Aliexpress WW
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 47

Tema: Da li su za ljubav bitne godine?

Datum priključivanja
    Jun 2007
    Poruka
    65

Nemam pojma

Sve je individualno. Sta kome treba u datom trenutku kad sretne tu izvesnu, potencijalno dopadljivu i kompatibilnu osobu. Covek se menja. Mnogo zavisi od toga koliko si psihicki i emocionalno zreo. I da li hoces isto sto i osoba pored tebe. Ako moras stalno da pravis kompromise, onda ce to brzo da propadne. Treba da zelite iste stvari, da stremite istim ciljevima i da se bez mnogo reci razumete. Ako moras sve da mu objasnjavas sto kazes - sta si u stvari mislila, ili on tebi... mnogo energije to potrosi i ti uskoro vidis da ti taj neko ne odgovara. Bitno je da mozes da se pored te osobe opustis i da nema ljubomore, posesivnosti, zavisnosti... Ljubav, cista i neopterecena negativnim i nezdravim emocijama, jedino takva moze da traje. . .

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    [media]http://www.youtube.com/watch?v=24yQieBH5fo&feature=related[/media]

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812

I ženama je mlađe slađe

Sudeći po najnovijim istraživanjima godine zaista nisu bitne kada je ljubav u pitajnu. Četrdeset odsto Britanki je spremno da izlazi sa mlađim muškarcem, ali i svaka druga žena u Srbiji.

Prema jednom istraživanju u kojem je učestvovalo 2.000 Britanki starijih od 40 godina, njih 40 odsto je spremno da izlazi sa mlađim muškarcem.

Žene zrele dobi ranije su se mnogo teže odlučivale na vezu sa muškarcima mlađim od sebe, ali takvo ponašenje je, čini se, počelo da se menja.

O tome svedoči i istraživanje kojim je bilo obuhvaćeno 2.000 žena starijih od 40 godina koje je pokazalo da četiri od deset žena priželjkuje vezu sa mlađim muškarcem, dok je svaka četvrta to iskustvo već imala.

Međutim, granica u godinama koju ne treba prelaziti ipak postoji. Zrele žene smatraju da veza postaje nezdrava ukoliko je ta razlika veća od 13 godina.

Svaka peta učesnica ankete priznala je da je pomislila da je neki prijatelj njene dece "baš sladak", preneli su britanski mediji.

I u Srbiji žene vole mlađe muškarce. Skoro svaka druga imala je vezu sa partnerom koji je bio mlađi od nje pet ili više godina, otkrila je jedna anketa.

http://www.poslovnazena.biz/stil-ziv...-sladje-2-4340

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Danas sam citala u nekoj ilustrovanoj(kod frizera) da je Susan Sarandon(63g) napustila njenog partnera(50g) posle 23 godine zajednickog zivota. Razlog tome je, da Susan ima novu ljubav a taj izabrani je 30 godina mladji od nje.

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Citat U originalu postavio/la JO Pregled poruke
    Danas sam citala u nekoj ilustrovanoj(kod frizera) da je Susan Sarandon(63g) napustila njenog partnera(50g) posle 23 godine zajednickog zivota. Razlog tome je, da Susan ima novu ljubav a taj izabrani je 30 godina mladji od nje.
    ....to je bio jedan od retkih holivudkih parova koji mi je bio simpatican, posebno Tim Robins, mozda zbog njihovog politickog angazmana...a mozda zato sto je on jedan fin, nenametljiv intelektualac, pre svega....i Suzan je bila cool...ako je istina to sto kazes...onda je zasluzila upravo tog klinca, ja licno ne mogu da zamislim da je voli...ali valjda se te "dive", kad udju u odredjene godine, zadovoljavaju sa surogatom...porazbijaju ogledala i zive u totalnoj iluziji stvarnosti...nemam nista protiv i to je legitimno, ali ne mora da mi se svidja...

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la Mare Pregled poruke
    ....to je bio jedan od retkih holivudkih parova koji mi je bio simpatican, posebno Tim Robins, mozda zbog njihovog politickog angazmana...a mozda zato sto je on jedan fin, nenametljiv intelektualac, pre svega....i Suzan je bila cool...ako je istina to sto kazes...onda je zasluzila upravo tog klinca, ja licno ne mogu da zamislim da je voli...ali valjda se te "dive", kad udju u odredjene godine, zadovoljavaju sa surogatom...porazbijaju ogledala i zive u totalnoj iluziji stvarnosti...nemam nista protiv i to je legitimno, ali ne mora da mi se svidja...
    Vidi ti njega ... Patak ne moze da zamisli, da jedan klinac voli zenu u godinama, pa makar ona i predivna Susan S. bila . Obratno, ako jedna klinka voli muskarca u godinama, to sigurno moze Patak da zamisli... kvak, kavak ... Znaci, na primer, Robert Redford, David Bowie i jos bilo ko od te starije gospode, koji imaju mlade zene(klinke)su mnogo vise cool, nego njihove vrsnjakinje kao sto je predivna Susan S.(za koju kazes sada da je bila cool) i td ...jel' to zato jer su to muskarci a ono zenske? Zenske su znaci samo interesantne dok su mlade a one u godinama neka budu srecne da imaju nekoga i da paze da ne budu ostavljene zbog neke mladje ...

... ili kazi mi jedan razumljiv razlog zasto je taj klinac ne bi ovu predivnu zenu volio, sta govori protiv toga? Ta zena je pametna, sarmantna, ima seksopila, dobro izgleda i ko zna sta sve jos u njoj taj "klinac" vidi sto mi, pa naravno ni ti Patak, to ne mozes da vidis i znas.

Meni se cini da je vec oduvek bilo interesovanja od zenskih u godinama za mladim momcima, samo sto se prije zene bas nisu usudjivale svoja osecanja i nagone otvoreno da pokazuju kao danas. Ranije su imali samo muskarci pravo da volu mlade zene a zene su bile dobre dok su funkcionisale kao masinerija za radjanje. Muskarac moze da bude u svojoj najvisoj starosti "Potentia generandi" dok zena ne moze. Priroda je tako odlucila, ... priroda je odlucila da zene u godinama gube sposobnost da radjaju ali sto ne znaci da im je priroda oduzela i seksopil i da su manje atraktivnije od matorih muskarcina.

Poslednji put uređena JO : 04-02-2010 u 18:06

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    ... slucajnost hoce tako da bas ja imam u mom uzem drustvenom krugu i u mojoj siroj familiji puno primera u drasticnim razlikama u godinama izmedju zene i muza. Od moje babe sestra je imala 15 god. mladjeg muza, davno u "ono" doba u malom gradicu Somboru Njena cerka, moja tetka koja zivi isto ovde na Siriusu, sahranila je pre nekoliko godina njenog 15 god. mladjeg muza ... muz od moje mame je 10 god. mladji. majka od mog Mann-a zivi 25 god. u braku sa 20 god. mladjim od nje ... i td ... i svi su bili i jos uvek su srecni!!!

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Citat U originalu postavio/la JO Pregled poruke
    ... slucajnost hoce tako da bas ja imam u mom uzem drustvenom krugu i u mojoj siroj familiji puno primera u drasticnim razlikama u godinama izmedju zene i muza. Od moje babe sestra je imala 15 god. mladjeg muza, davno u "ono" doba u malom gradicu Somboru Njena cerka, moja tetka koja zivi isto ovde na Siriusu, sahranila je pre nekoliko godina njenog 15 god. mladjeg muza ... muz od moje mame je 10 god. mladji. majka od mog Mann-a zivi 25 god. u braku sa 20 god. mladjim od nje ... i td ... i svi su bili i jos uvek su srecni!!!
    ...UPSS.......
    ...Kao sto rekoh, "nemam nista protiv, sve je to legitimno...ali ne mora da mi se svidja..."...ili bar ne u ovom slucaju...

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la Mare Pregled poruke
    ...UPSS.......
    ...Kao sto rekoh, "nemam nista protiv, sve je to legitimno...ali ne mora da mi se svidja..."...ili bar ne u ovom slucaju...

... konvencionalan Patak

Datum priključivanja
    Oct 2013
    Poruka
    2

da li su za ljubav bitne godine?

Imam 14 godina i zaljubila sam se u decka koji ima oko 20godina,svaki dan idemo istim busom,nekada mi se osmehne i razna desavanja su tu bila,i onda sam ga videla kako stoji sa nekom devojkom na stanici,citav svet mi se srusio,da li ce on mene pogledati ikada,i da li su njemu sada vazne moje godine?molim vas treba mi pomoc!
    Poslednji put uređena andjelka : 15-10-2013 u 09:03

Datum priključivanja
    Oct 2013
    Poruka
    2
    zaljubila sam se u decka koji ima oko 20 godina,a ja imam 14,hoce li on mene ikada pogledati,da li on gleda sada razliku izmedju nasih godina?

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Шест година неће бити велика разлика када будеш имала 18 година, али овако он може да заврши у зарвору, а ти вероватно то не би волела.
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Sep 2014
    Poruka
    2
    Nekada je sve ovo bilo čudno ali danas ima toliko primera uspešnih brakova i veza u kojima postoji velika razlika u godinama bilo da je stariji muškarac ili žena da sve to postaje potpuno normalno.

Datum priključivanja
    Feb 2015
    Poruka
    12
    Kaže jedan popularni hit - jel znaš da ljubav godine ne broji

Datum priključivanja
    Feb 2016
    Poruka
    1
    nisu.

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu