Aliexpress WW
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 38 od ukupno 38

Tema: SRBIJA u EVROPI !? DA ili NE ???

Datum priključivanja
    Sep 2010
    Poruka
    1
    srbija u evropi

Datum priključivanja
    Mar 2010
    Poruka
    202
    Ima ona poslovica: "kud svi Turci, tu i ćelavi mujo" Vreme će pokazati (možda grešim.............) da je EU experiment.Ali...............i SFRJ je takođe bio experimrnt, na kraju se pokazalo neuspešan.............Ali do tog saznanje je prošlo 50.godina.
    Pa zar sad treba da prođe puno godina, da bi neko rekao:"Eto................a ja kad sam govorio." A šta ćemo sa godinama iza, ljudi smo, nismo medvedi pa da to prespavamo.

Datum priključivanja
    Sep 2010
    Poruka
    64
    Citat U originalu postavio/la ignja Pregled poruke
    Ima ona poslovica: "kud svi Turci, tu i ćelavi mujo" Vreme će pokazati (možda grešim.............) da je EU experiment.Ali...............i SFRJ je takođe bio experimrnt, na kraju se pokazalo neuspešan.............Ali do tog saznanje je prošlo 50.godina.
    Pa zar sad treba da prođe puno godina, da bi neko rekao:"Eto................a ja kad sam govorio." A šta ćemo sa godinama iza, ljudi smo, nismo medvedi pa da to prespavamo.
    Pa da...slazem se. To je kao kada bi krenuo da kupis,recimo jabuke za kolac koji treba da se napravi.Pa naidjes na neke,koju su ti...hmm,trule,u sledecoj prodavnici su suvise zelene...pa su ti neke trece kiselkaste a sledece previse slatke...i onda dodjes kuci bez jabuka ...i ostanes bez kolaca...

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812

Nigel Farage - Euro Igra je Zavrsena

[media]http://www.youtube.com/watch?v=TgAaK6Eav-Y[/media]

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke
    [media]http://www.youtube.com/watch?v=TgAaK6Eav-Y[/media]
    ...hahaha...gledao sam vec neke njegove istupe u javnosti...i dodje coveku drago kad ih neko tako naduvava, i sve bi to bilo ok da ne potice iz zemlje kojoj, pored svetske dominacije, jedan od glavnih ciljeva jeste i rasturanje EU...tako da koliko god cenim njegov "euroskepticizam" neminovno je da se u meni javlja "nigelskepticizam" ne samo zato sto smo mi Srbi navuceni na svakojake teorije zavere...vec i zbog toga sto vecina teorija zavere koja se odnosi na GB na kraju se isopostavi kao realnost...

Datum priključivanja
    Dec 2011
    Poruka
    1
    Zdravo braco i sestre,

Ja se iz evrope, iz Amsterdama javljam i molim se samo Bogu da nam Srbija ne udje u evropu. Tako i nebi voleo za Bosnu, Hrvatsku i Crnu Goru. (kao sto nebi voleoza ostale slavske zemlje.

Problem je da postoje neke Srbe u Srbiji koji bi voleli da Srbija udje u evropu. Mnogi misle da ce dobiti bolje plate itd. Veruj te mi to nije tacno. Bice nam gore i gore.(vidite sta je evropa donjela Bulgarima i Rumunima).

drugi problem je trenutno financiska kriza. Da bi Srbija htela da udje u evropsku uniju treba da prihvati evro. Evro trenutno nije stabilan (i nadam se da ce uskoro izgubiti).

Ali najglavni problem ovde, smo mi sami. Mi Srbi smo oduvek bili Ratnici/Junaci/Borilaci itd. bez nas bi evropa pricala Turski/Arabski. Umesto da nas evropa zahvali, oni nas hocu da uniste. Nazalost ima neki Srba sto to nevide, i samo zele da udju u evropu (misle da ce im biti bolje -.-).

Cudan smo mi narod, svi su nas izjebali vekovima, a izgleda da nemozemo da naucimo od toga. (Turska, Nemacka i ostala evropa, i cak Rusija vise puta).

Bivsa Jugoslavija je bila sila od zemlje, ali je se ta zemlja pravila da se srusi. Ko u svetu bi mogo zemlju da srusi? a da nekosta mnogo para? niko! zato je namesteno da se Srbi medjusobno pokolju. Sad neki misle da lupam nesto, ali taj narod verovatno jos i misli da je Tito bijo Tito -.-

Ali sta nam je valjde, kad imamo neke Srbe (koji prodaju svoju dusu) koji po Beogradu imaju nesto da kazu. Njihov cilj (da Srbija udje u evropu) ce se osvojiti zato sto su isti kao oni iz evrope (Satanovci).

Ja se samo Bogu molim da ne udjemo u evropu, makar rat opet da izbijo.

Veliki pozdrav iz Amsterdama! a Srbijo vidimo se uskoro!
    Zivi bili!

Datum priključivanja
    Dec 2011
    Poruka
    5

Upozorenje EU=robovlasnicka opcija u novoj odori.

pozdrav svima.javljam se iz ne tako daleke ali fasisticke nemacke i mogu samo da porucim svima koji su na sajtu i koji ce tek doci da od te evrope koju velika vecina mladih ljudi(nazalost)nase jedine i najlepse srbije idealizuje nema NISTA!svaki iole realan i inteligentan covek koji je osetio ovaj krvav lebac na zapadu i ovaj nacin zivota ne bi se nikada slozio da ovde postoji bilo kakva predstava bolje buducnosti a ako je nema ovde u srcu krvavog kapitalizma tj nemackoj sta da ocekujemo mi u nasoj lepoj srbiji na nasem brdovitom balkanu??mogu samo da vam kazem da se za nas ovde sprema metla i lopata a ne neka nazovimo je "lepsa buducnost".ma ljudi kakva buducnost mi smo ovde gradjani treceg reda ili ti djubretarska radna snaga.da li znate da nemacka godisnje uveze 750 000 mladih ljudi iz svih krajeva sveta?prijatelji moji nisu to buduci advokati ili doktori to su obicni fizikalci i robovi koji su gladni i umorni dosli da rade za nemacku decu..pa nece oni svojoj deci dati da kopaju bunare i da rade u rudniku nego da zavrsavaju fakultete i sviraju klavire..dakle evropa DA ali ona u kojoj smo sad i gde smo uvek i bili.a evropska unija NE jer je to jedna smisljena prljava i po nas pogubna politicka opcija..POMOZI NAM BOZE DA IZDRZIMO I NASOM GLAVOM STVARAMO BUDUCNOST..

Datum priključivanja
    Feb 2012
    Poruka
    16
    slazem se sa postom iznad, nema leba od cekanja evrope da nam pomogne, da smo svoju industriju koristili i sami isli bilo bi bolje a ne ovako prodasmo sve..i kosovo

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu