Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 53

Tema: Shta da radimo sa shiptarima???

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    62
    Citat U originalu postavio/la Dejan Pregled poruke
    Ne slaŽem se sa tobom!

Treba uhapsiti rugobu , tačija i ostale zbog etničkog čišćenja, ubistava... MoŽe im se prikačiti sve za šta u Hagu sude Slobi i Milutinoviću (komandna odgovornost...). Time bi šiptarima odsekli glave i isprovocirali da se između sebe poubijaju zbog vlasti (čitaj kontrole novca).

Zatim treba što glasnije poći u borbu protiv trgovine narkoticima i belim robljem. Treba da postanemo "zaštititnici Evrope" od koje im nameće šiptarska mafija. To bi šiptare ostavilo bez novca i ponovo izazvalo da se međusobno ubijaju.

U tom slučaju "zapadne demokratije" ne bi imale razloga da nas ponovo bombarduju. "Lobisti" ne bi imali za šta da se zakače jer se legitimno borimo protiv narko mafije i trovača evropske omladine. Ameri bi morali da podrŽe našu borbu protiv terorizma. Od interpola i ostalih smradova moŽemo da traŽimo pomoć koju ne bi mogli da odbiju.

Jedino što bi ruska mafija bila prinuđena da preuzme teritorije koje kontrolišu šiptari. Rujama bi baš teško palo da ubrzaju preuzimanje poslova šiptarske mafije.

A onda moŽemo da nazdravimo u miru i blagostanju!
    Dejan za predsednika!

i ja bih to isto rekla da znam tako lepo da se izrazim

Datum priključivanja
    Dec 2007
    Poruka
    8
    PEACE

Datum priključivanja
    Feb 2008
    Poruka
    6

Namigivanje

Ok, in kaj boste naredili danes????
    ****** imate na kosovu, imam prižgano TV, gledala sem ob 16-tih govor vašega premierja, na tekočem smo vsi tukaj v SLO.
    In samo v vednost vam, da ljudje tukaj niti najmanj ne podpirajo odcepitev kosova.
    V bistvu smo proti in imate našo podporo, kaj pa politika dela je pa druga stvar.
    Sicer sem se danes tukaj logirala ravno zaradi situacije in upam, da nimate proti, ker pišem v slovenščini. Srbsko ne bi dobro pisala.
    Bilo bi malo mešano in po domače pač.
    Če vas moti, mi prosim napišite.
    Bom probala.
    Aja, kje sem ostala.
    Z šipci so problemi, vendar vas zahod v bistvu podpira.
    Ni narod tukaj glup.
    Ma držite se pa glavo gor.
    Toliko za danes.
    Lep pozdrav iz Slo

Datum priključivanja
    Feb 2008
    Poruka
    1
    Citat U originalu postavio/la sončnica Pregled poruke
    Ok, in kaj boste naredili danes????
    ****** imate na kosovu, imam prižgano TV, gledala sem ob 16-tih govor vašega premierja, na tekočem smo vsi tukaj v SLO.
    In samo v vednost vam, da ljudje tukaj niti najmanj ne podpirajo odcepitev kosova.
    V bistvu smo proti in imate našo podporo, kaj pa politika dela je pa druga stvar.
    Sicer sem se danes tukaj logirala ravno zaradi situacije in upam, da nimate proti, ker pišem v slovenščini. Srbsko ne bi dobro pisala.
    Bilo bi malo mešano in po domače pač.
    Če vas moti, mi prosim napišite.
    Bom probala.
    Aja, kje sem ostala.
    Z šipci so problemi, vendar vas zahod v bistvu podpira.
    Ni narod tukaj glup.
    Ma držite se pa glavo gor.
    Toliko za danes.
    Lep pozdrav iz Slo
    Imate ****** na Kosovu, imam upaljen TV, gledala sam u 16 časova govor vašeg premijera, svi u Sloveniji smo na tekućem.
    I samo toliko da znate, da ljudi ovde nikako ne podupiru otcepljenje Kosova.
    U suštini smo protiv i imate svu našu potporu, a šta politika radi to je druga stvar.
    Zapravo sam sam ovde danas logirala zbog situacije, i nadam se da nemate ništa protiv, što pišem na slovenačkom. Srpski ne bi dobro pisala.
    Bilo bi domaće i mešano. Ako vam smeta, vas molim da napišete.
    Probaću.
    Aha gde sam ostala.
    Sa šiptarima su problemi, ali vas zapad podržava.
    Nije ovde narod glup.
    Držite se i glavu gore.
    Toliko za danas.

Eto i ja sam se logirao, da sam preveo. Ali sončnica nije baš tako, slovenci više podržavaju nezavisnost. Ja to dobro znam, pošto ovde živim. Ja da živim u Srbiji ne bi nikad kupio slovenački proizvod. Jer kad si nečiji sluga i za****š nekadašnjeg brata... E tako ne ide. Srce me boli zbog Kosmeta, možda se ne slažete, ali milom se neće ništa učiniti.

Datum priključivanja
    Feb 2008
    Poruka
    6
    Hvala Dragan na prevodu.
    Koliko sam ja na tekučem, ovde u Sloveniji su slovenci protiv odcepljenja.
    Bar velika večina.
    I puno je u mislima sa srbima. Nije nam svejedno šta se dešava.
    Ma bojim se samo, da če se ****** proširiti.
    U stvari šipce podržava samo amerika i amerofili.
    Ajd bračo držite se dole.
    Nadam se, da je ovo pisanje ok makar nije po propisima.

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    971
    U svakom slučaju, iako nije slučano ni to što Slovenija baš sad predsedava EU, veliki broj Srba je svestan da je manjina kreirala sve ovo što nam se svima dešavalo, a nama i nastavlja da se dešava i da je i globalno manjina za svet u kome vlada nasilje i teror.
    Voleo bih samo da većini, globalno, bude preneta poruka, a vi iz komšiluka to najbolje znate (koga drugog i toliko interesuje) da je ta belosvetska manjina na jugu Srbije 90tih godina prošlog veka kreirala od šiptara koji su zauzeli delove Srbije, više od pola Makedonije severozapadni deo Grčke i deo Crne Gore, čak i novu naciju koju su nazvali kosovarima.
    Ovi naši pominju Špance i Baskijce, i ostale razne, ali nije problem u tome. Ako ta mala grupa odluči da im je to u interesu, najveće vojske ovog sveta mogu sručiti bombe i na Pariz, Rim,... i "pokloniti" delove tih zemalja nekim drugim divljim velikim albancima kojima će takođe dati novo ime.

Datum priključivanja
    Jan 2008
    Poruka
    8

Samo sloga Srbina spasava

Dovoljno ce biti ako ako ih sprecimo da na Srpskoj teritoriji stvaraju veliku Albaniju. Dokaz za to je i jucerasnja cestitka Albanskog premijera upucena Taciju, kako ocekuje da ce se braca sa obe strane u dogledno vreme i teritorijalno ujediniti. Moramo pokazati da je 8 000 000 miliona ljudi mocnije od zaostalih 2 000 000!

Datum priključivanja
    Feb 2008
    Poruka
    3
    Bas sam trazio neki forum, di cu moci sloodno da pisem o ovome, bez da me netko kamenjuje ili slicno, kao sta vidite po nacinu pisanja, nisam Srbin, niti Albanac, vec Hrvat.

Moram da na pocetku kazem, kako mrzim ustase, cetnike, siptare, mrzim sve one koji su nanijeli nepotrebno nasilje.

Necu sada spominjati domovinski rat, jer je u nasa kao i vas strana bila kriva, u ratu su uvek dve strane krive

E sada ako ima nesto sto vise mrzim nego ljude iz vlastite drzave koji se nazivaju ustasama, to su 10000 % siptari, mrzim ih iz dna duse, dodju svagdje i namecu se kao neki frajer, pa to me tako nazivcira, toliko su me jucer nazivcirali kada su u mom gradu radili gluposti , dizali njihove zastave i slavili, toliko me nazivcirali, da sam na tavanu svoje kuce, potrazio staru Jugoslavensku zastavu i Srpsku te ih zavjesio na balkon.... Ako je tako drago siptarima sto imaju svojhe kosove, neka idu u 3 pm iz mog grada ...

Hrvatska ce verovatno da podrzi neovisnost Kosova, iako kada bi se pitalo ljude Hrvate 60 % njih bi reklo da ne zele neovisno Kosovo, ali Hrvati nemaju slobodu glasa, nas ce dragi predsjednik , kojeg naravno financiraju Albanci, podrzati neovisnot Kosova, i onda ja dodjem do pitanja, posto imam curu koja je Srpkinja i zivi u BG-u, dali ako ja kao Hrvat dodjem u BG, dali postoji mogucnost da dobijem po pi*** i da naebem jer sam Hrvat?

Srdacan pozdrav i dajem moju potporu svemu sta je potrebno da se sprijeci ova glupa lazna drzava i neovisnot kosova...

Kosovo ---> Srce Srbije

+ ako dodje do neovisnosti Kosova, nadam se da ce Srpska republika spojiti se Srbiji i trazite slobodno nekadasnju Krajinu koju ste imali u Hrv, jer onda i vi to zasluzujete, a neka hrv onda pati jer se povodi za Amerikom, samtram vas bracom i drzite glavu gore ...
    Poslednji put uređena nitko_vazan : 18-02-2008 u 20:00

Datum priključivanja
    Feb 2008
    Poruka
    1

E moji mi...

Trebalo bi:
    1) Sve siptere koji su nastanjeni u Bujanovcu i Presevu polako i neopazeno proterati iz Srbije.
    2) Ukoliko priznaju Kosovo,a hoce, svim drzavama sveta objaviti da smo uz sve separatisticke oblasti u svetu i da ce sve teroristicke organizacije poput IRE ili ovih u Spaniji ili na Kipru imati podrsku od nas u smislu da cemo ih prvi priznati i da cemo im valjati oruzje sto bi bilo u ekonomskom smislu dobro za nas kao sto je za njih u ekonomskom smislu bolje nezavisno Kosovo.
    3) Ne znam zasto po ceo dan govore na TV-u o rusenju MC donaldsa i rusenju ambasada kao da mi saljemo losu poruku svetu??? A KAKVU SU ONI NAMA PORUKU POSLALI PRIZNAVANJEM KOSOVA???!!!
    Velika sramota za Evropu da one nepismene siptare priznaju...Ne treba nam takva Evropa.Ima zemalja u Evropi koje nisu clanovi unije pa zive fenomenalno.Dizimo svoj standard,kvalitet proizvoda i kuturu i obrazovanje i to ce biti nasa Evropa.

Datum priključivanja
    Feb 2008
    Poruka
    1
    Путуј Европо...немој више чекати на нас..
    Путуј Плането...овде се враг призива, нама је лепо, срећа једна неописива.

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    971
    Citat U originalu postavio/la mscofield Pregled poruke
    Trebalo bi:

3) Ne znam zasto po ceo dan govore na TV-u o rusenju MC donaldsa i rusenju ambasada kao da mi saljemo losu poruku svetu??? A KAKVU SU ONI NAMA PORUKU POSLALI PRIZNAVANJEM KOSOVA???!!!
    Zar Beograd nije bio dovoljno rušen? Odmah se setim socijalista i plaćenih huškača.

Mada, koliko god da sam protiv tog ponašanja, ko može zameriti na takvoj reakciji na otimačinu dela Srbije...

Datum priključivanja
    Apr 2007
    Poruka
    8
    Definitivno sam protiv rušenje ,dobro treba pokazati otpor ali baš huliganisati nije uredu, To ćemo mi da plaćamo ,zato mi je krivo!

#Nitko važan, imala sam utisak da cela Hrvatska uživa u ovome što nam se događa,ali pročitavši ovaj tvoj post naterao si mi suze na oči!Hvala ti na tako lepim rečima ...........

Datum priključivanja
    Feb 2008
    Poruka
    3
    Citat U originalu postavio/la opančić Pregled poruke
    Definitivno sam protiv rušenje ,dobro treba pokazati otpor ali baš huliganisati nije uredu, To ćemo mi da plaćamo ,zato mi je krivo!

#Nitko važan, imala sam utisak da cela Hrvatska uživa u ovome što nam se događa,ali pročitavši ovaj tvoj post naterao si mi suze na oči!Hvala ti na tako lepim rečima ...........
    Nema na cemu, zasluzujete moju potporu u borbi protiv amerikanizma i monopolizacije, zao mi je sto je nasa vlada ta koja upravlja drzavom, te sto dosta ljudi u RH bi zelilo i priznati Kosovo, ali ne radi neovsnosti, nego sve samo da Srbe kazni za Domovinski rat ... sve su to gluposti, ne razumem kako moja nacija moze biti tako glupa, sta god Bush kaze , mi kao ****** za njim...

Drzite se, vandali ne vandali, sjecam se da je jedan vas politicar rekao lepe reci : Kako bi se u ovom trenutku osjecala Hrvatska da joj se oduzme dio teritorija, siguran sam da bi reagirali kao i vi ... stoga moju podrsku imate Drzite se, i nikada ne poginjite glavu ....

Datum priključivanja
    Feb 2008
    Poruka
    3

kosovo

Ne razumem cemu tolika frka oko neceg sto je otislo jos 1999!!!!!!!!Zar treba mnogo pameti pa da se ukapira da su politicari Kosovo koristili samo za dobijanje poena i zar treba da vam Hasim Tachi kaze da je Kosovo nezavisno i albansko??????Danas sam cula jedan "pametan" komentar na temu ko moze da povrati Kosovo - onaj ko ga je i (pro)dao - Slobodan Milosevic. Dragi moji, imamo mi mnogo vaznijih problema, egzistencijalnih. Dok nasi vrsnjaci u svetu imaju dilemu da li da kupe BMW X5 ili CLK ili sta vec nasa omladina divlja ulicama prestonice i unistava ono sto nama treba a, uzgred budi receno, Albanci dobijaju poene i podrsku na taj nacin. Ma dajte ljudi, svi idu napred a mi se vracamo u srednji vek. Dokle??????????????

Datum priključivanja
    Feb 2008
    Poruka
    1
    Celu svoju snagu bih usmerio ka vracanju Kosova, ovakve stvari su nedopustive!!! Klasicna otimacina i to na finjaka! Ali ovako, zar ne vidite ljudi da su poceli da nas parcaju, Kosovo je otislo u nepovrat, drsamo se mi, protestujemo, to je normalno ponasanje onoga ko je izigran i prevaren.Nema povratka, zao mi je sto ovo pricam, ali to je cinjenica. Nemojmo se zavaravati, pogledajte sta nam Amerika radi, tezi ka unistavanju nase zemlje, oni zele da im mi budemo robovi, imamo savrsen geografski polozaj, odlican polozaj za prcanje Rusije od strane Amerike, ovo su logicni zakljuchci.Jednostavno smo nemocni pred jachima .... voleo bih da nije tako ali.....

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu