Aliexpress WW   Banggood WW
Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9

Tema: Nemiri u Novom Sadu

Datum priključivanja
    Jan 2006
    Poruka
    7,983

Nemiri u Novom Sadu

Došlo je do nemira i u Novom Sadu zbog pproglašenja nezavisnog Kosova. Demolirani su objekti čiji su vlasnici Albanci. Žandarmerija je u Novom Sadu sprečila napad na "Merkator". Omiljena meta restoran "Mek Donalds".

Datum priključivanja
    Jan 2008
    Poruka
    472
    Citat U originalu postavio/la Ljiljaa Pregled poruke
    Došlo je do nemira i u Novom Sadu zbog pproglašenja nezavisnog Kosova. Demolirani su objekti čiji su vlasnici Albanci. Žandarmerija je u Novom Sadu sprečila napad na "Merkator". Omiljena meta restoran "Mek Donalds".

Cuo sam za to... ne znam sta da kazem,bice ovde svega narednih 10 dana...
    Samo da rata ne bude, ludila medju ljudima,
    veliki nude zablude, plase nas raznim cudima
    i svakoj bajci naude - da rata ne bude!
    ...nista nije sveto,sve je bruto i neto...
    Gde novac ljudima upravlja-tamo gde je zivot bezvredan.
    Takvo mesto zovu Amerika-to se zove san.

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    577
    E strarno necu da zalazim u te policticke teme, jer sam jos dete i to me ne interesuje! Ali ne mogu da ne prokomenatarisem te glupe proteste i unistavanje sopstvenih gradova! Ljudi mi smo Kosovo izgubili jos pre 10,20,30 i vise godina... politicari se tek sada setili da idu dole.. a gde su bili kad je narodu bilo tesko bez struje i vode!? Sad su svi nesto pametni postali pa kad je zavrseno pitanje setili se da se pobune da se tu prave protesti, silni govori... bla bla bla
    Oni kreteni od huligana su unistili svoje gradove, svoju imovinu, Srbiju.. evo sta im je skrivila Futoska pijaca!? Jadna tek je sad sredjena pre neki dan.. svi se tu prave kako su vazni i hrabri.. ali da ih samo vidim kad bi trebali da idi sutra u vojsku i da se bore dole, dal bi se odazvali pozivu kad su tolike "patriote"? AHAM, evo ih trce, sve se guraju u redu.. Toliko...

Datum priključivanja
    Feb 2008
    Poruka
    11
    ubiti Futosku pijacu!!!
    PIjaca je kriva !
    svi, svi, svi ... na pijacu
    Danas cim kupim mobilni, idem da snimim kako ubijam pijacu

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812

blokada auto-puta

Predstavnici LSV blokiraće danas autoput Beograd-Novi Sad u znak protesta zbog koncesije na izgradnju autoputa Horgoš-Požega.

Zamenik predsednika LSV i predsednik Skupštine Vojvodine Bojan Kostreš kaže da će se okupiti u 14.44 kod benzinske pumpe "Minut", a zatim krenuti ka naplatnoj rampi. "Skupština Vojvodine, Izvršno veće Vojvodine, predstavnici političkih stranaka u Vojvodini više od godinu i po dana upozoravaju da su ove koncesije štetne i protiv interesa AP Vojvodina i njenih građana".

"Ovim, jednočasovnim usporavanjem saobraćaja, želimo još jednom da skrenemo pažnju na ovaj veliki problem, ali ne samo na problem koncesije, nego i na sve ostale probleme koji su vezani za ekonomsku eksploataciju Vojvodine, nevraćanje imovine, kao i to što se Vojvodina ne tretira onako kako bismo mi to želeli", rekao je Kostreš.

Datum priključivanja
    Jan 2006
    Poruka
    7,983
    Mozda je to deo predizborne kampanje?

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=PlUQF0G6_7E&eurl=http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=03&dd=19&nav_id=289847[/MEDIA]

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Пукли смо и без њихових предизборних реклама. Одједном су сви поштени и исправљају "криве Дрине".

Питам се да ли је тај скуп био пријављен и одобрен? Ако није, треба их казнити и наплатити им штету.

Али ко да их казни? ...
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Jan 2006
    Poruka
    7,983
    Možda živim u nekom vakumu ili u gluvoj sobi, svet oko mene i šire ne komentariše o onome što su demonstranti istakli kao motiv svojih protesta. Ja sam čak zaboravila da postoji LSV, sve do sada se nisu oglašavali, bar ne tako nametljivo. Generalno, kriza je u celoj zemlji, Vojvodina ne može biti imuna na sve to. Od stranke koja je obećavala, postali su stranka koja je na marginama. U vreme borbe za parlamentarni sistem, htela sam da se učlanim u tu stranku, sada sam sigurna da nisam pogrešila što nisam bila istrajna u tome.

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Баш лепа слика, поново, за свет.
    Пријатељ ми је јуче долазио из Осла, а и многе породице су пошле ових дана својим кућама. "Католичке" земље не раде, од данас до уторка - Ускрс. Био је "одушевљен" након 2000 км вожње због колоне на ауто-путу, код Новог Сада, а наравно, нема појма шта се дешава.

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu