Aliexpress WW   Banggood WW
Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6

Tema: Захвалница

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,342

Bes Захвалница

Захваљујем се држави Србији што моја породица нема право на родитељски додатак!

Мада кажу да у Србији сви имају једнака права, моје дете и остала деца чија мајка није држављанин Србије, имају мало мање права него деца чија су оба родитеља држављани, или чији отац није држављанин Србије, а мајка јесте.

То што ако сте члан праве партије имате мало више права него они који нису чланови ни једне и до сад сам знао. Али да једне породице имају мало више права од других породица, ...

Извињавам се држави Србији ако сам погрешно схватио да је моја породица, породица. Можда ми у ствари нисмо ни породица. Можда моје дете и није дете зато што му мајка није држављанин ове земље а отац није члан ни симпатизер ни једне партије!

Захваљујем се држави Србији и што ми је отворила очи да једну земљу не чине људи који живе у њој већ стока која је води!

Захваљујем се држави Србији и што је успела да ме убеди да то што је ВОЛИМ, по принципима српске "демократије" значи да ја у ствари волим оног ко је победио на изборима.

Што би мој пријатељ Јоца рекао, "Е Србијо, ..."!
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    971
    Koji te to zakon diskriminiše?

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,342
    На основу Закона о финансијској подршци породицa са децом.

Name:  Roditeljski-dodatak.jpg
Views: 295
Size:  84.4 KB
    Да сам ја странац, а супруга држављанин имали би право на додатак.
    Poslednji put uređena Dejan : 29-07-2008 u 13:42
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Jocaov/in lik
    Joca je offline Министар Дејанове Владе
    Datum priključivanja
    Sep 2005
    Poruka
    1,392
    E Srbijo.....
    Never be afraid to try something new. Remember that
    a lone amateur built the Ark. A large group of professionals built the
    Titanic.

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    971
    Onda predlazem da svi koji se slazu da su u tvom i slicnim slucajevima pogresili, kontaktiraju Vladu RS, koja je zakon i predlozila u startu... u nadi da im nije problem da naprave manje ispravke...

http://www.srbija.sr.gov.yu/vlada/kontakt.php

...Ustav Republike Srbije

...Ravnopravnost polova

Član 15.

Država jemči ravnopravnost žena i muškaraca i razvija politiku jednakih mogućnosti. ...

Meni licno, kao nenormalan, u oko zapada i deo teksta koji se odnosi na izbor banke.

A ti pokusaj sve jedno da predas potrebna dokumenta, ona koja imas.

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Citat U originalu postavio/la Dejan Pregled poruke
    Захваљујем се држави Србији што моја породица нема право на родитељски додатак!

Мада кажу да у Србији сви имају једнака права, моје дете и остала деца чија мајка није држављанин Србије, имају мало мање права него деца чија су оба родитеља држављани, или чији отац није држављанин Србије, а мајка јесте.

То што ако сте члан праве партије имате мало више права него они који нису чланови ни једне и до сад сам знао. Али да једне породице имају мало више права од других породица, ...

Извињавам се држави Србији ако сам погрешно схватио да је моја породица, породица. Можда ми у ствари нисмо ни породица. Можда моје дете и није дете зато што му мајка није држављанин ове земље а отац није члан ни симпатизер ни једне партије!

Захваљујем се држави Србији и што ми је отворила очи да једну земљу не чине људи који живе у њој већ стока која је води!
    Захваљујем се држави Србији и што је успела да ме убеди да то што је ВОЛИМ, по принципима српске "демократије" значи да ја у ствари волим оног ко је победио на изборима.

Што би мој пријатељ Јоца рекао, "Е Србијо, ..."!

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu