Aliexpress WW
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 17 od ukupno 17

Tema: Cuvajte se prevarantske menjacnice u ulici Balkanska br 29.

Datum priključivanja
    Mar 2009
    Poruka
    1

kradja u zemunu u menjacnici

Veceras mi je kasirka u menjacnici ukrala 2000 dinara. Menjao sam nekoliko stotina eura u dolare i prilikom vracanja kusura u dinarima, jer nije imala dovoljno dolara da mi proda, vratila mi je manje nego sto je trebalo. A primetio sam da je bilja ljubazna i sve mi kao pokazibala na ekranu koliko je sve to u dinarima i td... medjutim kada je trebalo razlika da se izracuna, to je uradila preko digitrona nije rekla koliko je i nije novac izbrojala predamnom i umesto 12940 vratila mi 10940 (kod kuce sam oduzeo sume)
    To je menjacnica u Beograd-Zemun SIPAD-KOMERC INKASO d.o.o. Iviceva 1 PIB:105163949

Znaci, kad god je neko ljubazan u Srbiji, odmah mozes pomisliti da ce te zajebati!

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Citat U originalu postavio/la decko Pregled poruke
    Veceras mi je kasirka u menjacnici ukrala 2000 dinara. Menjao sam nekoliko stotina eura u dolare i prilikom vracanja kusura u dinarima, jer nije imala dovoljno dolara da mi proda, vratila mi je manje nego sto je trebalo. A primetio sam da je bilja ljubazna i sve mi kao pokazibala na ekranu koliko je sve to u dinarima i td... medjutim kada je trebalo razlika da se izracuna, to je uradila preko digitrona nije rekla koliko je i nije novac izbrojala predamnom i umesto 12940 vratila mi 10940 (kod kuce sam oduzeo sume)
    To je menjacnica u Beograd-Zemun SIPAD-KOMERC INKASO d.o.o. Iviceva 1 PIB:105163949

Znaci, kad god je neko ljubazan u Srbiji, odmah mozes pomisliti da ce te zajebati!
    Позови мењачницу телефоном и кажи да су ти вратили мање кусура него што треба. Обично имају видео снимке и могу да провере. У случају да је касирка случајно погрешила вратиће ти новац.

Наше мењачнице су оличење поштења у односу на Мађарске, Румунске, Бугарске, Чешке, да не кажем ЕУ мењачнице. Они тамо кад виде странца поћну да "балаве од среће", а онда налете на овдашње који им плате картицом ...
    Poslednji put uređena Dejan : 17-03-2009 u 23:08
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu