Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 53

Tema: Shta da radimo sa shiptarima???

Hybrid View

Datum priključivanja
    Feb 2004
    Poruka
    54

Bes Shta da radimo sa shiptarima???

Ja mislim da ih treba staviti na lomachu i pozvati vatrogasce da upale vatru!
    a onda tjemo da nazdravimo

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337

Rukavice bele

Ne slaŽem se sa tobom!

Treba uhapsiti rugobu , tačija i ostale zbog etničkog čišćenja, ubistava... MoŽe im se prikačiti sve za šta u Hagu sude Slobi i Milutinoviću (komandna odgovornost...). Time bi šiptarima odsekli glave i isprovocirali da se između sebe poubijaju zbog vlasti (čitaj kontrole novca).

Zatim treba što glasnije poći u borbu protiv trgovine narkoticima i belim robljem. Treba da postanemo "zaštititnici Evrope" od koje im nameće šiptarska mafija. To bi šiptare ostavilo bez novca i ponovo izazvalo da se međusobno ubijaju.

U tom slučaju "zapadne demokratije" ne bi imale razloga da nas ponovo bombarduju. "Lobisti" ne bi imali za šta da se zakače jer se legitimno borimo protiv narko mafije i trovača evropske omladine. Ameri bi morali da podrŽe našu borbu protiv terorizma. Od interpola i ostalih smradova moŽemo da traŽimo pomoć koju ne bi mogli da odbiju.

Jedino što bi ruska mafija bila prinuđena da preuzme teritorije koje kontrolišu šiptari. Rujama bi baš teško palo da ubrzaju preuzimanje poslova šiptarske mafije.

A onda moŽemo da nazdravimo u miru i blagostanju!

Datum priključivanja
    Nov 2007
    Poruka
    7
    Citat U originalu postavio/la Dejan Pregled poruke
    Ne slaŽem se sa tobom!

Treba uhapsiti rugobu , tačija i ostale zbog etničkog čišćenja, ubistava... MoŽe im se prikačiti sve za šta u Hagu sude Slobi i Milutinoviću (komandna odgovornost...). Time bi šiptarima odsekli glave i isprovocirali da se između sebe poubijaju zbog vlasti (čitaj kontrole novca).

Zatim treba što glasnije poći u borbu protiv trgovine narkoticima i belim robljem. Treba da postanemo "zaštititnici Evrope" od koje im nameće šiptarska mafija. To bi šiptare ostavilo bez novca i ponovo izazvalo da se međusobno ubijaju.

U tom slučaju "zapadne demokratije" ne bi imale razloga da nas ponovo bombarduju. "Lobisti" ne bi imali za šta da se zakače jer se legitimno borimo protiv narko mafije i trovača evropske omladine. Ameri bi morali da podrŽe našu borbu protiv terorizma. Od interpola i ostalih smradova moŽemo da traŽimo pomoć koju ne bi mogli da odbiju.

Jedino što bi ruska mafija bila prinuđena da preuzme teritorije koje kontrolišu šiptari. Rujama bi baš teško palo da ubrzaju preuzimanje poslova šiptarske mafije.

Slazem se da ce upropastiti spomenuto drustvo Kosovo .Pitanje koje sigurno malo manje ljudi postavljaju je:kakvo ce to biti drustvo u kojem treba da zivimo?Plemenski nacin zivota,poprilicna neobrazovanost,nizak stepen tolerancije i medju njima samima,droga,trgovina ljudima.sverc cigareta i oruzja itd. itd.Ne verujem da ce Kosovo biti dobro za zivljenje bilo kome,osim kriminalcima.Nezgodno je sto se mora priznati da je lopta bila dosta dugo u nasem dvoristu i za ovo smo kao narod krivi sami.Vreme koje predstoji pokazace da smo bili za puno toga u pravu,ali...

Datum priključivanja
    Sep 2006
    Poruka
    10
    Predlazem da ih zaboravimo i nista drugo!

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    62
    Ne slaŽem se sa tobom!

Dejan za predsednika!

i ja bih to isto rekla da znam tako lepo da se izrazim

Datum priključivanja
    Dec 2007
    Poruka
    8
    PEACE

Datum priključivanja
    Feb 2008
    Poruka
    6

Namigivanje

Ok, in kaj boste naredili danes????
    ****** imate na kosovu, imam prižgano TV, gledala sem ob 16-tih govor vašega premierja, na tekočem smo vsi tukaj v SLO.
    In samo v vednost vam, da ljudje tukaj niti najmanj ne podpirajo odcepitev kosova.
    V bistvu smo proti in imate našo podporo, kaj pa politika dela je pa druga stvar.
    Sicer sem se danes tukaj logirala ravno zaradi situacije in upam, da nimate proti, ker pišem v slovenščini. Srbsko ne bi dobro pisala.
    Bilo bi malo mešano in po domače pač.
    Če vas moti, mi prosim napišite.
    Bom probala.
    Aja, kje sem ostala.
    Z šipci so problemi, vendar vas zahod v bistvu podpira.
    Ni narod tukaj glup.
    Ma držite se pa glavo gor.
    Toliko za danes.
    Lep pozdrav iz Slo

Datum priključivanja
    Feb 2008
    Poruka
    1
    Citat U originalu postavio/la sončnica Pregled poruke
    Ok, in kaj boste naredili danes????
    ****** imate na kosovu, imam prižgano TV, gledala sem ob 16-tih govor vašega premierja, na tekočem smo vsi tukaj v SLO.
    In samo v vednost vam, da ljudje tukaj niti najmanj ne podpirajo odcepitev kosova.
    V bistvu smo proti in imate našo podporo, kaj pa politika dela je pa druga stvar.
    Sicer sem se danes tukaj logirala ravno zaradi situacije in upam, da nimate proti, ker pišem v slovenščini. Srbsko ne bi dobro pisala.
    Bilo bi malo mešano in po domače pač.
    Če vas moti, mi prosim napišite.
    Bom probala.
    Aja, kje sem ostala.
    Z šipci so problemi, vendar vas zahod v bistvu podpira.
    Ni narod tukaj glup.
    Ma držite se pa glavo gor.
    Toliko za danes.
    Lep pozdrav iz Slo
    Imate ****** na Kosovu, imam upaljen TV, gledala sam u 16 časova govor vašeg premijera, svi u Sloveniji smo na tekućem.
    I samo toliko da znate, da ljudi ovde nikako ne podupiru otcepljenje Kosova.
    U suštini smo protiv i imate svu našu potporu, a šta politika radi to je druga stvar.
    Zapravo sam sam ovde danas logirala zbog situacije, i nadam se da nemate ništa protiv, što pišem na slovenačkom. Srpski ne bi dobro pisala.
    Bilo bi domaće i mešano. Ako vam smeta, vas molim da napišete.
    Probaću.
    Aha gde sam ostala.
    Sa šiptarima su problemi, ali vas zapad podržava.
    Nije ovde narod glup.
    Držite se i glavu gore.
    Toliko za danas.

Eto i ja sam se logirao, da sam preveo. Ali sončnica nije baš tako, slovenci više podržavaju nezavisnost. Ja to dobro znam, pošto ovde živim. Ja da živim u Srbiji ne bi nikad kupio slovenački proizvod. Jer kad si nečiji sluga i za****š nekadašnjeg brata... E tako ne ide. Srce me boli zbog Kosmeta, možda se ne slažete, ali milom se neće ništa učiniti.

Datum priključivanja
    Feb 2008
    Poruka
    4
    Ne slaŽem se sa tobom!

Treba uhapsiti rugobu , tačija i ostale zbog etničkog čišćenja, ubistava...
    kad pohapsite sve svoje koji su to zaslužili onda možete iznositi mišljenja o tome ko koga treba da hapsi van srbije

jer kosovo više nije u srbiji dragi moji komšije, nije već 19 godina jer je tada sloba poželeo da svi srbe žive u jednoj državi, pa mu se eto želja ostvaruje

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    970
    Citat U originalu postavio/la GB junior Pregled poruke
    kad pohapsite sve svoje koji su to zaslužili onda možete iznositi mišljenja o tome ko koga treba da hapsi van srbije

jer kosovo više nije u srbiji dragi moji komšije, nije već 19 godina jer je tada sloba poželeo da svi srbe žive u jednoj državi, pa mu se eto želja ostvaruje
    Sloba?? Taj je odavno pokojni. Da su Srbi želeli politiku koju su neki vodili pod imenom Sloba, nikada ne bi bili proterani iz svojih kuća. Ne bi raznim dobrim komšijama dozvolili da ih proteraju.

I Kosovo i Metohija su delovi Srbije, naravno.

To što Šiptari poput mnogih naših "dobrih" komšija u prošlosti pokušavaju da iskoriste nepoznavanje lokalnih prilika u regionu nekih političara, i pokušavaju da se predstave kao pobunjenici koji se bore protiv "ugnjetavanja" od strane Srbije, ne može da ostane neprovaljeno na duže staze.

Oni koji priznaju državu u državi to rade kako bi "rešili" problem, ne znajući da je što rade sasvim suprotno i daleko od rešavanja problema.

Na žalost svo vreme trpe svi obični građani Srbije. Narošito Srbi na jugu zemlje, ali i ostali. Pa čak i šiptari koji su starosedeoci na jugu Srbije.

Datum priključivanja
    Mar 2007
    Poruka
    2

Cepanje

Treba jednostavno pocepati Kosovo na sever i jug, priznati im sta je njihovo i pustiti ih da se sastave sa albanijom, pa nek im EU vrati njihovih 300000 izbeglica,plus sve shiptare iz Srbije. Izjebace nas rusi kad-tad...

Datum priključivanja
    Apr 2004
    Poruka
    25
    malo sutra! kao da ne znash da su shiptari finansirani od strane zapada, tako da ne mogu da ostanu bez para...ne mozhe nishta da se zakachi shiptarima zato shto su zapad i ameri na njihovoj strani, koliko god to nekima glupo izgledalo.

Shot se tiche ruske mafije, opshte je poznato da oni vetj preuzimaju nashu zemlju...pocheli su od benzinskih pumpi...otkup i tako to

Shto se tiche toga shta uraditi sa shiptarima, ja znam, a i svi mi znao. Treba da povuku one smrdljive medjunarodne snage odande i puste nashu vojsku. To je i rekao onaj ruski ministar, kako se zove, neam pojma. Nije ni 1 amer ni shvaba lud da chuva svojim zhivotom neki narod ili manastir koji je hiljadama kilometara daleko od njegove kutje...bole njih. Nasha vojska bi sve to sredila, patriotski, brzo i profesionalno!

Stvar je u nashoj vlasti i glupoj drzhavi.

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Šiptari imaju toliko para da je stvarno teško da će ostati bez njih. Ali ni šiptari nisu zatucan narod kao što su nekad bili. I njima su ušle pare u uši. Jedino što mi moŽemo da uradimo je da im smanjimo dotoke novca.

Priča o našoj vojsci koja ide da oslobađa Kosmet je šarena laŽa. Povlačanje međunarodnih snaga i vraćanje Kosmeta pod okrilje Srbije je trenutno takođe neostvarivo. Međunarodne snage će se moŽda povući ako budu počele da hapse teroriste po Kosmetu i prođu kao u Somaliji. Ali sve će uraditi da to izbegnu. Zapadni političari će sve učiniti da se 17. mart što pre zaboravi kako ne bi ugrozili glave svojih vojnika.

Ruski ministri su u poslednjih 10 godina svašta pričali, ali su malo pomogli. Oni pre svega gledaju interese svoje drŽave što je i normalno. Ruski narod bi pomogao da moŽe, ali oni se pitaju koliko i mi.

Mislim da je prvi korak koji moramo da napravimo hapšenje šiptarskih glavešina zbog etničkog čišćenja. Ako od toga odustanemo Kosmet je zauvek izgubljen!

Datum priključivanja
    Feb 2004
    Poruka
    54
    ja se definitivno slazem sa optikom stvar je u nasoj glupoj vlasti,
    pitam se dokle ce sedeti i gledati sta nam siptari rade.SAMO NEZNAM DOKLE CE NAS NAROD PATITI

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    970
    Vlast je takva kakvu smo mi postavili (odnosno kakvi smo mi). To je zvanično. Ako misliš da te ne zastupaju kako treba, tvoje je da reaguješ... Pa te stvari smo do sada valjda naučili...

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu