Aliexpress WW
Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234
Prikaz rezultata 46 do 53 od ukupno 53

Tema: Shta da radimo sa shiptarima???

Datum priključivanja
    Feb 2008
    Poruka
    4
    Citat U originalu postavio/la Dejan Pregled poruke
    Ne slaŽem se sa tobom!

Treba uhapsiti rugobu , tačija i ostale zbog etničkog čišćenja, ubistava...
    kad pohapsite sve svoje koji su to zaslužili onda možete iznositi mišljenja o tome ko koga treba da hapsi van srbije

jer kosovo više nije u srbiji dragi moji komšije, nije već 19 godina jer je tada sloba poželeo da svi srbe žive u jednoj državi, pa mu se eto želja ostvaruje

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    971
    Citat U originalu postavio/la GB junior Pregled poruke
    kad pohapsite sve svoje koji su to zaslužili onda možete iznositi mišljenja o tome ko koga treba da hapsi van srbije

jer kosovo više nije u srbiji dragi moji komšije, nije već 19 godina jer je tada sloba poželeo da svi srbe žive u jednoj državi, pa mu se eto želja ostvaruje
    Sloba?? Taj je odavno pokojni. Da su Srbi želeli politiku koju su neki vodili pod imenom Sloba, nikada ne bi bili proterani iz svojih kuća. Ne bi raznim dobrim komšijama dozvolili da ih proteraju.

I Kosovo i Metohija su delovi Srbije, naravno.

To što Šiptari poput mnogih naših "dobrih" komšija u prošlosti pokušavaju da iskoriste nepoznavanje lokalnih prilika u regionu nekih političara, i pokušavaju da se predstave kao pobunjenici koji se bore protiv "ugnjetavanja" od strane Srbije, ne može da ostane neprovaljeno na duže staze.

Oni koji priznaju državu u državi to rade kako bi "rešili" problem, ne znajući da je što rade sasvim suprotno i daleko od rešavanja problema.

Na žalost svo vreme trpe svi obični građani Srbije. Narošito Srbi na jugu zemlje, ali i ostali. Pa čak i šiptari koji su starosedeoci na jugu Srbije.

Datum priključivanja
    Mar 2007
    Poruka
    2

Cepanje

Treba jednostavno pocepati Kosovo na sever i jug, priznati im sta je njihovo i pustiti ih da se sastave sa albanijom, pa nek im EU vrati njihovih 300000 izbeglica,plus sve shiptare iz Srbije. Izjebace nas rusi kad-tad...

Datum priključivanja
    Feb 2008
    Poruka
    3

Sta sa Albancima?

Nemam nikakvih licnih simpatija prema Albancima, ali vasi predlozi su krajnje nehumani, pa i oni su ljudi!!!!!!!!!!!! Kako mozete da kazete da ih spalite? PA URADITE TO AKO MOZETE!!!!!!!! Ako ste toliko hrabri idite u Pristinu pa to i uradite, nemojte samo da pretite verbalno, SMESNI ste i JADNI.A to sto kazete da su vam oni za sve krivi i sta vam rade nema veze s mozgom. Kukavice traze krivca u drugom. A sta vvam, to oni rade? Na Kosovu zivi 96% Albanaca. Odakle vam logika da ocekujete da vi vladate njima? Pa dosta ste se izivljavali nad tim jadnim narodom. Zivela sam tamo 4 godine i svojim ocima gledala strahote koje ste im priredjivali, A NIJE BILO RATNO STANJE. Uostalom sta vas briga za Kosovo? Znate li kolika je plata tim "jadnim" i "ugrozenim" Srbima na Kosovu? Prosecna plata je 100.000din. Prestanite vise s tim ******** jer pojma nemate o cemu pricate, lupetate ko maksim po diviziji, bez argumenata. Ako imate pokrice za ono sto govorite onda govorite, u protivnom prestanite da pravite ****** od sebe!!!!!!!!!!!!

Datum priključivanja
    Feb 2008
    Poruka
    1
    narod koji moze sebi da dozvoli takve akrobatske egzibicije da se penje po crkvama i lomi krstove skacuci po njima rizikujuci po cenu zivota da pogine ko da je neko uperio pusku u njega.......

pa to nigde na svetu se nije videlo,da se sa takvim zarom i energijom razvaljuje simbol necije vere...............

ali ko sto kaze nas proslavljeni glumac mica tomic u filmu "ko to tamo peva" - TO TREBA SVI UZA ZID PA METAK U CELO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    TO TREBA SVI UZA ZID PA METAK U CELO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Datum priključivanja
    Jan 2008
    Poruka
    472
    Nemam nikakvih licnih simpatija prema Albancima, ali vasi predlozi su krajnje nehumani, pa i oni su ljudi!!!!!!!!!!!! Kako mozete da kazete da ih spalite? PA URADITE TO AKO MOZETE!!!!!!!! Ako ste toliko hrabri idite u Pristinu pa to i uradite, nemojte samo da pretite verbalno, SMESNI ste i JADNI.
    Bravo,slazem se u potpunosti!

A to sto kazete da su vam oni za sve krivi i sta vam rade nema veze s mozgom. Kukavice traze krivca u drugom.
    Ja ne krivim albance za ovakvo stanje na Kosovu tako da se i sa ovim slazem!

Pa dosta ste se izivljavali nad tim jadnim narodom. Zivela sam tamo 4 godine i svojim ocima gledala strahote koje ste im priredjivali, A NIJE BILO RATNO STANJE.
    I ovo je tacno!Srbo koji su dole ziveli su se maximalno izivljavali.Ulazili su u njihove prodavnice uzimali su sta su hteli i nisu placali,licno sam gledao kako moja drugarica hrani albance blatom.Prodavali su im kuce za nenoramle pare.

Ako imate pokrice za ono sto govorite onda govorite, u protivnom prestanite da pravite ****** od sebe!!
    bravo jos jednom.
    ================================================== =======
    TO TREBA SVI UZA ZID PA METAK U CELO!!!!
    Hoces da ti dam pistolj(pusku nemam u kuci) pa idi dole i streljaj ih?
    ...nista nije sveto,sve je bruto i neto...
    Gde novac ljudima upravlja-tamo gde je zivot bezvredan.
    Takvo mesto zovu Amerika-to se zove san.

Datum priključivanja
    Nov 2006
    Poruka
    173
    Jos jednom je pro zapadnjacka grupa kontejnera, semafora i izloga atakovala na nase gradjane proglasivsi nezavisno Kosovo, medjutim nasi hrabri gradjani su ustali i polupali tu bandu semafora, kontejnera i izloga koji otvoreno rade protiv naseg naroda i pokazali svetu da smo jaci i da nam ni jedan kontejner, ni jedan semafor, a kamoli izlog mogu bilo sta uraditi.

Poruka nasih gradjana glasi: "Svi strani placenici, mahom kontejneri, izlozi i semafori, proci ce isto kao i nihove kolege koje su polupane 21.02.2008. Dakle, ako jos neko proglasi nezavisno Kosovo, da zna da cemo svoj grad polupati do temelja".

Molim Vas da sirite ovaj buletin kako bi cela nacija znala kako su nasi hrabre mlade patriote jos jednom junacki omeli zle kontejnere, izdajnicke izloge i separatisticke semafore da nam otmu Kosovo.

Da li je ovo pravi način borbe?
    Sumadinac

Datum priključivanja
    Jul 2008
    Poruka
    10

JA sam nov, zovem se Mirko i zivim u nemacku (zato moj srpski nije bas najbolji :( )

Za Siptarima mi nista netrebamo da radimo, ono sta mi MORAMO da radimo je da radjamo sto vise DECE, jer je to jedini spas Srpstva i SRPSKOG NARODA.

!VREME JE ZA BEBE!
    Poslednji put uređena Kljuc : 17-07-2008 u 16:09

Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu