Aliexpress WW
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 40

Tema: Krediti za pocetnike

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Citat U originalu postavio/la natural Pregled poruke
    Oladicu par dana,stvarno!Sanjala sam nocas soju,cajeve,tofu,alge....racunala sam cele noci,lepila cene ...Uzas!!!!!!
    Oho... rano ti je za takve snove...ja sam u glavnom sanjala kako mi upada tržišna...

Datum priključivanja
    Apr 2009
    Poruka
    203
    Ma,kakva inspekcija!!!Zaboravili su na ovaj grad!
    Mada,kad bolje razmislim,imam osecaj da ce bas da se sete da rade kad ja budem otvorila!
    Ko nema u vuglu ima u googlu : )

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,335
    http://www.sme.sr.gov.yu/?obl=22&lng...tme=1242054324

evo linka,dzoker!

Dejane,sad me bunis ,firme koje su prijavljene najranije 1 juna 2 008 godine!tako pise!sad,ako ja prijavim radnju recimo danas,da li to znaci da necu moci da konkurisem za kredit ?ma,bas me zbuniste sad!
    Ове године могу да конкуришу фирме које су основане најраније 1. јуна 2008., што значи да можеш и ти.
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Apr 2009
    Poruka
    203
    Dejane,hvala!

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Ma,kakva inspekcija!!!Zaboravili su na ovaj grad!
    Mada,kad bolje razmislim,imam osecaj da ce bas da se sete da rade kad ja budem otvorila!
    Koji je to grad da se preselim?!

Datum priključivanja
    Apr 2009
    Poruka
    203
    Shapnucu ti da ne cuju!Pretrpace mi trziste!

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Shapnucu ti da ne cuju!Pretrpace mi trziste!
    Šapni mi na uvce...

Datum priključivanja
    Apr 2009
    Poruka
    203
    khm khm...e,jesam dosadna ali bas se nesto ne razumem u te finansijske zavrzlame pa tako da ...elem,imam pitanje;
    sta mislite,jel mogu ja da registrujem radnju(npr prijavim sediste radnje da je na kucnoj adresi) i podnesem zahtev fondu za razvoj?Mislim,ne moram ja bas da pocnem sa radom istog dana kad prijavim radnju,zar ne?
    E,sad,postavlja se pitanje koliko se ceka na odluku fonda?A ja cu morati da uplatim doprinose za taj mesec kad sam prijavila radnju tj kad mi je stiglo resenje iz privrednog registra!
    Malo glupavo od mene ali...bolje ovde da se izblamiram nego u stvarnom zivotu!
    HELP!!!

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,335
    khm khm...e,jesam dosadna ali bas se nesto ne razumem u te finansijske zavrzlame pa tako da ...elem,imam pitanje;
    sta mislite,jel mogu ja da registrujem radnju(npr prijavim sediste radnje da je na kucnoj adresi) i podnesem zahtev fondu za razvoj?mislim,ne moram ja bas da pocnem sa radom istog dana kad prijavim radnju,zar ne?
    E,sad,postavlja se pitanje koliko se ceka na odluku fonda?a ja cu morati da uplatim doprinose za taj mesec kad sam prijavila radnju tj kad mi je stiglo resenje iz privrednog registra!
    malo glupavo od mene ali...bolje ovde da se izblamiram nego u stvarnom zivotu!
    help!!!
    Они једва чекају да ти пријавиш радњу и почнеш да плаћаш доприносе, даксу за истицање фирме, ...

Нема блама, у питању је новац. Они не дају теби њихов новац, већ наш новац. Мој овац, твој новац (ако купујеш јогурт, или плаћаш било шта на шта се плаћа порез.)

Позови фонд телефоном и распитај се везано за рок.
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    sta mislite,jel mogu ja da registrujem radnju(npr prijavim sediste radnje da je na kucnoj adresi) i podnesem zahtev fondu za razvoj?Mislim,ne moram ja bas da pocnem sa radom istog dana kad prijavim radnju,zar ne?
    E,sad,postavlja se pitanje koliko se ceka na odluku fonda?A ja cu morati da uplatim doprinose za taj mesec kad sam prijavila radnju tj kad mi je stiglo resenje iz privrednog registra!
    Malo glupavo od mene ali...bolje ovde da se izblamiram nego u stvarnom zivotu!
    HELP!!!
    Evo ovako ti to ide: kada prijaviš radnju recimo počinješ da radiš od 1.juna 2009. ti od tog datuma moraš da počneš da radiš i od tog datuma plaćaš poreze i doprinose s' tim što to sve plaćaš tek idućeg meseca znači mesec u nazad u julu plaćaš jun.E sada ne znam da li ćeš se opredeliti da budeš PDV ili ne ali da znaš da PDV obveznik postaješ tek kada pređeš 4.000.000 din ili u posebnim slučajevima preko 2.000.000 din,tako da ne moraš odmah,ja recimo nisam bila u PDV već sam porez plaćala u napred a to plaćaš kada plaćaš doprinose,vidi sa knjigovođom da ti u početku prijavi minimalne doprinose i porez,to oni daju proforma bilas stanja u poresku upravu,pa se na osnovu toga plaća porez i doprinos,u tome ti je uračunato penziono,zdravstveno,invalidsko i za nezaposlenost,firma (koju si obavezna da istakneš) i meni je bilo porez unapred.
    Obrati pažnju da sve što ti se nalazi u radnji mora da ima deklaraciju i istaknutu cenu- to obavezno, da ti se ne bi dogodilo da te tržišna zbog toga ošiša kao ovcu,ako imaš neke ukrasne predmete u prodavnici koji nisu na prodaju obavezno na svaki napiši da je eksponat.Pošto radiš sa hranom idi obavezno i raspitaj se u sanitarnoj inspekciji (ili potraži pravilnik na netu)šta si sve obavezna da imaš da te i oni ne bi šišali kao pomenutu životinju gore.Sve je ovo malo komplikovano ali nemoj da se uplašiš,to je tako,navići ćeš se vremenom.Što se administracije tiče od toga će da ti se pr.s.re ali avaj i to je sastavni deo svega toga... ima je po mom mišljenju i previše ali...Nadam se da sam ti barem malo pomogla...

Datum priključivanja
    Apr 2009
    Poruka
    203
    Hvala vam na pomoci!

Dejane,Dzoker sta bih ja bez vas

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Hvala vam na pomoci!

Dejane,Dzoker sta bih ja bez vas
    Ma samo ti slobodno pitaj... ako znam,ja ću ti reći...

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    Citat U originalu postavio/la dzoker Pregled poruke
    Ma samo ti slobodno pitaj... ako znam,ja ću ti reći...
    Da nije tebe ovaj forum nebi bio zanimljiv.Bravo dzoker ma ima te svud "mirodjija u svakoj corbi" ali pozitivna.

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Citat U originalu postavio/la pesma Pregled poruke
    Da nije tebe ovaj forum nebi bio zanimljiv.Bravo dzoker ma ima te svud "mirodjija u svakoj corbi" ali pozitivna.
    Hvala ti pesmo ali znam ja da budem i drugačija...ali neću sada da kvarim utisak...

Datum priključivanja
    Apr 2009
    Poruka
    203
    Citat U originalu postavio/la dzoker Pregled poruke
    Hvala ti pesmo ali znam ja da budem i drugačija...ali neću sada da kvarim utisak...
    nemas razloga,zar ne,da budes drugacija(ili da kazem hvala Bogu sto ti nismo dali razloga !

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu