Uplata kredita za VoIP telefoniranje, pozivi ka inostranstvu već od 0,01€ po minutu razgovora Aliexpress INT
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 23 od ukupno 23

Tema: groblje za kucne ljubimce

Datum priključivanja
    Jan 2006
    Poruka
    1
    mi smo nasu kucu sahranili na livadici preko puta zgrade da nam bude blizu

Datum priključivanja
    Sep 2006
    Poruka
    1

Namigivanje

Ovako ja naprotiv mislim da u ovom nasem gradu treba da se pozabavi i sa problemom pasa lutalica. Eutanizacija je humana samo za one pse koji su agresivni i ne mogu da se poprave, one neduzne ne treba lisiti slobode i zivota samo zato sto je neko tj. vecina imala lose iskustvo sa agresivnim psima koji su opet necijom krivicom postali agresivni.
    Groblje za pse je veoma pametan izbor i na parceli na putu za surcin su vec namenili prostor. a azili su korisni samo ne uspevaju jer su organizacije neozbiljne a vlada ne zainteresovana
    bolje da ih negde sahranimo nego da ih zakopavamo po parkicima, livadicama (posto vecina ne moze tek tako dugogodisnjeg prijatelja da baci u kontejner).
    par sitnica o mom azilu pogledaj te na http://www.zivotinjsko-carstvo.com/s...a/azil_ogi.php
    pozzz
    Jovana Lola Ć.P.

Datum priključivanja
    Oct 2006
    Poruka
    12
    to je totalna glupost

Datum priključivanja
    Nov 2006
    Poruka
    14
    meni je umro zec pre godinu dana i ja sam ga sahranila iza kuce

Datum priključivanja
    Aug 2010
    Poruka
    1

Groblje za kucne ljubimce

Posto do toga jos nece doci , procice dugo vremena a to kod nas nece da zazivi, zato se neko setio pa napravio sajt www.grobljeljubimaca.com tako da mozemo bar virtuelno da ih sahranima i da ih uvek vidimo

Datum priključivanja
    Jun 2013
    Poruka
    8
    Pre cemo uci u Evropsku uniju nego sto cemo dobiti groblje za kucne ljubimce.

https://www.youtube.com/watch?v=Rdsmj9u-YK8

I posle nekoliko decenija čekanja Beograd ne dobija groblje kućnih ljubimaca...

Datum priključivanja
    Aug 2018
    Poruka
    4
    Citat U originalu postavio/la Tigar Pregled poruke
    Nikako da se neko iz Beograda oglasi da nam kaze kako sahrenjuje svoje ljubimce kad groblje ne postoji!
    Pa kako ih sahranjujemo... kao što si ranije i sam rekao, kao kriminalci. Pre dve godine mi je pas umro (i ja delom sa njim), imao je 18 godina i svog života pre njega se ni ne sećam maltene. Hvala bogu pa naše komšije i prijatelji imaju plac negde u Grockoj pa su ga tamo odneli da ga sahrane pored svoja dva psa. Zaista je tužno što taj problem nije rešen, pa ljudi ne mogu ni da tuguju za svojim psom nego moraju da razmišljaju gde će sa njim kada se tako strašna stvar desi.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu