Aliexpress WW   Banggood WW
Prikaz rezultata 1 do 12 od ukupno 12

Tema: Sta mislite o Novom Beogradu?

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    2

Sta mislite o Novom Beogradu?

Kockarne ulice siri avenue, sta reci sve je tu merkator, Arena, Sava centar, Delta city, barove ali mislite i pisite da li mu nesto nedostaje?
    i koje je vase omiljeno mesto?

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Омиљено место? Сетио сам се, шеталишта уз Дунав и Саву.

Смета ми што је тешко прићи реци због превише сплавова. Смета ми и што власници сплавова не чисте простор око њих.
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    1

mmm

Моје омиљено место су сплавови и тамо где мозеш да поједеш једну добру сницлу...

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    1

pazarim na dlanu

волим да шетам у кинеској ћетврт а волим тако да видим стару кинеску амбасаду да не заборавим да су нам пријатељи били и остали кинези...

Datum priključivanja
    Jan 2009
    Poruka
    3
    jedna velika hladna i konfuzna strana Beograda. Nikada ne bih mogla da zivim na Novom Beogradu!

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    33

Najskuplja spavaona na Balkanu

Ko sto neko rece velika spavaona, mozda i najskuplja spavaona na Balkanu!

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    To mi je najodvratniji deo Beograda.Ja ne znam kako su ti ljudi koji tamo žive još uvek normalni? I u mojoj blizini ima jedna tako velika spavaona! Da sam ja arhitekta ja bih tako nešto izbegla i napravila lepa naselja puna zelenila: cveća,različitog drveća,travnjaka sa malim lepim fontanama i klupama,zgrade bi bile u različitim bojama zavisno kako se stanari dogovore i ne bi prelazile više od tri sprata sa malim terasama lepih ograda na kojima bi moglo da se uzgaja saksijsko cveće...Kakav sam ja utopista!

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Кад су пројектовали НБГ пројектовали су га плански. Обезбедили су зелене површине, паркинг места, простор поред саобраћајница. Онда су пре мање од десет година дошли "експерти" и сада нема места за паркирање, зеленила, простора поред саобраћајница...
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    33
    Citat U originalu postavio/la Dejan Pregled poruke
    Кад су пројектовали НБГ пројектовали су га плански. Обезбедили су зелене површине, паркинг места, простор поред саобраћајница. Онда су пре мање од десет година дошли "експерти" и сада нема места за паркирање, зеленила, простора поред саобраћајница...
    Ok, ali cinjenica je da i u ovako skupoj spavaoni nema mesta, objasnjenja su mnogobrojna, a logika slaba. Kad vec ljudi hoce tu da zive, neka im i dozvole...

Sta mislite zasto ne dozvoljavaju gradnju od bloka 45 pa prema aerodromu, mesta ima kolko oces...

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Citat U originalu postavio/la todorovic Pregled poruke
    ok, ali cinjenica je da i u ovako skupoj spavaoni nema mesta, objasnjenja su mnogobrojna, a logika slaba. Kad vec ljudi hoce tu da zive, neka im i dozvole...

Sta mislite zasto ne dozvoljavaju gradnju od bloka 45 pa prema aerodromu, mesta ima kolko oces...
    Није у питању "кад већ људи хоће ту да живе" већ новац. Новац који узимају људи на власти и блиски њима претвара цео Београд у паланку и каљугу, а не у метрополу што би требао да буде.
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    33
    Citat U originalu postavio/la Dejan Pregled poruke
    Није у питању "кад већ људи хоће ту да живе" већ новац. Новац који узимају људи на власти и блиски њима претвара цео Београд у паланку и каљугу, а не у метрополу што би требао да буде.
    Ok, ali pitanje je,

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Колико знам Ледине се граде. Можда је забрањена градња зграда виших од 5 спратова због близине аеродрома.

Али не знам.
    SEO Optimizacija sajta

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu