Aliexpress WW
Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3

Tema: Анатомске ципеле за бебе

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339

Анатомске ципеле за бебе

Опет једна дилема. Пошто Катарина треба да прохода доктори препоручују да јој купимо чврсте анатомске ципелице. Са друге стране, пријатељима који живе у Лондону доктори су рекли да беба треба да хода боса како би јој сви мишићи били правилно развијени, што се чврстим ципелицама спречава.

Е сад гледајући да су најбржи атлетичари из Африке, и да као деца углавном нису имали ципелице, ова Енглеска прича пије воду. Опет, за разлику од Африканаца ми у кући немамо нераван под тако да вероватно то није добро за развој стопала детета...

Каква су ваша искуства са ципелицама?
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Mar 2009
    Poruka
    16
    Ja sam ipak uzimala anatomske cipelice, naravno po nekada sam ih pustala i bose, sto da ne, znaci eto neka kombinacija se moze napraviti...Mada ako bi isli bosi to je preporucljivo samo po pesku, koliko sam ja upucena, te tako neko vece dejstvo mislim da ne bi bilo da idu po sobi...Ja jesam kazem, ali kada je toplo pa zbog vrucine, inace na moru sam bas praktikovala sto vise bosi da setaju bas iz tog razloga kako bi ucinak bio neki, a na uzaludan...

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Колико дуго носе пар ципела? Катарина само што није проходала и не знамо да ли да јој купимо неке отворене, више летњу варијанту или затворене у којима се бојимо да ће јој бити вруће.

Како да знамо да јој је величина добра?
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu