Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 47

Tema: Da li su za ljubav bitne godine?

Datum priključivanja
    Aug 2009
    Poruka
    1
    Godine nisu vazne, vazno je voleti nekog, i taj neko da voli tebe!

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    Vrlo su vazne.Ovde ste svi po malo u pravu i sve raceno ima smisla samo...Retko se srecu dve osobe sa 15 ili 25 god.razlike da mogu pratiti jedno drugo i razumeti u svakom pogledu.Naravno uvek ima izuzetaka.Zamisli te devojku sa dvadeset i ON sa 40.Sta mogu da imaju zajednickog? Priznacete malo.Ona puna zivota,zeljna provoda,izlasci,zurke..,a on bas mi je za to?...on je to vec prosao,doziveo...
    Kad se radi o osobama starijim od tridesete,ta razlika polako gubi znacaj,jer nekako se sve svodi na formiranje porodice,vodjenje domacinstva,zarade i sl.i naravno cilj i interes je zajednicki a samim tim i teme za razgovor i odrzavanje veze ili zajednice su tu. Verovatno ce mnogi imati primedbe na moje pisanje ali prosto to je moje misljenje i imam pravo na njega.

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Citat U originalu postavio/la pesma Pregled poruke
    Vrlo su vazne.Ovde ste svi po malo u pravu i sve raceno ima smisla samo...Retko se srecu dve osobe sa 15 ili 25 god.razlike da mogu pratiti jedno drugo i razumeti u svakom pogledu.Naravno uvek ima izuzetaka.Zamisli te devojku sa dvadeset i ON sa 40.Sta mogu da imaju zajednickog? Priznacete malo.Ona puna zivota,zeljna provoda,izlasci,zurke..,a on bas mi je za to?...on je to vec prosao,doziveo...
    Kad se radi o osobama starijim od tridesete,ta razlika polako gubi znacaj,jer nekako se sve svodi na formiranje porodice,vodjenje domacinstva,zarade i sl.i naravno cilj i interes je zajednicki a samim tim i teme za razgovor i odrzavanje veze ili zajednice su tu. Verovatno ce mnogi imati primedbe na moje pisanje ali prosto to je moje misljenje i imam pravo na njega.
    Potpuno si u pravu rekla si isto što i ja samo na malo drugačiji način.To ‚‚..samo nam je ljubav potrebna...‚‚ su priče za malu decu,naravno da su godine bitne da se ne ponavljam.

Datum priključivanja
    Sep 2009
    Poruka
    1
    Godine su bitne za ljubav.Biologija je u pitanju.Žena mora biti mladja od 2 do 5 godina,a vi dajte mišljenja za i protiv.

Datum priključivanja
    Jul 2009
    Poruka
    483
    Citat U originalu postavio/la Vesna Brankovic Pregled poruke
    Godine su bitne za ljubav.Biologija je u pitanju.Žena mora biti mladja od 2 do 5 godina,a vi dajte mišljenja za i protiv.
    Поздрав! Пре него што кажем још једном своје мишљење о томе, занима ме зашто мислиш да жена мора бити млађа од мушкарца са којим је у вези баш од 2 до 5 година? Због чега мислиш да је то "идеално" и због чега уопште мислиш да су године битан услов за испуњену и срећну везу између двоје људи? Ја мислим да ту главну улогу има зрелост и довољно познавање прво самога себе а потом и познавање партнера да би обоје увидели да ли одговарају једно другом. А ЉУБАВ,ПОВЕРЕЊЕ и ИСКРЕНОСТ је у свему томе најважнија... Ако тога нема, нема ничега...
    Да ме не разумеш погрешно... Може неко бити са "хиљаду" идеалних особа које се по много чему само чине таквима (да су идеалне), али "идеалну" везу између двоје људи гради управо љубав, поверење и зрелост... А она се само догоди.. Љубав се само догоди и љубав није наметљива, нема ултиматуме и нека "приземна" правила..

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Citat U originalu postavio/la vesna brankovic Pregled poruke
    godine su bitne za ljubav.biologija je u pitanju.Žena mora biti mladja od 2 do 5 godina,a vi dajte mišljenja za i protiv.
    Не слажем се са тобом. Све је релативно! Људи истог или приближног годишта не морају да имају слична интересовања и сличан ниво животне енергије. Неко је млад са 50, а неко је стар са 25 година живота. Особа која је млада са 50 година ће се сигурно боље слагати са особом која има 30 година мање од ње, него што ће се слагати стара особа која има 25 година живота са 5 година млађом особом.
    Poslednji put uređena Dejan : 12-09-2009 u 12:57
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Citat U originalu postavio/la Dejan Pregled poruke
    Не слажем се са тобом. Све је релативно! Људи истог или приближног годишта не морају да имају слична интересовања и сличан ниво животне енергије. Неко је млад са 50, а неко је стар са 25 година живота. Особа која је млада са 50 година ће се сигурно боље слагати са особом која има 30 година мање од ње, него што ће се слагати стара особа која има 25 година живота са 5 година млађом особом.

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    NISU!

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    На овој фотографији мој супруг има 81 годину....поносим се што сам три деценије доприносила оваквом изгледу....и да се сто пута родим, увек бих се исто удала, иако је разлика у годинама за трач рубрике...
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke
    На овој фотографији мој супруг има 81 годину....поносим се што сам три деценије доприносила оваквом изгледу....и да се сто пута родим, увек бих се исто удала, иако је разлика у годинама за трач рубрике...
    ..svaka cast...zato sam u predhodnom postu i naglasila da uvek ima izuzetaka.

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Da, kompliment!

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    [media]http://www.youtube.com/watch?v=oy190gBaykw[/media]

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke

Datum priključivanja
    Sep 2009
    Poruka
    4

nisu!!

Ljudi se pronalaze po zajednickim interesovanjima a ne po godinama

Datum priključivanja
    Sep 2009
    Poruka
    24
    Citat U originalu postavio/la Suncicaaa... Pregled poruke
    Ja licno mislim da ne, ali aj da vidim sta kazete vi na to?
    Mislim da je važnija ljubav.
    Godine? Zašto bi one trebale satjati na putu,jednom tako lepom i uzvišenom osećanju koji darujemo i primamo.

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu
  • You may post replies