Aliexpress WW
Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5

Tema: Vakcine - zaštita ili zloupotreba

Datum priključivanja
    Aug 2008
    Poruka
    3

Vakcine - zaštita ili zloupotreba

U časopisu Geopolitika od 7.5.2008 na strani 66, naišao sam na članak potpisan od strane dr med. Tatjane Đorđević koji govori vrlo negativno o obavezi vakcinacije kod nas.
    Citiraću neke delove tog teksta
    "...zna se da se kod neke dece vakcinisane MMP vakcinom javljaju simptomi autizma i drugih neuroloških poremećaja. Na ovaj način narušava se prvi princip u medicini..." "... prvenstveno ne naškoditi!..."
    "...sada "veliki stručnjaci" izmišljaju vakcine za bolesti koje deca lako prebole..."
    "...O VAKCINAMA:
    Poreklo vakcina nije nepoznato. Vakcine se primenjuju još u staroj kineskoj medicini u domenu preventivne medicine tj. spekulacije "jin-jang sila koje se neprestano bore u organizmu" - naučno nema šta!? U tom smislu vršena je vakcinacija i zaštita od velikih boginja, koje su u kini primenjivane daleko pre nego nego u drugim zemljama - piše u udžbeniku za studente medicine. Za one koji ne znaju : Jin-jang predstavlja jednu demonsku zabludu koja se suprotstavlja hrišćanstvu, a posebno pravoslavlju, ali koja se kao kukavičje jaje, na razne načine pokušava podmetnuti u svim sferama društva. On predstavlja, kako to tvrdi filozofija Dalekog istoka, mehanizam kosmičkog poretka..."
    "... u istom udžbeniku se mogu naći podaci... prva vakcinacija protiv variole vere izvedena je na deci..."

U ovom tekstu još se govori o tome da vakcinacija može biti uzrok leukemije i citomegalovirusa ali je rečenica mnogo velika pa me mrzelo citirati je (lepo je objašnjeno kako i zašto)

Sad. Ja sam otac deteta od 2 godine i planiram još dece. Nisam lekar i ovaj tekst me je jako zabrinuo. Zbog toga mi nije bilo teško prekucati delove ovog teksta, da bi obavestio druge i dobio mišljenje drugih ljuidi. Molim svakoga ko bude govorio u korist vakcinacije da pre toga napiše i svoje zvanje, da bi imao uvid u stručnost onoga ko iznosi pozitivno mišljenje o vakcinaciji.

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Не би ме чудило да је то све тачно.

Доктори препоручују лекове на основу тога колико им је промотерка обећала."Државни" лекари деле визит карте приватних, а приватни имају свеже окречени зидове и кезе се. Иза тог кеза се углавном крије "НЕМАМ ПОЈМА, АЛИ ХОЋУ НОВАЦ".

Гледао сам репортажу о вакцинама у Русији. У питању је огроман новац.

Прешли смо у неки нови друштвени систем у коме једино битно узети новац.

Покушаћу да нађем тај број геополитике. Ако ти није проблем прекуцај. Ово је веома озбилјна тема!
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Apr 2009
    Poruka
    203
    Cinjenica je da smo svi mi (maaaloo stariji ) prelezali skoro sve decije bolesti:male boginje,zauske,ovcije boginje(ili vodene kozice ,kako ih ko zove) i stekli smo dozivotni imunitet!Nista nam (valjda) ne fali!
    Sada deca primaju MMR vakcinu(obavezna je) ,koja ih stiti od tih bolesti a u stvari su deca vakcinom zasticena tek do 13-14 godine!A poznato je da,ukoliko s e ove bolesti dobiju kasnije,mogu ostaviti ozbiljne posledice!
    Doduse,veza MMR vakcine i autizma jos uvek nije dokazana,mogu naci puno textova sa medicinskih sajtova o ovoj temi ali ...sumnja vec postoji!Svaki roditelj ce se zapitati ko je tu lud a ko zbunjen!

Medicinska sestra sam ali pre svega mama!
    Poslednji put uređena natural : 28-04-2009 u 23:24
    Ko nema u vuglu ima u googlu : )

Datum priključivanja
    Sep 2009
    Poruka
    2

cana np

mislim da su vakcine stetne za decu...

Datum priključivanja
    Sep 2010
    Poruka
    2

vakcine su otrovi

Citat U originalu postavio/la samed Pregled poruke
    mislim da su vakcine stetne za decu...
    FARMAKOLOŠKA MAFIJA PREKO VLADA DRŽAVA TAKO TIHO I PODLO KROZ ZAKONE UVODI PRAVILA O OBAVEZNOM VAKCINISANJU a to su u stvari zarazne vakcine sa kojima vas tek tada zarazuju a oni kao samo lijek imaju.

lijepi pozdravi
    prof Božić
    Poslednji put uređena Dejan : 11-09-2010 u 20:32

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu