Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5
    Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1

Testovi za polaganje vozačkog ispita

Pošto svi polažu, ili će polagati vozački ispit, ovde se mogu naći testovi za polaganje vozačkog ispita koji im mogu pomoći da polože tipovanje:
    Kod:
    http://rapidshare.com/files/205768764/Testovi_PopSoft_za_polaganje_vozackog_ispita.zip
    Poslednji put uređena Svashtojed : 08-03-2009 u 21:38

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5

Rapidshare

Posto vidim da koristis rapidshare mozes li mi reci kako ja mogu nabaviti acount, po mogucstvu besplatno.

Datum priključivanja
    Jan 2005
    Poruka
    1,149
    Citat U originalu postavio/la Alexx92all Pregled poruke
    Posto vidim da koristis rapidshare mozes li mi reci kako ja mogu nabaviti acount, po mogucstvu besplatno.
    E ako hoces da skines sa rapidshare-a kliknes na Free user i kad se odbrojavanje zavrsi kliknes za download i to je to

Ako hoces acount predlazem ti Colector ja mislim da je free ali smaraju za medalju za bodove koje mozes kasnije da upotrebis za nesto drugo........

Ps

Nemojte da kacite Na rs linkove posto imam dosta problema sa njima
    Poslednji put uređena aca : 02-11-2009 u 00:11
    HTTP 404 - File not found
    Internet Explorer

Datum priključivanja
    Jan 2011
    Poruka
    2
    Online testovi za vozački ispit - B kategorija, na adresi:http://ltablice.com/testovi-za-vozac...t/kategorija-b

Datum priključivanja
    Jun 2011
    Poruka
    1
    vec sam spominjala, ali zaista osecam obavezu da vas upozorim, jer ako i jednog spasim, bice mi drago.
    auto skola skoric na karaburmi
    ovu kvazi skolu odlikuje odredjeni nivo profesionalizma, ali veoma nizak.
    osim sto sam bila primorana da vozim na jugu koji je bio duboko u fazi raspadanja, nisam imala mogucnosti da polazem na svom obozavanom jugu, vec su mi na polaganju poturili drugi, nista bolji. tako se zavrsio moj prvi put na polaganju, bilo je veoma uzbudljivo kad mi je policaajac oborio, jer sam zgazila jednu od cenjenih linija.
    nakon sto su me time naterali na par dodatna casa, nije im bilo dovoljno, vec su zamenili juga korsom. pretpostavljate, I tu je moralo da se dodaje znanje rukovanja novom korsom. ovo ‘novo m’’ je samo zato sto je meni do tada bila nepoznata. ali, ne, daleko od toga da je auto bio nov, ili ispravan. vozila sam ga I to fino (jer iako krs, osetila se doza olaksanja nakon jugica). I onda je dosao taj dan, nakon sto su momka pre mene oborili, jer je imao problema sa autom, isto se desilo I meni. onda sam saznala, da su auto prodali, jer ocigleedno, bio je neispravan (po njima, odlican za polaganje). I tako je dosao red na sledeci auto, I pogadjate, nove dodatne casove. jeeeeeeeeej…
    jer ipak je vodjenje skole najbolji nacin za otimanje para. ali, da su ovoliko mastoviti, nisam verovala.
    inace, u jednom trenutku sam mislila da se neko sali samnom. onaj vlasnik skole sedi u kolima kao mutav i onda kao pala si, zasto, kako, pa pala si, i nikom nista.
    da ne govorim o tome sto me ne obavestavaju o datumu polaganja, vec nazovu vece pred polaganje.
    tako da, dalje od ovih, dobro se raspitajte koju skolu upisujete, nemojte biti naivni kao ja.

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu