Aliexpress WW
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 40

Tema: Krediti za pocetnike

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Citat U originalu postavio/la natural Pregled poruke
    nemas razloga,zar ne,da budes drugacija(ili da kazem hvala Bogu sto ti nismo dali razloga !

Datum priključivanja
    Apr 2009
    Poruka
    203
    E,pa,ljudi,ja danas podnela zahtev za subvenciju za samozaposljavanje u Nac.sluzbi!
    Odluka se donosi 15-og juna pa.......
    Do tada mi ostaje da se molim i nadam...a da ,sve ugovorila ,dobila predracune za robu,nasla lokal,opremu za lokal.....Sad samo cekam da legnu pare
    Mislim,samo jos toliko
    Ko nema u vuglu ima u googlu : )

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    E,pa,ljudi,ja danas podnela zahtev za subvenciju za samozaposljavanje u Nac.sluzbi!
    Do tada mi ostaje da se molim i nadam...a da ,sve ugovorila ,dobila predracune za robu,nasla lokal,opremu za lokal.....Sad samo cekam da legnu pare
    Mislim,samo jos toliko
    Zelim ti puno srece i uspeha

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Mislim,samo jos toliko
    ...ne mogu da verujem da ovo "izgovaram" ali po ovom pitanju, ja sam optimista...ako nisi, negde, proceduralno pogresila, mislim da imas velike sanse da "prodjes"...pa sa srecom...

Datum priključivanja
    Apr 2009
    Poruka
    203
    Citat U originalu postavio/la Mare Pregled poruke
    ...ne mogu da verujem da ovo "izgovaram" ali po ovom pitanju, ja sam optimista...ako nisi, negde, proceduralno pogresila, mislim da imas velike sanse da "prodjes"...pa sa srecom...
    Hvala!
    Pet dana sam davila zenu koja je zaduzena za prijem zahteva,svakog dana joj nosila biznis plan na proveru i doradu!Dosta mi je pomogla dajuci mi smernice ,u fazonu-ovo izbaci,ovde dodaj ovo,napisi ovako...zaista mi je puno pomogla kako bi biznis plan bio ono sto doticna komisija trazi i posebno mi je skrenula paznju na detalje na koje su ostali pali,kako bih izbegla odbacivanje zbog glupih omaski!
    Koliko god ja imala negativno misljenje o salterskim sluzbenicama ,izgleda da sam naletela na retkost!
    Javicu vam rezultate sigurno!

Datum priključivanja
    Apr 2009
    Poruka
    203
    Citat U originalu postavio/la pesma Pregled poruke
    Zelim ti puno srece i uspeha
    Hvala,trebace mi

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Немој да се надаш, молиш и сл. Полако се припремај за посао. Смисли како је најбоље да се рекламираш. С обзиром на робу коју нудиш, немој да те буде блам да по крају разносиш флајере са рекламом. Није добро да чекаш муштерије. Не знам колики су ти клинци, али они би могли то да одреде за вас. Сваки дан чекања на муштерије ти је сигуро скупљи него дељење 100 флајера. Успут могу твоји клинци да разносе и флајере за неку другу радњу и тако зараде за джепарац. У Београду имају фирмице које се баве само убацивањем флајера у поштанске сандучиће.

Не знам из ког си места тако да не могу да ти дам неки савет, осим да погледаш шта кокуренција нуди и смислиш у чему би могла да будеш испред ње (конкуренције).

СРЕЋНО!
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Apr 2009
    Poruka
    203
    Drushtvance,samo da vam javim da sam upravo saznala da mi je odobrena subvencija za samozaposhljavanje.

Javljam se uskoro!Pozdrav svima!

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Drushtvance,samo da vam javim da sam upravo saznala da mi je odobrena subvencija za samozaposhljavanje.

aaaa...znači to slaviš...

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339

СРЕЋНО!
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu