Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 23

Tema: groblje za kucne ljubimce

Datum priključivanja
    Jun 2002
    Poruka
    99

groblje za kucne ljubimce

E, ovo je po mom misljenju prava tema.
    Dakle, kako je moguce da 2,5 milionski grad nema groblje za kucne ljubimce????
    Koliko je meni poznato groblje bi morao da dotira grad te tako ako neko zeli da zaradi pare i ima plac moze da trazi od grada da finansira ili sufinansira jedan od bitnih projekata, tj. groblje za kucne ljubimce.
    Bas bih volela da cujem Vase misljenje.

Datum priključivanja
    Aug 2004
    Poruka
    2

Thumbs down

Ima te li Vi neko pametnije pitanje

Datum priključivanja
    Aug 2004
    Poruka
    131
    Ti izgleda mi nemas pametnijeg posla !!!

Pa ! Sonja ! Sta ti bi ???

Molim te , zar smo u srbiji totalno poludeli ?

Datum priključivanja
    Aug 2004
    Poruka
    131
    Tog groblja nema niti ovde u zemlji najjaceg standarda u svetu.

Razmisli dobro !!!

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    LariDzoMic dobrodošao na forum!

Sonja, gradska vlada je odredila prostor za groblje kućnih ljubimaca u novobeogradskom bloku 51.

Datum priključivanja
    Jun 2002
    Poruka
    99
    To je samo predlog, koji jos nije usvojen.
    A sto se tice tog "poludeli" bas ti je stupidan komentar, puno ljudi "brine" o ekologiji a to je jedno od bitnih pitanja za ekologe, "cist Beograd" a kucici i macici se "sahranjuju", preciznije zatrpavaju gde ko stigne, pa se te lesine raspadaju i postoji mogucnost zaraze na pojedinim lokacijama.
    A da to nije nebitno pitanje o tome mnoge drzave brinu, narocito sa velikim brojem stanovnika (procentualno veliki broj kucnih ljubimaca)
    Naravno, veoma je vazna tema da li pijes crno ili belo vino.....
    i mnogo drugih... a to ne znaci da je tema glupa vec samo da to nekoga interesuje ili ne interesuje.
    Stoga, ukoliko te tema ne interesuje ti nemoj na nju da odgovaras, i pokazimo malo kulture o kojoj se toliko govori a na tome se nista ne radi!

Datum priključivanja
    Jan 2005
    Poruka
    1,158

Smile

Ovo nije vuruna vec najsavremeniji krematorijum

Datum priključivanja
    May 2005
    Poruka
    5,969

Thumbs up

Citat U originalu postavio/la aca
    Ovo nije vuruna vec najsavremeniji krematorijum

ha ha ha ha

Datum priključivanja
    Mar 2005
    Poruka
    1,445

Upozorenje

Velika je sramota za jednu metropolu da nema groblje kucnih ljubimaca vec da vlasnici svoje ljubimce moraju krisom pokopavati oko zgrade kao nekakvi kriminalci, plus sto nemaju adekvatne uslove da pokopaju svog ljubimca kako les nebi sirio zarazu! Valjda ce ideja zaziveti pa ce mo se svi osecati mnogo bolje!
    JAH RasTafari

Datum priključivanja
    Jan 2006
    Poruka
    7,983
    Nije sramota govoriti o azilu i groblju za kucne ljubimce. Novi Sad je na vrlo human nacin resio problem pasa lutalica, postoji azili, u okviru tog azila napravljeno je i groblje za pse. Azil je prilagodjen za sve vremenske uslove, postoje kućice za letnji i zimski period. Pre izgradnje azila, Institut za male živorinje je sahranjivao kucne ljubimce na posebnoj parceli koja ja izdvojena za takve svrhe.
    Nije sramota imati groblje za kucne ljubimce, sramota je od kucnog ljubimca napraviti lutalicu, odnosno izbaciti ga na ulicu.
    Poslednji put uređena Ljiljaa : 08-01-2006 u 16:44

Jocaov/in lik
    Joca je offline Министар Дејанове Владе
    Datum priključivanja
    Sep 2005
    Poruka
    1,392
    Citat U originalu postavio/la Ljiljaa
    Nije sramota govoriti o azilu i groblju za kucne ljubimce. Novi Sad je na vrlo human nacin resio problem pasa lutalica, postoji azili, u okviru tog azila napravljeno je i groblje za pse. Azil je prilagodjen za sve vremenske uslove, postoje kućice za letnji i zimski period. Pre izgradnje azila, Institut za male živorinje je sahranjivao kucne ljubimce na posebnoj parceli koja ja izdvojena za takve svrhe.
    Nije sramota imati groblje za kucne ljubimce, sramota je od kucnog ljubimca napraviti lutalicu, odnosno izbaciti ga na ulicu.
    Апсолутно, недопустиво је да оволики град то нема.Илузорно је да кажемо да је ова тема ''табу'', јер гомила градских већника ( а и републичких ), паре троши како им падне напамет.
    Бојим се да је неопходна реакција радикална ( остављање угинулих животина пред Владу ), како би ти идиоти нешто схватили, али то није хигијенски и хумано према преминулим животињама.
    Never be afraid to try something new. Remember that
    a lone amateur built the Ark. A large group of professionals built the
    Titanic.

Datum priključivanja
    Mar 2005
    Poruka
    1,445
    Malo koji vlasnik svog ljubimca bi ostavio ispred vlade!
    U nasem gradu postoji veliki broj kucnih ljubimaca i veliki broj njih umre tokom jednog dana! Gde su oni sahranjeni? Sigurno oko stambenih zgrada, parkova itd...
    Vrlo je tesko kad izgubis svog prijatelja za koga si bio vezan 14-15 godina i prinudjen si da ga pokopas tek tako negde bez ikakvog obelezja da je on postojao! To verovatno ne razumeju oni koji nikad nisu bili u prilici da osete to na svojoj kozi a verovatno ni da imaju kucnog ljubimca!
    JAH RasTafari

Datum priključivanja
    Jan 2006
    Poruka
    7,983
    Ja sam upravo sinoc izgubila svog ljubimca, psa pekinzera, imao je 12 godina. Pozlilo mu je sinoc i u toku noci je uginuo.

Datum priključivanja
    Nov 2005
    Poruka
    153
    LJILJO...JAKO MI JE ZAO.Sta da ti kazem...znam kako je to.Ja sam imala sve kucne ljubimce i to u stanu.Jer su tata i brat ludi za zivotinjama.Imala sam mace,papagaje,kanarince,zeceve,pilice,pacice,CAK I VEVERICU A SADA IMAM DOBERMANKU...medena je i nezna.Samo bi se mazila i terala golubove.Strasno nam je bilo kad je uginuo jedan kanarinac...a kamoli kada nam je uginuo jedan bolestan pas.imala sam i rasne golubove...brat ih je voleo i gajio li kada smo dobili ENI/dobermanku onda ni golubovi ni macak vise nisu mogli biti u istom stanu.KADA MI JE VEVERAC UGINUO...BILO JE BOLNO.Male dobermane smo imali prosle godine...jedan maleni je jaukao celu noc i nije preziveo.Cak je moja mama spasila jednom malom zivot.Ovde se ostenila u stanu..ja sam gledala porodjaj.

Datum priključivanja
    Mar 2005
    Poruka
    1,445
    Nikako da se neko iz Beograda oglasi da nam kaze kako sahrenjuje svoje ljubimce kad groblje ne postoji!
    JAH RasTafari

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu