Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 53

Tema: Shta da radimo sa shiptarima???

Datum priključivanja
    Mar 2005
    Poruka
    29

Samo SRPSKA SLOGA I JEDINSTVO!

Siptari Krivi?Nato Kriv?Milosevic Kriv?Ko jos nije Kriv?To moze unaokolo Planete da ide godinama da krivimo a nikako da pocnemo od sami s*****
    Faktor i cinjenica bilo kako bilo sigurno nisu Kosovo oteli "neslozni siptari"Vec dobro organizovani i SLOZNI od nas rasturene i NESLOZNE Srbe!posvadjane stranacki na panju isecene i podeljene u"tabore"na OVE i ONE!

Onaj Koje dosao da Otme Kosovo racunao je bas na nasu NESLOGU!nasu krajnu sebicnost prema Nacionalnom Interesu! Sve dadosmo i gace skinusmo za stranke koje nas upravo i"kecaju"opasni od njih nema!Jer ni jedna ne promovise SRPSKU SLOGU I JEDINSTVO!!Daje tako nebi siptarska najezda nikada krenula!Nebi NATO nasrnuo i nebi Kosovo bilo oteto!Jer umesto dase pravila i radjala "Nova Srbija"Milosevic i Seselj "prolumpovase Tri Jugoslavije"njima je briga Jugoslavija?gdeje Jugoslavija?

Dakle umesto dase Radjala Srbija i Srpska Vojska i dase stvaralo Srpsko Jedinstvo!Stvarati Slogu Srpskedijaspore i matice i stvoriti jedno telo srpsko!jabuka cela jeste jabuka!rasparcana je"buvsa i takozvana"jabuka!Tako Mi postacemo pravi Pravcati Srbi samo ako smo SLOZNI i u Jedinstvu! Sve dotle smo jedna drzava patuljaka gde "kepeci caruju"svi nas pljuju i sutiraju tucu zvrcke maltretiraju igraju se zuce sa nama!Dakle da postujemo jedno drugo dabi nas postovali!

Kako siptari zelu da pravu"drzavu u drzavi"Jer su Srpske STRANKE Bolje?Opravise dve drzave u jednoj drzavi?Jedna SRS druga DS-Blok!Sve to treba ukinuti smesta guze se 5 godina nema USTAVA??Samo pretacu razloge u izvinjenja i Teraj Misko!Drzava bez USTAVA je bez glave!Kako mozu STRANKE da nam misle dobro?Nemozu jer su zauzete svojom agendom i svoim interesima i sluze sebe a ne narod koi njih izdrzava!

Ovako nece dugo jednoga dana Srpski Partrijarh gospodin Pavle izadje na ulicu sa narodom i povede narod u Slogu i jedinstvo i u Srpsku Monarhiju(parlamentarnu)Evropa ima 12-13 drzava Sta njima fali?Oni bogati ne bune se Mi sirotinja nama smeta?Ustvari smeta "komunjarama"jer nema vise igre'podeli vladaj"nema "mafije"jer Vlada dice i narod i policiju i vojsku dase najuri mafija!Tako jedino dovesti Srbiju u normalno stanje i sacuvati i Kosovo jer muslimani svi vole Srpskog Kralja!nece to biti "Kralj da Caruje"ali da sa predsednikom se lomu staje naj bolje za srbiju ?Da Srbija ima osecanje "DOMACINA" ne kao sada "DESPOTIZAM" Gde imas "Vlastela i Raja"u nekoj "najlonsko providnoj demokratiji"Kao gace svese vidi!

Dakle SLOZENI rame uz rame stvara se i vaskrsava Srbija!Stvara se Energija i Sila!Sa Tom silom organizovani rad ekonomska dinamika!Onda slozno sva pitanja se resavaju brzo i uspesno!Kosovo!Kosovo nece biti pitanje Koce da ratuje sa sloznim Srbima?To i drugi postovacu i ceniti Kako bilo da bilo NESLOZNI ratovali sa 24 drzave a SLOZNI nesme niko ni nasrnuti!Mi ne gledamo za rato!Bilo nepovratilose! Ali treba dase zna da Slozni Srbi trebaju ne samo sebi vec i za sigurnost Evrope!Bice svima bolje i lepse! Kosovo je Srbija!

Datum priključivanja
    Apr 2005
    Poruka
    3

resenje je u nasoj staroj srpskoj formuli

Zavadi pa vladaj ili ih pusti da se sami poubijaju a ti samo gledas i cekas da se maksimalno isvrpe i onda upadas

Datum priključivanja
    Jun 2005
    Poruka
    2

I Have A Dream

Ja sam uveren da Vlada i narod Srbije u kratko vreme ce priznati nezavisne drzave Kosova i Crne Gore. Takodje sam uveren da rat u ovom kraju Evrope je pred svom kraju. Jedino ako Srbija voli rat onda mora da zna da jedina drzava koja prihvati rat i terorizam za resenje politickih pitanja jesu neke Taliban drzave Azije i Srbija. A svi u Evropi znaju da bez Srbije nema mira.

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,336

As you said: "You just have a dream"

Mislim da si pogrešio adresu. Vlada Srbije upravlja Srbijom, ali nema pravo ni ovlaštenje da bilo kome da deo teritorije Srbije. Moguće je da će se u Vladi Srbije naći neko ko će da kao u filmu "Sedam godina na Tibetu" pokušati da prikaže da je u interesu Srbije da se odrekne svoje teritorije, ali niko nema pravo da proda, pokloni ili bilo šta slično uradi sa nečim što nije njegovo lično vlasništvo. Ameri recimo imaju snagu da Kosmet odvoje kao što su imali snagu da pogode voz u Grdeličkoj klisuri koja je hiljadama kilometara daleko od njihove teritorije, ali nemaju pravo da to urade. A na Balkanu će biti onako kako Ameri kažu.

Crna Gora bi se davno odvojila da im to odgovara. Ali njihovim političkim vođama samostalnost najmanje odgovara.

Nisam baš najbolje razumeo šta si mislio kad si rekao da je rat u ovom delu Evrope pred samim krajem. Nisam razumeo gde se još uvek vodi taj rat?!

Takođe mi nije jasno šta si mislio kada si rekao "drzava koja prihvati rat i terorizam za resenje politickih pitanja jesu neke Taliban drzave Azije i Srbija". Da li očekuješ da će Srbija poslati policiju na teritoruju kojom trenutno vlada UN kako bi otkrila ko je pokušao da ubije Rugovu, i ko je ubio Haradinajevog brata? Misliš li da će Srbija ući u politički rat koji vode ?iptari između sebe u kako reče "Taliban državi"? Da li to znaš nešto što ja ne znam?

Datum priključivanja
    Jun 2005
    Poruka
    2

I Have A Dream

Dejane, ja nisam pogresio adresu nego ja sam uveren da narod Srbije zna vrlo dobro sta se desavalo u teritoriji bivse SFRJ. Vecu Srbiju nego sto je bila SFRJ ne mozes naci nikde. Svi ljudi pameta znaju da ne bi mogli ALBANCI srusiti JUGOSLAVIJU nego to se desavalo na Francuskoj 7 u Beogradu.

Odgovor u tvoja pitanja:

Da, rat je pred samim krajem. Poslednja bitka ovog zlocinskog rata vodi se u Beogradu. I ja sam uveren da srpski narod ima snagu i intelegenciju da zivi u miru sa svim svojim susjedima i da prizna sve nezavisne drzave ukljucujuci volju naroda Crne Gore, Vojvodine, Sandjaka, Presevo i Bujanovac.

Sto se tice Kosova ono je momentalno najjacija drzava na Balkanu. To prihvaca naravno indirektno i vlada Srbije.
    Poslednji put uređena ALBANAC : 01-06-2005 u 22:17

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,336

As you said: "You just have a dream"

Slažem se da Albanci i Albanija nisu srušili SFRJ. Iako je Albanija imala jednog svog državljanina na čelu SFRJ, pretenzije na Kosmet i još neke delove bivše SFRJ, mislim da Albanci iz Albanije nisu preterano uticali na rušenje SFRJ. SFRJ je srušila yajedno sva komunistička banda čuvajući "bratstvo i jedinstvo" skrivanjem zločna.

Voleo bih kada bi volja građana Niša, Preševa, Prištine, Prizrena, Beograda, Novog Sada... mogla da utiče na stanje na Kosmetu, Ali nažalost Kosmet je trenutno okupirana teritorija i mi se slabo pitamo.

Ako misliš da je najače na Balkanu to čime trenutno upravljaju tzv. prelazne vlasti i UN siguran sam da će početi da hapse teroriste i da neće tu svoju snagu trošiti na proterivanje nešiptarskog stanovništva. A ako je to najjača kriminalna teritoraija, nadam se da će se potamaniti između sebe.

Datum priključivanja
    Aug 2005
    Poruka
    1
    ako je kosovo dio srbije, a mislim da je, onda nema niko pravo, da kosovo proglasi nezavisnom republikom. i ako je kosovo srbija onda su šiptari doseljenici, oni bi morali naučiti živjeti sa srbima na njihovoj teritoriji, umesto da pozivaju svet da jim da republiku, a srbe pozivaju nek nauče živeti u dobrim odnosima sa susedima. a mislim da vlada scg, premalo lobira sa članicama EU-ja, koje bi ju migle podupreti u tome, da kosovo ostane dio srbije, a oni koji tamo žive, da to prihvate ili se vrate u albaniju. težko je živjeti po logici šiptara, da na kosuvu sme da žive samo oni, a njihovi ljudi smeju di žive u svakoj zemlji....samo dok amerikanci guraju nos u evropu, ništa od evrope neče ni biti....

Datum priključivanja
    Nov 2007
    Poruka
    22
    Citat U originalu postavio/la ALBANAC Pregled poruke
    Dejane, ja nisam pogresio adresu nego ja sam uveren da narod Srbije zna vrlo dobro sta se desavalo u teritoriji bivse SFRJ. Vecu Srbiju nego sto je bila SFRJ ne mozes naci nikde. Svi ljudi pameta znaju da ne bi mogli ALBANCI srusiti JUGOSLAVIJU nego to se desavalo na Francuskoj 7 u Beogradu.

Odgovor u tvoja pitanja:

Da, rat je pred samim krajem. Poslednja bitka ovog zlocinskog rata vodi se u Beogradu. I ja sam uveren da srpski narod ima snagu i intelegenciju da zivi u miru sa svim svojim susjedima i da prizna sve nezavisne drzave ukljucujuci volju naroda Crne Gore, Vojvodine, Sandjaka, Presevo i Bujanovac.

Sto se tice Kosova ono je momentalno najjacija drzava na Balkanu. To prihvaca naravno indirektno i vlada Srbije.
    pećanac ja i ti se opet srećemo na forumu ( pećanac na RTS forumu)
    ajd prosvetli ove ljude ovde (koji to još neznaju)šta je bilo na prostoru bivše juge i kako je srbija kriva za raspad iste
    što se tiče kosova kao najače države na balkanu kosovo nije nit država a kamo li najača (osim ako ne računaš tu i srpske odnosno nato snage na kosovu e tad smo stvarno jaki )
    rekao sam ti i na RTS forumu pre dva tri meseca a kažem ti i sada nema nezavisnog kosova nedaju braća rusi(malo se osilili onim interkontinentalnim oružijema i putin dobi izbore al sjebaće njih Billi)
    mogućnosti su vam priznavanje republike srbije kao vaše domovine (ne otadžbine jer ste 70 % došli preko prokletija iz albanije)ili seoba (povratak nazad preko prokletija)vas 70% koji ste došli odnegde a ostatak će morati hoće neće da prizna ingerenciju srbije nad kosovom

Datum priključivanja
    Nov 2007
    Poruka
    7
    Citat U originalu postavio/la Dejan Pregled poruke
    Ne slaŽem se sa tobom!

Treba uhapsiti rugobu , tačija i ostale zbog etničkog čišćenja, ubistava... MoŽe im se prikačiti sve za šta u Hagu sude Slobi i Milutinoviću (komandna odgovornost...). Time bi šiptarima odsekli glave i isprovocirali da se između sebe poubijaju zbog vlasti (čitaj kontrole novca).

Zatim treba što glasnije poći u borbu protiv trgovine narkoticima i belim robljem. Treba da postanemo "zaštititnici Evrope" od koje im nameće šiptarska mafija. To bi šiptare ostavilo bez novca i ponovo izazvalo da se međusobno ubijaju.

U tom slučaju "zapadne demokratije" ne bi imale razloga da nas ponovo bombarduju. "Lobisti" ne bi imali za šta da se zakače jer se legitimno borimo protiv narko mafije i trovača evropske omladine. Ameri bi morali da podrŽe našu borbu protiv terorizma. Od interpola i ostalih smradova moŽemo da traŽimo pomoć koju ne bi mogli da odbiju.

Jedino što bi ruska mafija bila prinuđena da preuzme teritorije koje kontrolišu šiptari. Rujama bi baš teško palo da ubrzaju preuzimanje poslova šiptarske mafije.

A onda moŽemo da nazdravimo u miru i blagostanju!
    Slazem se da ce upropastiti spomenuto drustvo Kosovo .Pitanje koje sigurno malo manje ljudi postavljaju je:kakvo ce to biti drustvo u kojem treba da zivimo?Plemenski nacin zivota,poprilicna neobrazovanost,nizak stepen tolerancije i medju njima samima,droga,trgovina ljudima.sverc cigareta i oruzja itd. itd.Ne verujem da ce Kosovo biti dobro za zivljenje bilo kome,osim kriminalcima.Nezgodno je sto se mora priznati da je lopta bila dosta dugo u nasem dvoristu i za ovo smo kao narod krivi sami.Vreme koje predstoji pokazace da smo bili za puno toga u pravu,ali...

Datum priključivanja
    Sep 2006
    Poruka
    10
    Predlazem da ih zaboravimo i nista drugo!

Datum priključivanja
    Aug 2007
    Poruka
    44
    mi i dalje pricamo a oni se kote...tako je bilo i bice...
    reci...reci...reci....reci....reci....reci....reci ....
    dela??

Datum priključivanja
    Dec 2007
    Poruka
    1
    Ne radi se samo o pitanju Kosova, već o pitanju cele Srbije!

Radikali, imajte na umu da ako albanci sa Kosova ostanu u državi Srbiji, počeće po Srbiji da rade isto ono što su radili i na Kosovu, da se proširuju i množe, kupuju naše jeftine parcele, zauzimaju rukovodeća mesta, mesta poslanika u skupštini!!!
    Pogledajte šta crnogorci rade!!!
    To je pošast rukovođena verskim fanatizmom, koju nikakvi zakoni ne mogu da zaustave, Balkanu preti opasnost da liči na bliski istok u ratovima i krvi, a upravo to treba smatrati destabilizacijom.
    Ako bi Srbija KONAČNO formirala svoje granice, onda bi ilegalni emigranti bili hapšeni na samoj carini, i tu se nekontrolisano širenje, zaustavlja.

Nažalost ovo je bolno ali izgleda najbolje rešenje, tolike godine o Kosovu se nije vodilo računa na pravi način i sada je KASNO za ovako nešto.

Ako vam nedaj bože prst utrne u gangreni, šta ćete uraditi sa prstom? ostaviti ga sa telom?

Datum priključivanja
    Dec 2007
    Poruka
    1

shta da radimo sa shiptarima

pa probajte jedanput nač mirno riješenje jer inače nema riješenja ili se ratom želite unazadit još 100 godina

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,336
    Citat U originalu postavio/la gkreso Pregled poruke
    ...
    Radikali, imajte na umu da ako ...
    Где виде радикале?
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Dec 2007
    Poruka
    6
    Posto sam povrsno citao vase odgovore oko tog pitanja, smatram da je to pitanje trenutno balkanski problem. Njih svakako finansirale i finansiraju zapadne << demokratije >>, sa amerikancima na celo. Problem po meni je mnogo veci i dublji, jer narkotici,trgovina belim robljem i sve ostale nezakonite radnje finansiraju takodje puno vlade od tih zapadnih << demokratia >> kao i deo velikih novinskih agencija kojima je zadatak za dezinformisanje svetsku javnost u korist shiptara.
    Ja se izvinijavam oko pisanja SRPSKOG JEZIKA i posto za ovu temu bih mogao da sednem i da pricam danima ja vidim samo ciscenjem terena metar po metar nozem onih koji mogu da drze pusku, a zene decu i starce poslati u Zapadne Demokratije koje su se zalagale toliko puno za njih..

To od mene..

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu