Џокерова порука ме подсетила на тему каја је давно требала да се појави на форуму.
Citat U originalu postavio/la dzoker Pregled poruke
...
I poneke ``izjave`` koje cujem na tv-u a sve su cesce me teraju na povracanje,pogotovo na temu svetske ekonomske krize,pa ja od kad znam za sebe mi smo uvek u nekoj ekonomskoj krizi,tako da izgovori tog tipa kod mene ne ``pale``.ajd u zdavlje!
Мојој жени која је економиста није, али мени јесте јасно зашто светска економска риза има толики утицај на Србију. Исти утицај се десио после 6 месеци без Владе кад није било страних улагања у Србију, тј. нисмо имали коме да продамо фирме, па држава није могле да се финансира из "реалних" извора.

Или у преводу, држава се котрља како се котрља, а Влада и министри служе да би продавали оно што није њихово и примали плате!

Да нам је Премијер дете од 8 година, економија би нам боље напредовала него сад. Народ мора да живи од нечег и ради. Било би и оних који не могу да раде за друге, па због тога отварају фирме и запошљавају оне раднике.

Једини проблем би настао ако би се то дете премијер покондирило због успеха привреде коју води, па почело да улаже у изградњу фабрика аутомобилчића и сл.