Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 16

Tema: Loznica

Datum priključivanja
    Jan 2008
    Poruka
    79

Loznica

Vidim da mog grada nema u temama,pa ja otvaram tu temu.
    Dakle,gradic koji ima planinu (Gucevo),reku (Drina),banju (Banja Koviljaca),Vukov kraj je na 10 km od Loznice (Trsic)...Sta reci

Datum priključivanja
    Jan 2008
    Poruka
    79
    Moj grad niko ne voli

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,315
    Ја волим, али никад нисам био у њему. Имаш ли неку фоткицу? Шта лепо и вредно има у и око њега?

Datum priključivanja
    Jan 2008
    Poruka
    79
    Pa napisala sam gore,planina,reka,banja,...svasta nesto
    Nemam sad ni jednu fotku u kompu,zar nisi bio ni u Trsicu nikad?

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,315
    Нисам, мој брат је био на екскурзији. Не знам како сам га промашио. Можда зато што сам имао кеца из српског?!

Планина има свуда јужније од Београда. Дрина је дугачка. Има ли неки нешто посебно баш у том делу? Има ли тамо нека кафана са добром клопом? Зашто баш у Лозницу да дођем, а не у Бајну Башту?

Datum priključivanja
    Jan 2008
    Poruka
    79
    E pa ovako.Sto se tice restorana,naravno da ima.Postoji jedan bas u Trsicu,zove se Vukovi vajati koji je uradjen u etno stilu i gde recimo mozes da narucis domaci sir kajmak rakiju pogacu,...pored toga na putu do Vukove kuce priroda je prelepa i sa strane se nalaze drvene ploce na kojima pisu Vukove umotvorine.
    Zatim,ukoliko dolazis preko leta,cuvena "Zicina plaza" na drini je fenomenalna,preko dana su tu kafici uradjeni od trske i improvizovani separei i stolovi od drveca,zatim teren za odbojku,tenis itd,a uvece su to idealna mesta za izlaske gde "deca" bas i ne dolaze cesto,jer nemaju polozene vozacke ispite,a to je na periferiji grada.
    Dalje,u Banji Koviljaci se nalazi prelep park sa fontanom na sredini,koji je fenomenalan u prolece ili leto,jer je prepun ljudi svih uzrasta.Pored toga,tu cesto borave brojne poznate licnosti sto ide u prilog lekovitosti iste.Recimo,patrijarh Pavle je bio ovo leto.Menadzment diskopatije u Banji Koviljaci je proglasen za najbolji prosle godine.
    Planina Gucevo je takodje prelepa preko leta,zbog prirode i raznih sportova,paraglajding itd...
    Sam centar Loznice je prosle godine pretvoren u setaliste sa velikim brojem kafica,sto i nije mnogo orginalno,ali ipak to sto ponekad ne mozes da pronadjes mesto ni u jednom od njih govori da su ljudi u Loznici druzeljubivi i komunikativni.
    Imas naravno i oko 10-ak diskoteka ili ti kafana gde mozes do jutra da ludujes.
    P.S.Pored toga,ako nikad nisi izasao iz zemlje,u Loznici se nalazi i granica sa Bosnom,pa za tek 10-ak minuta ako nije guzva na mostu,mozes bez ikakvih viza i razgovora u ambasadi ,da se nadjes u inostranstvu ))

Jel sad dosta?

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,315
    Само још да се појави нека слика!

Хвала пуно!

Datum priključivanja
    Jan 2008
    Poruka
    79
    Nema na cemu i drugi put
    Zelite li neki poseban deo grada ili moze bilo koji?

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,315
    Најлепши или теби најомиљенији!

Datum priključivanja
    Oct 2007
    Poruka
    91
    ja sam se danas vratila iz Loznice i bilo mi je suuuper!! Lep grad... Sedeli smo u nekom kaficu, mislim da se zove Intermezzo, al nisam sigurna...

Datum priključivanja
    Jan 2008
    Poruka
    79
    Da,Intermezzo,super je,posebno preko leta...Loznica ima mnooooogo dobrih kafica,samo su ponekad strukture ljudi u njima "cudne" pa na neka mesta izbegavam da idem... a zasto si bila u Loznici ako smem da pitam?

Datum priključivanja
    Aug 2008
    Poruka
    3

Loznica je najlepši grad u Zapadnoj Srbiji

Pozdrav zemo!
    Ne znam verovatno sam pristrasan, ali Loznica je po meni ubedljivo najlepši grad u Zapadnoj Srbiji.

Datum priključivanja
    Sep 2009
    Poruka
    1

Smile loznica

Nikad bio nisam u Loznici. U Trsicu jesam. A LOoznicu sam zavoleo zbog jedne predivne devojke koja zivi i radi tamo. Sta drugo reci grad koji je uzgojio najdivniju curu

Datum priključivanja
    Sep 2009
    Poruka
    6
    Citat U originalu postavio/la sandalica Pregled poruke
    Moj grad niko ne voli
    Kako ne voli? Ne putujemo dovoljno. Previše je toga što nismo videli. Evo, ni Buluški Ćitluk nije nikome poznat. A i ovaj forum baš i nema posetilaca. Da vidiš kako je hrvatski forum posećen. Ja bi i na ovome da bude tako veselo. Slabo se ovaj forum reklamira. I ja sasvim slučajno nabasah na njega.

Datum priključivanja
    Jun 2012
    Poruka
    1
    Jos nesto lepo u Loznici Otvoren je novi Omladinski centar i obezbedjen je besplatni internet
    Poslednji put uređena Dejan : 19-06-2012 u 09:33

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu