Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 21 od ukupno 21

Tema: Zlatibor

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Citat U originalu postavio/la dzoker Pregled poruke
    dobro o ukusima ne vredi raspravljati a i uspomene su više u pitanju.ja volim kopaonik jer nije toliko sve ‚‚spicnuto‚‚ i ne liči sve jedno na drugo kao na zlatiboru- tamo (na zlatiboru) gde god da odeš pomisliš da si na tom mestu već bio pre pola sata...sve je urađeno na isti kalup...ja više volim divljinu...veći je izazov..volela bih da mi se zadesi prilika da odem na staru planinu,tamo je tek ‚‚ludnica‚‚...iskreno rečeno najviše sam volela bosanske planine tamo sam išla kao klinac...pa kad uveče vukovi počnu da zavijaju..a u šumi potok..ma kao iz bajke...jedino mi nije jasno kako im trava nikada nije bila visoka kao ovde -uvek kao tepih...
    Можда ме не привлачи баш због тога што ми личи да тамо није дивљина. Сви причају да је тамо направљен град.

Али није да нећу да га обиђем.
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Citat U originalu postavio/la Dejan Pregled poruke
    Можда ме не привлачи баш због тога што ми личи да тамо није дивљина. Сви причају да је тамо направљен град.

Али није да нећу да га обиђем.
    Na Zlatiboru je kao da si u gradu bar se meni tako činilo.Na Kopaoniku je malo drugačije zavisi gde odeš... na Sunčanim vrhovima je civilizacija,međutim kada sam odsela u Palninskom Domu na Rtnju (imaš sliku-prva pod Kopaonik) to je već druga priča a nije daleko jedno od drugog.... idi i vidi šta da ti pričam.

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019

Opet Kopaonik

Kao što sam i obećala još malo Kopaonika...ove fotografije nisu baš nekog kvaliteta jer su fotografisane sa običnim fotoaparatom i pošto ih nemam na CD morala sam da ih skeniram...

5.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Datum priključivanja
    Sep 2010
    Poruka
    1
    prelepo..

Datum priključivanja
    Jul 2013
    Poruka
    16
    na zlatiboru me samo nervira sto su uveli taj neki nocni zivot i sto ljudi idu tamo samo da bi se provodili. koristite takve prirodne lepote a ne napijanje, izlasci i ostalo.

Datum priključivanja
    Sep 2013
    Poruka
    1
    kad sam bila na Zlatiboru divno sam se provela.Preporucujem svima da posete to mesto.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu