Aliexpress WW   Banggood WW
Prikaz rezultata 1 do 2 od ukupno 2

Tema: Aerodrom Nikola Tesla

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    6

Namigivanje Aerodrom Nikola Tesla

kada ce se resiti pitanje embarga na letacki prostor nad Srbijom , kada ce ti radnici tamo grbaciti za malo vecu kintu od 200 ili 250 evra (ranije su imali zarade 400 evra oni sto su usput radili preko omladinske na aerodromu)

treba ograniciti zarade u javnim preduzecima za fizicke radnike bar na 500 evra. za recimo Kontrolu letenja vazi da se finasiraju od preleta te se ne finansiraju iz budzeta . Oni su nesto kao nevladina organizacija Zapravo cerka firme cije je sediste za Evropu u Briselu .

U ekonomiji nacionalnoj , knjige za fakultet stoji da zemlje koje primaju ispod 100 evra spadaju u nerazvijene , srednje razvijene primaju do 5000 evra po glavi stanovnika , a najrazvijenije preko famoznih 5000 "Jevreja".

a mi ?! Mi ni FTTH opticki kabl do kuce nemamo ... u Sloveniji za 50 evra dobijes vise od 50 Mbit / sek a ovde ?! Koliko jos da trpimo ucene Jevrope ? Jesam za taj put jer nam druge opcije nema , ali u svojtvu zemlje koja je deo iste a ne njena kolonija za poljoprivredu i rude, vode,elektricnu energiju

a trebalo bi na Japance da se ugledamo . NJihov sensei ih uci da su siromasni i da moraju da rade , a mi nase ucimo lenjosti ?!

dakle sledece godone dolaze studenti sa ranih strana , aerodrom ce biti prebukiran, more para ce doci ... Sta Vi mislite o celoj stvari ?
    poz!

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    33
    Da ti iskreno kazem, da se nadam da ce se srpska adiministracija urazumiti nemam vremena,

Samo da profunkcionise beli sengen, pa ako se aerodrom NT ne dozove pameti bice alternaticnih aerodroma,

primer za nekog ko zivi u Nisu, moze za 20 evra da ode u Sofiju i za jos 40evra low cost kompanijom da leti gde zeli po Evropi, umesto samo za takse da da 100 evra na nasem aerodromu ...

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu