s obzirom da ide Univerzijada , a i da ne ide ,treba uraditi ...

pod borilistima podrazumevam ona koja se trebaju doraditi(ako ne sva , a ono barem vecina) , sale prozore , ventilaciju po skolama ,gde god ima sali , rekonstruisati komplet veslacku opermu na Adi , Graficar 1905 recimo , nove bazene , nove kriterijume kvaliteta vode (moj drugar Luka trenira u Partizanu , znam da dosta tih Partizanovih igraca cini okosnicu reprezentacije , kao Becej ranije, sto je +...ja sam zvezdas, ali postujem onoga koji za Srbiju donosi ponos i medalju!)
fale ergometri za veslace , mi rucno ne pravimo kalupe za iste, camce mislim,potom spalding lopte,mrezice na Adi,fale vezbaonice kraj Savskog i Dunavskog keja i po dvoristima skola , parkova , gde god ima ljudi koji vezbaju , jer neki od njih ce biti reprezentativac , neki nas komsija , to je logicki jasno

za to sam da se kao u NBA sa ulice dovede igrac u klub ili reprezentaciju i bude ponos srpski ... ne vidim da iam stogod lose u izjavi "obicnog coveka" koji gleda reprezentaciju kako gubi ili kao se pojedinci ne bore i ne mare za dres zemlje , koji nemaju inat srpski i ponos srpski (Nemac bi rekao:"Ponosan kao Srbin!")

eto dopunite me i poz !