Aliexpress WW
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 33

Tema: Идеје за фестивал!

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339

Ćaskanje Идеје за фестивал!

Тема Exit или Гуча ме је подстакла да проверим колико сте стварно паметни!

Волео бих да људи из сваког већег места смисле нешто што би могло да привуче туристе у то место. Тренутно у Србији имамо Гучу и Еxит. Зајечарска гитаријада је нажалост у распаду. Београд и посећују туристи кој крстаре Дунавом и којима не знамо да узмемо новац! Београд има и Беер Фест, који је "отет" од Зрењанина. Ту је и сплаварење Ибром које је "локалног" карактера, а и Ибар је мала река за већу забаву

А волео бих да се нађу паметни људи који ће смислити нешто као фестивал бикова у Памплони или фестивал La Tomatina у Буњолу, Валенсији. Та два фестивала имају традицију, али мислим да би и ми могли да смислимо нешто што ће у наредним годинама доводити туристе.

Ајде ако сте паметни предлажите!
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Jan 2008
    Poruka
    472
    Ja cu morati nesto da dodam !
    Konacno se neko setio da uradi nesto veliko za Smederevo.Bolje receno Smederevo ce ove godine organizovati u Smederevskoj tvrdjavi tacnije u velikom gradu,metal kamp.Dolaze razni bendovi iz sveta,od poznatijih bendova dolaze Judast Prist i Lodri i josh mnogi,ali me mrzi da nabrajam.

U maju ove godine ce se odrzati taj metal kamp i trajace 5 dana,a poslednji,odnostno 5i dan je rezervisan za nase domace poznate bendove !
    Ulaznice ce biti naj verovatnije 5000 dinara za svih 5 dana,ocekuje se velika posecenost! Smederevo se priprema za tako nesto...
    ...nista nije sveto,sve je bruto i neto...
    Gde novac ljudima upravlja-tamo gde je zivot bezvredan.
    Takvo mesto zovu Amerika-to se zove san.

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Нисам знао за Метал камп у Смедереву. Смедеревци треба да избомбардују свет са вестима о том кампу преко MySpace.
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Jan 2008
    Poruka
    472
    Da,trebalo bi !Nego najveca glupost koju je neko mogao da smisli je ta da se karte kupuju u Beogradu,a ne u Smederevu!
    Na svu srecu,pa sam svake subote u Beogradu pa mi nece biti problem da kupim karte,ali ne mogu da verujem da su to uradili!Kao da se festivam metal muzike odrzava na Kalemegdanu,a ne u Smederevskoj tvrdjavi !

Kad si vec Dejana pominjao beer fest,cinimi se da pivara u celaveru svake godine ima njihov festivam piva i taj dan (negde u avgustu) sve je besplatno u tom mestu.

Datum priključivanja
    Jan 2008
    Poruka
    103
    Citat U originalu postavio/la Diablo-man Pregled poruke
    Da,trebalo bi !Nego najveca glupost koju je neko mogao da smisli je ta da se karte kupuju u Beogradu,a ne u Smederevu!
    Na svu srecu,pa sam svake subote u Beogradu pa mi nece biti problem da kupim karte,ali ne mogu da verujem da su to uradili!Kao da se festivam metal muzike odrzava na Kalemegdanu,a ne u Smederevskoj tvrdjavi !

Kad si vec Dejana pominjao beer fest,cinimi se da pivara u celaveru svake godine ima njihov festivam piva i taj dan (negde u avgustu) sve je besplatno u tom mestu.
    Ne znam da li ti je palo na pamet da može u skorije vreme, tj. ako festival prođe dobro, da se desi da se i preseli na Kalemegdan? Beograd je pokušao i Exit da otme. Ako je dobro, što da ne bude u Beogradu? A pričaju o razvoju turizma.

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Цвеле промашио си тему!

Један од фестивала који би могли да организујемо је фестивал ватромета. Пронашао сам да фестивал ватромета постоји у Јапану. Али то није препрека да га организујемо у Србији и доводимо туристе. Не би требао да буде везан за одређени дан већ за одређени викенд. Рецимо први пролећни викенд. Београд и Нови Сад су спремни за тако нешто. Али јурите свог председника да га организује баш у вашем месту! Волео бих и када би образложили зашто би било добро да буде организован у вашем месту.
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Feb 2008
    Poruka
    34
    brate mili festival HRANE!!!!!burek,gibanica,šljivovica,kajmak,tulumba ,tufahija,tursija,kobasica,frišnudle,grišnudle rezanci s makom,crno pivo,svetlo pivo,sarma,svinja,supa,čorba,princes krofna,baklava................... Ima toga dosta................A moze i festival rakije

Datum priključivanja
    Jan 2008
    Poruka
    472
    Pominjao sam festival metal muzike u smederevu koji ce biti ove godine.
    Ako nekog zanima nesto vise o tome moze pogledati na ovoj adresi

http://www.castlefestival.org/English/index.php

Mozete naruciti karte i putem net-a isporuka je zagarantovana licno sam je isprobao!

http://www.castlefestival.org/Serbian/karte.php
    Poslednji put uređena Diablo-man : 15-02-2008 u 03:43

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Citat U originalu postavio/la bobrock Pregled poruke
    brate mili festival HRANE!!!!!burek,gibanica,šljivovica,kajmak,tulumba ,tufahija,tursija,kobasica,frišnudle,grišnudle rezanci s makom,crno pivo,svetlo pivo,sarma,svinja,supa,čorba,princes krofna,baklava................... Ima toga dosta................A moze i festival rakije
    Фестивал хране је добра идеја, али туристи морају већ да буду у Србији. Они који су били овде морају својима да пренесу да овде има добар фестивал хране. Рекламе фестивала хране можда могу да доведу понеког професионалца, али неће привући туристе да дођу из далека.

Са фестивалом хране има још један проблем. Не воле сви нашу кухињу. Норвежанину или другим људима са севера не можемо да понудимо месо пошто нису навикли.

И фестивал ракије има ману, сви се напију пре него што потроше новац. Али мислим да би било добро да држава обавеже све власнике кафића да морају да имају у понуди најмање 7 врста природне домаће ракије.
    Poslednji put uređena Dejan : 15-02-2008 u 10:48
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Jan 2008
    Poruka
    472
    Ma lako je smisliti neki festival.Samo za to treba para...
    U Smederevu ce se odrzati ovaj festival metal muzike a ja se pitam gde ce smestiti tolike bendove da spavaju?Smederevo ima samo 1 privatni hotel i nista vise.Ovo nije grad ovo je rupa najobichnija.
    Privatni smeshtaj za 5 dana je tesko naci.Za kamp. skoro da i nema mesta.
    i oni su nashli da org. toliko veliki festival u ovoj rupi,strashno,ali nije ni to lose,bar necu morati da dajem pare za benzin. x)

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Само ти се чини да је лако смислити фестивал који може привући пуно људи.
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Dec 2007
    Poruka
    126

Poruka Kreativnosti nena

Festivali se odrzavaju samo u Beogradu svaku dobru ideju otmu , a i izgubila se kreativnost u mladim ljudima nije cudo, zatucani smo politikom od strane svih medija. Ja bih licno organizovao festival cokolade , nesto kao u Svajcarskoj, gde bi se pravili cokoladni specijaliteti sa drzavnim simbolima ili simbolima , mesta , regiona...

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Супер идеја! Фестивал чоколаде би био супер. Ја бих сигурно дошао ма где се одржавао.
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Jan 2008
    Poruka
    472
    Citat U originalu postavio/la Dejan Pregled poruke
    Супер идеја! Фестивал чоколаде би био супер. Ја бих сигурно дошао ма где се одржавао.
    Da da

Isto bih tako i ja i ne bih mogao da im garantujem da necu sve da im pojedem. hehehe

Datum priključivanja
    Feb 2008
    Poruka
    42

Ja sam za

Ma i ja bi na taj festival cokolade samo jos da sacekam da se organizuje u tom slucaju nam stranci i nisu toliko potrebni.

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu
  • You may post replies