Aliexpress WW   Banggood WW
Prikaz rezultata 1 do 2 od ukupno 2

Tema: A odgovornost poreske uprave?

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339

A odgovornost poreske uprave?

Кад вам министри кажу да Србија помаже мала и средња предузећа, то изгледа у преводу на српски значи да ће порасти пензије!

А за фирме значи да ће их ојадити!

Тренутно ме највише боли што сам као предузетник који паушално плаћа порез добио аконтацију пореза са осам месеци закашњења. То у преводу значи додатних 12000 динара трошка који морам да уплатим у року од 15 дана.

Министру економије или поресим службеницима то вероватно звучи само 12.000 динара, а оном ко мора да плати радникe и скоро још толико држави да за дориносе за сваког радинка, простор у коме ради, комуналије, телефонске рачуне, лиценцни софтвер, ... то звучи као омча!

Још кад му исто време са осам месеци закашњења стигне и решење за плаћање таксе за истцање од 2700 динара месечно као мом куму, онда је то баш лепа помоћ државе малим и средњим предузећима, зар не?!
    Poslednji put uređena Dejan : 31-08-2008 u 12:12
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Да не заборавим да је велика помоћ и то што је враћено поверење у банкарски ситем па ми банка без имало стида нуди кредит са каматом од 30%. Помоћ у облику кредита мала и средња предузећа добијају и од СИЕПА и Фонда за развој, али ако се претходно договоре са помоћником министра чије одвајање од стола у прескупом скупштинском ресторану и сличних стручних обавеза нешто кошта!
    Poslednji put uređena Dejan : 31-08-2008 u 17:33
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu