Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 5 od 5 PrvaPrva 12345
Prikaz rezultata 61 do 64 od ukupno 64

Tema: Odnosi Srbije i Rusije - Samo u ovoj temi!

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Citat U originalu postavio/la Todorovic Pregled poruke
    Meni je juce sve izgledalo nekako maglovito ...

Partizani, fasisti, crvena armija, ... , nepodeljisvost naroda Srbije kako je to nazvao Tadic ka saradnji sa Rusijom,

pitam se samo u cemu je Srbija bila ikada nepodeljena a kamo li po ovakvom kompleksnom pitanju ...

Pa ako dodaomo i pre neko vreme najavljenu saradnju sa nesvrstanima kurs nase spoljne politike poprima vrlo cudan tok ...

Pa bih da iznesem svoje misljenje,

U ovom trenutku, sa askpetka medjunarodne spoljne politike,

partner broj 1 Evropa,
    partner broj 2 Amerika,
    partner broj 3 Rusija,
    partner broj 4 sve ostalo i tacka!!!
    Ако се мало вратимо у прошлост и сетимо се изјава овдашњих "владара" онда је све везано за ову посету Медведева описано ОВДЕ!
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339

Partizani, fasisti, crvena armija, ... , nepodeljisvost naroda Srbije kako je to nazvao Tadic ka saradnji sa Rusijom,

pitam se samo u cemu je Srbija bila ikada nepodeljena a kamo li po ovakvom kompleksnom pitanju ...

Pa ako dodaomo i pre neko vreme najavljenu saradnju sa nesvrstanima kurs nase spoljne politike poprima vrlo cudan tok ...

partner broj 1 Evropa,
    partner broj 2 Amerika,
    partner broj 3 Rusija,
    За разлику од нас, Руси цене своје ратнике. То је један од разлога због којих су они велики народ, а ми мали!

А подељеност, треба одгледати филм Три карте за Холивуд!

Ми имамо велике менталне проблеме. Зато нам је на власти багра која се јавно залаже за ЕУ, а ради све да никад не постанемо правна држава и да могу доживотно краду и паразитирају.

partner broj 1 Evropa,
    partner broj 2 Amerika,
    partner broj 3 Rusija,
    Ja sam za Ameriku pre svega! Ja sam za priidruženje SAD, a ne EU. Ali da se vratimo na temu. Poseta Predsednika Rusije je politički veoma značajan događaj. Verovatno najznačajniji u poslednjih 10 godina. Medvedev se sve vreme iskreno smeškao što je još značajnije. Oni su ogromno tržište i zbog toga treba da im se umiljavamo koliko god možemo
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Oct 2009
    Poruka
    1

Šta će srbiji rusi

Gledao sam jednu emisiju na B92 u kojoj su gosti bili Vuk Jeremić ,Ostojić i još nekakav anonimus koji nije vrijedan pažnje.
    Slušao sam pažljivo naprijed navedene osobe i zaključio da u Srbiji ima još onih koji pokušavaju Ameriku da zaplaše Rusijom .Jedan od takvih je i Jeremić.
    Njegova suluda teza je da pokažu ostatku svijeta kako iza njih stoji sila.
    Perfidna politika vodećih političara iz Srbije.Zamislite samo rukovodstvo srbije je na dan 20.oktobar pozvalo delegaciju Rusije (Tačnije Medvedeva ) ne iz razloga što će oni da proslavljaju dan pobjede nad fašizmom,već da bi se u regionu stekao utisak kako su Rusi tu da bi držali lekcije Evropljanima i Amerikancima u vezi sastanka u Butmiru o ustavnim promjenama U susjednoj BiH.
    Moj utisak je sljedeći Medvedev nije došao da ojača Srbiju on je došao da od iste napravi "KOLHOZ"
    Za neupućene to u prvodu znači ovo Srbi će da rade za niske plate a svu korist od toga rada imat će Rusija ili ti pojedinci(moćni tajkuni iz Rusije i Tajkunčići iz Srbije).Narodu će da ostane duplo golo ili ti doživotni jaram.
    Dobro je da ima i ljudi poput Ostojića koji ima realniji pogled od Jeremića.
    Veći broj ljudi u Srbiji ima ispran mozak kao ovaj anonimus sa početka moje priče Koji priča o nakakvoj kontraverznoj istoriji Srba.

Druidi probudite se.

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Citat U originalu postavio/la jole68 Pregled poruke
    gledao sam jednu emisiju na b92 u kojoj su gosti bili vuk jeremić ,ostojić i još nekakav anonimus koji nije vrijedan pažnje.
    Slušao sam pažljivo naprijed navedene osobe i zaključio da u srbiji ima još onih koji pokušavaju ameriku da zaplaše rusijom .jedan od takvih je i jeremić.
    Njegova suluda teza je da pokažu ostatku svijeta kako iza njih stoji sila.
    Perfidna politika vodećih političara iz srbije.zamislite samo rukovodstvo srbije je na dan 20.oktobar pozvalo delegaciju rusije (tačnije medvedeva ) ne iz razloga što će oni da proslavljaju dan pobjede nad fašizmom,već da bi se u regionu stekao utisak kako su rusi tu da bi držali lekcije evropljanima i amerikancima u vezi sastanka u butmiru o ustavnim promjenama u susjednoj bih.
    Moj utisak je sljedeći medvedev nije došao da ojača srbiju on je došao da od iste napravi "kolhoz"
    za neupućene to u prvodu znači ovo srbi će da rade za niske plate a svu korist od toga rada imat će rusija ili ti pojedinci(moćni tajkuni iz rusije i tajkunčići iz srbije).narodu će da ostane duplo golo ili ti doživotni jaram.
    Dobro je da ima i ljudi poput ostojića koji ima realniji pogled od jeremića.
    Veći broj ljudi u srbiji ima ispran mozak kao ovaj anonimus sa početka moje priče koji priča o nakakvoj kontraverznoj istoriji srba.

Druidi probudite se.
    Нисам гледао ту емисију на Б92 пошто не волим да гледам режимске телевизије, али мислим да ниси баш разумео Јеремића.

Медведева не би позвали да нису видели оних 250 милиона долара за буџет. Онај ситни остатак није битан.

Осим тога, Руси су учествовали у ослобађању Београда и Србије од фашиста. Западни савезници су нас у том рату скоро хируршки прецизно бомбардовали. Немцима су наносили минималне губитке, а градове нам сравњивали са земљом. На прославама Дана победе увек су присутни и представници западних савезника. Да ли им треба забранити присуство?

Народ се није баш усрећио ни са овима што су дошли са запада, поготово реномираним "западним" банкама. У Србију нико не улаже зато што воли Србију већ зато што хоће да заради. Не видим зашто би Руси били изузетак?

Без обзира на званичну политику, западу, тачније речено Британији и Америци одговара нестабилна Србија и зато су држали Милошевића на власти, дозволили убиство Ђинђића, итд. итд.

Ми смо мали и неће нам ништа претерано добро донети ни Руси, ни Американци, ни ЕУ, ни Кинези док не почнемо да учимо од њих. Треба да зарађујемо на свима њима, а не да навијамо за Амере, Русе, ...

Ми смо мали и без обзира шта радили, ускоро ће велики почети да се селе код нас (на цео Балкан).
    SEO Optimizacija sajta

Strana 5 od 5 PrvaPrva 12345

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu