Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 53

Tema: Shta da radimo sa shiptarima???

Datum priključivanja
    Feb 2004
    Poruka
    54

Bes Shta da radimo sa shiptarima???

Ja mislim da ih treba staviti na lomachu i pozvati vatrogasce da upale vatru!
    a onda tjemo da nazdravimo

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337

Rukavice bele

Ne slaŽem se sa tobom!

Treba uhapsiti rugobu , tačija i ostale zbog etničkog čišćenja, ubistava... MoŽe im se prikačiti sve za šta u Hagu sude Slobi i Milutinoviću (komandna odgovornost...). Time bi šiptarima odsekli glave i isprovocirali da se između sebe poubijaju zbog vlasti (čitaj kontrole novca).

Zatim treba što glasnije poći u borbu protiv trgovine narkoticima i belim robljem. Treba da postanemo "zaštititnici Evrope" od koje im nameće šiptarska mafija. To bi šiptare ostavilo bez novca i ponovo izazvalo da se međusobno ubijaju.

U tom slučaju "zapadne demokratije" ne bi imale razloga da nas ponovo bombarduju. "Lobisti" ne bi imali za šta da se zakače jer se legitimno borimo protiv narko mafije i trovača evropske omladine. Ameri bi morali da podrŽe našu borbu protiv terorizma. Od interpola i ostalih smradova moŽemo da traŽimo pomoć koju ne bi mogli da odbiju.

Jedino što bi ruska mafija bila prinuđena da preuzme teritorije koje kontrolišu šiptari. Rujama bi baš teško palo da ubrzaju preuzimanje poslova šiptarske mafije.

A onda moŽemo da nazdravimo u miru i blagostanju!

Datum priključivanja
    Apr 2004
    Poruka
    25
    malo sutra! kao da ne znash da su shiptari finansirani od strane zapada, tako da ne mogu da ostanu bez para...ne mozhe nishta da se zakachi shiptarima zato shto su zapad i ameri na njihovoj strani, koliko god to nekima glupo izgledalo.

Shot se tiche ruske mafije, opshte je poznato da oni vetj preuzimaju nashu zemlju...pocheli su od benzinskih pumpi...otkup i tako to

Shto se tiche toga shta uraditi sa shiptarima, ja znam, a i svi mi znao. Treba da povuku one smrdljive medjunarodne snage odande i puste nashu vojsku. To je i rekao onaj ruski ministar, kako se zove, neam pojma. Nije ni 1 amer ni shvaba lud da chuva svojim zhivotom neki narod ili manastir koji je hiljadama kilometara daleko od njegove kutje...bole njih. Nasha vojska bi sve to sredila, patriotski, brzo i profesionalno!

Stvar je u nashoj vlasti i glupoj drzhavi.

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Šiptari imaju toliko para da je stvarno teško da će ostati bez njih. Ali ni šiptari nisu zatucan narod kao što su nekad bili. I njima su ušle pare u uši. Jedino što mi moŽemo da uradimo je da im smanjimo dotoke novca.

Priča o našoj vojsci koja ide da oslobađa Kosmet je šarena laŽa. Povlačanje međunarodnih snaga i vraćanje Kosmeta pod okrilje Srbije je trenutno takođe neostvarivo. Međunarodne snage će se moŽda povući ako budu počele da hapse teroriste po Kosmetu i prođu kao u Somaliji. Ali sve će uraditi da to izbegnu. Zapadni političari će sve učiniti da se 17. mart što pre zaboravi kako ne bi ugrozili glave svojih vojnika.

Ruski ministri su u poslednjih 10 godina svašta pričali, ali su malo pomogli. Oni pre svega gledaju interese svoje drŽave što je i normalno. Ruski narod bi pomogao da moŽe, ali oni se pitaju koliko i mi.

Mislim da je prvi korak koji moramo da napravimo hapšenje šiptarskih glavešina zbog etničkog čišćenja. Ako od toga odustanemo Kosmet je zauvek izgubljen!

Datum priključivanja
    Feb 2004
    Poruka
    54
    ja se definitivno slazem sa optikom stvar je u nasoj glupoj vlasti,
    pitam se dokle ce sedeti i gledati sta nam siptari rade.SAMO NEZNAM DOKLE CE NAS NAROD PATITI

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    970
    Vlast je takva kakvu smo mi postavili (odnosno kakvi smo mi). To je zvanično. Ako misliš da te ne zastupaju kako treba, tvoje je da reaguješ... Pa te stvari smo do sada valjda naučili...

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    970
    Naša drŽava nije ni malo glupa. Da je glupa niko ne bi pokušao da je komada i prisvaja. Nisu naši vladari drŽava. Pomozimo im da zasluŽe da to postanu.

Datum priključivanja
    Aug 2004
    Poruka
    131
    Ima ih brate previse ! Nemamo toliko metaka da ih pobijemo. Ko pacovi su: Ovako. Tko nece da primi srpski pasos i time da nauci da govori srpski....SALJITE GA za Albaniju. A ako to ne uspe onda cemo morati da potrosimo rezerve naoruzanja.

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    970
    Kralju Pero, odakle se ti nama javljaš, ako nije tajna???

Datum priključivanja
    Aug 2004
    Poruka
    131
    Iz jedne Z- Evropske Kraljevine , prijatelju moj.

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    970
    Znači tajna...

Datum priključivanja
    Aug 2004
    Poruka
    131
    He-he .... Strasan si Nenade.Veliko Vojvodstvo Luksemburg

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    originalnu je postavio KRALJ PETAR
    Ima ih brate previse ! Nemamo toliko metaka da ih pobijemo. Ko pacovi su: Ovako. Tko nece da primi srpski pasos i time da nauci da govori srpski....SALJITE GA za Albaniju. A ako to ne uspe onda cemo morati da potrosimo rezerve naoruzanja.
    Ne trebaju nam meci. Treba da im pomognemo da počnu da štite svoje interese kao u Geteborgu. Tamo su se sukobila dva šiptarska klana oko kontrole kockarnica.

Datum priključivanja
    Nov 2004
    Poruka
    1

sta da radimo sa siptarima

Da bi neko doso na ovaj odgovor potrebno je da zna istoriju siptara, kakav je to narod i kako oni zive. Tek kad to budete saznali znace se i sta sa njima treba raditi. Nazalost ja sam tamo dugo zivela i znam kakvi su ti ljudi i nasta su spremni samo da nebude nijedan srbin na toj zemlji. Boli me svaki put kad se setim sta sam tamo dozivela i sta sam tamo izgubila, medjutim sta je tuje jer ja nemogu tu nista da promenim a neverujem da i vlast to zeli da uradi.

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Kolisa dobrodošla na forum!

Moram priznati da me među Srbima omiljena izreka "nemogu ništa da promenim...", a koju si i ti rekla, sve više nervira. To nam je opravdanje za sve. A da je to samo opravdanje možeš videti u temi Opasnost!. Problem iz te teme je rešen!

Čim kažeš da nemožeš ništa da učiniš, a vlast ne želi da učini bilo šta, pretpostavljam da imaš neku ideju. Nadam se da ti nije napor da tu ideju i napišeš. Možda je neko iz vlasti vidi.

Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu