Aliexpress WW
Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6

Tema: Запосленост

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339

Thumbs down Запосленост

Данас сам пролазио поред телевизора кад оно тамо открише велику истину. Кажу да у Србији незапосленост није 40% него 14%. Сви остали раде а црно, што значи да су запослени. Онда су нашли неког типа који годинама ради на црну као пример. Даље их нисам слушао да не бих повратио...
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Citat U originalu postavio/la Dejan Pregled poruke
    Данас сам пролазио поред телевизора кад оно тамо открише велику истину. Кажу да у Србији незапосленост није 40% него 14%. Сви остали раде а црно, што значи да су запослени. Онда су нашли неког типа који годинама ради на црну као пример. Даље их нисам слушао да не бих повратио...
    Dobro Dejo,koliko puta sam ti rekla da ne gledaš dnevnik!? Pa ja u te njihove ‚‚vesti‚‚ ne da ne verujem nego počnem da se smejem ,jer ne mogu da verujem kojom količinom guposti su spremni ljudima da idu na živce..i sa kojom dskošću govore o činjenicama koje su očigledne i za koje ti ne treba nikakvo javno istraživanje..i to sve o našem trošku...

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    971
    Citat U originalu postavio/la dzoker Pregled poruke
    Dobro Dejo,koliko puta sam ti rekla da ne gledaš dnevnik!? Pa ja u te njihove ‚‚vesti‚‚ ne da ne verujem nego počnem da se smejem ,jer ne mogu da verujem kojom količinom guposti su spremni ljudima da idu na živce..i sa kojom dskošću govore o činjenicama koje su očigledne i za koje ti ne treba nikakvo javno istraživanje..i to sve o našem trošku...
    I posle im placaj pretplatu iako samo gledas discovery i national geographic...

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Citat U originalu postavio/la Nenad Pregled poruke
    Gde si ti Nenade nema te 100 godina da se javiš?!A neeee... ja plaćam duplo pošto imam kablovsku to su lopovi vrlo vešto namestili.Ja sam u fazi gledanja crtanih filmova ali samo diznijevih, znaš ono.. paja patak,miki i družina...pošto moram da održim na barem nekoj normali svoj mentalni sistem.

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Citat U originalu postavio/la Nenad Pregled poruke
    Ово је било на некој од режимских телевизија, мислим на б92, али нисам сигуран...!

Gde si ti Nenade nema te 100 godina da se javiš?!A neeee... ja plaćam duplo pošto imam kablovsku to su lopovi vrlo vešto namestili.Ja sam u fazi gledanja crtanih filmova ali samo diznijevih, znaš ono.. paja patak,miki i družina...pošto moram da održim na barem nekoj normali svoj mentalni sistem.
    Можда плаћамо дупло али тиме добијамо могућност избора! Можемо да бирамо да ли ћемо да гледамо мајмуне или да од нас праве мајмуне! А замисли да немаш кабловску ...
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    971
    Trudim se da pratim situaciju, ali mi ne ide u poslednje vreme gledanje u monitor.
    Dizni je verovatno na RTS-u, tako da ti u stvari i ne mozes mnogo da protestujes... Mada je i tu povoljnije kupiti originalna DVD izdanja, nego placati pretplatu godinu dana...

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu