Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 5 od 5 PrvaPrva 12345
Prikaz rezultata 61 do 67 od ukupno 67

Tema: Romska drzava

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Нажалост тема је постала убиствено досадна.

Бар сам од данас угрожена и дискриминисана мањина.

www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Sep 2010
    Poruka
    64
    Citat U originalu postavio/la Dejan Pregled poruke
    Нажалост тема је постала убиствено досадна.

Бар сам од данас угрожена и дискриминисана мањина.

Da,da...hoce pivo,ponekad da izazove obamrlost i letargiju...
    A,znaci,diskrimanacije,ipak,ima po tvom misljenju...
    Za tebe ne vazi,izgleda ono...in vino veritas...vec in PIVO veritas
    Al,ipak,hmmm... ovo je vec treca krigla...mozda bolje da predjemo u kafanicu
    Poslednji put uređena bratislav n : 15-10-2010 u 16:03

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Citat U originalu postavio/la bratislav n Pregled poruke
    Da,da...hoce pivo,ponekad da izazove obamrlost i letargiju...
    A,znaci,diskrimanacije,ipak,ima po tvom misljenju...
    Za tebe ne vazi,izgleda ono...in vino veritas...vec in PIVO veritas
    Al,ipak,hmmm... ovo je vec treca krigla...mozda bolje da predjemo u kafanicu
    Свестан сам свих проблема које имате. Супруга ми је странац тако да знам какве су реакције кад виде странца или неког различитог. Ми немамо великих проблема пошто само по нагласку могу да сазнају да ми је супруга странац, али моји пријатељи у Србији пролазе овако: http://www.bastabalkana.com/2009/10/...-umesto-uvoda/.

Међутим не могу да кажем да је дискриминисан мој комшија који има осморо деце и плату мења за алкохол, а децу уместо у школу шаље на улицу да просе и краду. Не могу да се сложим да је дискриминисан онај што је кад су требали да га иселе из Картон ситија рекао "нећу да идем у тамо неку Борчу. Ја живим у центру", и уз то неком криминалцу плаћао да га пусти да живи у Картон ситију.

Опет морам да будем досадан, али док не променимо систем и натерамо државу да брине о грађанима, а не да их види као непријатеље, можемо ти и ја да пишемо колкио хоћемо, а други да се богате на нашој беди.

Пошто знам да су моја права угрожена, сваки пут кад одем у Пореску управу укључим снимање на мобилном. И ти кад одеш у кафић укључи снимање па ако те не пусте у њега, позови инспекцију. Наравно, ако улазак у кафић не значи малтретирање осталих у кафићу или неплаћање рачуна.

Било би лепо када би ти и твоји сународници износли конкретне проблеме и предлагали решења. Став "ми смо дискриминисани" вам само отежава стање и сукобљава вас са остатком становништва.
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Sep 2010
    Poruka
    64
    Citat U originalu postavio/la Dejan Pregled poruke
    Свестан сам свих проблема које имате. Супруга ми је странац тако да знам какве су реакције кад виде странца или неког различитог. Ми немамо великих проблема пошто само по нагласку могу да сазнају да ми је супруга странац, али моји пријатељи у Србији пролазе овако: http://www.bastabalkana.com/2009/10/...-umesto-uvoda/.

Међутим не могу да кажем да је дискриминисан мој комшија који има осморо деце и плату мења за алкохол, а децу уместо у школу шаље на улицу да просе и краду. Не могу да се сложим да је дискриминисан онај што је кад су требали да га иселе из Картон ситија рекао "нећу да идем у тамо неку Борчу. Ја живим у центру", и уз то неком криминалцу плаћао да га пусти да живи у Картон ситију.

Опет морам да будем досадан, али док не променимо систем и натерамо државу да брине о грађанима, а не да их види као непријатеље, можемо ти и ја да пишемо колкио хоћемо, а други да се богате на нашој беди.

Пошто знам да су моја права угрожена, сваки пут кад одем у Пореску управу укључим снимање на мобилном. И ти кад одеш у кафић укључи снимање па ако те не пусте у њега, позови инспекцију. Наравно, ако улазак у кафић не значи малтретирање осталих у кафићу или неплаћање рачуна.

Било би лепо када би ти и твоји сународници износли конкретне проблеме и предлагали решења. Став "ми смо дискриминисани" вам само отежава стање и сукобљава вас са остатком становништва.
    Znas sta,Dejane,ovaj nas razgovor pocinje da lici kao da smo u kafanicu s foruma vec presli... Ti,izgleda,zaista ne citas to sto sam napisao,ili ne shvatas ili namerno ne obracas paznju...Ako ti svi argumenti koje sam izneo,ankete,analize,drustvene pojave i prilike na koje sam ukazao ovde ne znace nista pa svakim sledecim postom vracas pricu na pocetak ili pocinjes neku sasvim novu onda je nas razgovor potpuno beskoristan.

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Citat U originalu postavio/la bratislav n Pregled poruke
    znas sta,dejane,ovaj nas razgovor pocinje da lici kao da smo u kafanicu s foruma vec presli... ti,izgleda,zaista ne citas to sto sam napisao,ili ne shvatas ili namerno ne obracas paznju...ako ti svi argumenti koje sam izneo,ankete,analize,drustvene pojave i prilike na koje sam ukazao ovde ne znace nista pa svakim sledecim postom vracas pricu na pocetak ili pocinjes neku sasvim novu onda je nas razgovor potpuno beskoristan.
    Да живим на Дедињу вероватно бих веровао статистикама. Али пошто живим међу вама, не видим да сте посебно дискриминисани у односу на друге грађане ове земље.

Разговор је стварно бескористан.
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Feb 2012
    Poruka
    1

http://www.geopolitika.rs/index.php?...37-37&Itemid=1

Ексклузивни интервју: Данијел Естулин

Ексклузивно

Данијел Естулин, чувени познавалац Билдерберг групе говори за Геополитику

Све тајне Билдерберга

Шта Билдербег планира за Србију

Према истраживању «Вечерњих новости» и Дејана Лучића аутора веома познатог по великом броју књига које се баве конспиролошким темама« за наше, балканско подручје, према најавама извора блиских "Билдербергу", планирано је стварање Балканске федерације православних земаља, где би била инкорпорисана Албанија, иако је исламска, као и БиХ. Тај процес је почео по налогу САД, а по одобрењу Ватикана, који се сложио, јер је један од услова да око 70 одсто Албанаца буде преведено у католичанство.
    Да би Балканска федерација била "подношљива" за остале, и да би био елиминисан "страх" од Срба и њихове "хегемоније", дат је налог да се Србија федерализује у пет аутономних покрајина, које би прерасле у пет малих самосталних држава. Тренутно ЕУ ради на томе да се највећи део ромске популације са територија бивше СФРЈ насели у Моравској области, чији главни град би требало да буде Ниш.
    Поред ове, Моравске области, Србија би требало, према плановима "владара из сенке" из "Билдерберга", да буде подељена на Војводину, Шумадију, Ужичку и Рашку област.
    bilderberg planira romsku državu u Srbiji. Teško nama!
    Poslednji put uređena hiperborejka : 13-02-2012 u 18:55

Romi su jedini narod na kugli zemaljskoj koji nikada nije organizovano ucestvovao u nekom oruzanom sukobu ili ratu. Mislite o tome...

Strana 5 od 5 PrvaPrva 12345

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu