Aliexpress WW
Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4

Tema: zakon o oruzju

Datum priključivanja
    May 2009
    Poruka
    2

Strelica zakon o oruzju

imam problem sa zakonom i zanima me koliko ce da me rebnu zato sto sam omogucio nekome da kupi oruzje od nekoga. sta se sada desava sa tim slucajem, da li ta kazna kada bude bila i kolika bude bila moze nekada da se izbrise iz evidencije. da li mogu da izvadim potvrdu da nisam osudjivan, do sada nikada nisam osudjivan. ako moze neko da mi pojasni.

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Citat U originalu postavio/la marijan Pregled poruke
    imam problem sa zakonom i zanima me koliko ce da me rebnu zato sto sam omogucio nekome da kupi oruzje od nekoga. sta se sada desava sa tim slucajem, da li ta kazna kada bude bila i kolika bude bila moze nekada da se izbrise iz evidencije. da li mogu da izvadim potvrdu da nisam osudjivan, do sada nikada nisam osudjivan. ako moze neko da mi pojasni.
    ...zavisi da li te gone krivicno ili prekrsajno...ako sam dobro razumeo delo, onda je krivica...u to slucaju opet zavisi koliko godina imas...ako si maloletnik ili mladji punoletnik, postoji sansa da ti se brise delo kao sto je to uradjeno bivsem ministru unutrasnjih poslova Jocicu...ako si stariji, tesko...u tom sluicaju, savet je plati sto boljeg advokata...
    ps. nisam pravnik, znaci ne prihvataj me zdravo za gotovo...

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Citat U originalu postavio/la marijan Pregled poruke
    Jedino što bi ti bilo pametno da odeš kod nekog advokata,nego što takve stvari pitaš po forumima.

Datum priključivanja
    May 2009
    Poruka
    2

kr oru

u svakom slucaju hvala ti na savetima

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu