule, one stvarne, ali i one kojima se teži. Verski hramovi imali su veliki značaj u svakodnevnom životu. Unutrašnjost crkava i manastira oslikavana je bogatim živopisom, koji je imao dvostruki značaj. Najpre, freskama se iskazivala pobožnost, hijerarhija, ali i realno stanje u zemlji. O ovom poslednjem najbolje svedoči freskopis iz manastira Manasija. Na njemu su oslikani Sveti ratnici sa isukanim mačevima, spremni za borbu. Ovo govori da je u trenutku gradnje Manasije Srbija bila u opasnosti od napada Turaka.
    Manastiri Srbije

Datum priključivanja
    Jan 2014
    Poruka
    283
    Jedan od aduta Srbije su i prelepe planine, Na zalost nisu iskoriscene u potpunosti: Ovo su najpoznatije -->

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    37
    Ma sve je super. Postoji jedan mali problem. Kako doći do nečega što je lepo? Ili razumnije, kako doći u nekom pristojnom vremenu do nečega, a kad se već dodje, šta raditi tamo osim gledati? Ipak smo mi na blagom početku nečega što se zove turizam.

Obozavam >)

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu