Aliexpress WW
Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3

Tema: Ne slušajte svakog u porodilištu!

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,338

Upozorenje Ne slušajte svakog u porodilištu!

Након порођаја, моја супруга је била у беби френдли делу породилишта. После два дана, сестра која јој је донела бебу рекла јој је да беба губи на тежини и да је моја супруга крива за то.

Шта мислите како је то деловало на породиљу којој је то прво дете и која нема појма шта треба да ради. Кад сам дошао у болницу, супруга је била сва избезумљена зато што је "крива" што баба не расте.

Сутрадан је дошла друга сестра и рекла јој да има довољно млека и да бабу не треба да носе на дохрањивање.

После смо сазнали да је нормално да беба након рођења изгуби на тежини...

Другој породиљи са којом је моја супруга разговарала, сестра на неонаталном одељењу је издекламовала неколико дијагноза на латинском и она се избезумила пошто је мислила да јој је ко зна шта са дететом. Када је сутрадан дошао доктор, рекао јој је да чим беба није пребачена на Институт за мајку и дете, значи да јеса њом све добро и да не слуша глупаве сестре...

Ово сам написао чисто да знате шта вас може задесити у породилишту.
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    A da li ste pročitali koliko trudnice plaćaju ne bi li se bezbedno i dostojanstveno porodile bilo u jučeračnjem Pressu 17.01.2009. god.Ne znam koliko je to istina ali pregledajte pa sami procenite.

Datum priključivanja
    Apr 2009
    Poruka
    203
    to za placanje doktorima kako bi prisustvovali porodjaju i bas odredjeni doktor porodio trudnicu,placanje sestrama da "rade" svoj posao...ziva istina!
    dva porodjaja,dva grozna iskustva posle porodjaja...volontiranje na odelenju ginekologije i akuserstva,licno sam se uverila da kod nas,u nasoj zemlji samo ako dobro platis bices i gledan kao covek!
    o bezobrazluku sestara necu ni da govorim !jad i beda!
    Ko nema u vuglu ima u googlu : )

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu