Aliexpress WW   Banggood WW
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 133

Tema: Наша мала "Галерија"

Threaded View

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    ...hmm, vidim ovaj psihodelicni New York, i razmisljam, na sta li me podseca ova eksplozija boja...e sad kad sam se setio, vidim da tu i nema toliko slicnosti, sem sto je kolorit slican....i mozda to sto je ovde u pitanju balkanski New York......i mozda je to sve kako treba, ista snaga , sa manje inventivnosti, slicna poruka, ali svedenija, bez detalja, ali ipak dublja, ostavlja prostora oku da prosledi dozivljaj, malo, i do mozga...
    ...to mu dodje logicno, jer umetnici se obracaju razlicitim odijumima, tamo "neki to vole vruce"...a ovde samo podgrejano...i da se pojasnim, to je kao kad popijes dobru, domacu, rakiju... malo zagolica dok klizi niz grlo, ali u zelucu izazove pozar......dok bourbon natopi nepca aromama, i isposcen sidje direktno do besike...i dalje...

...znaci...ne toliko poznat, mladi, autor Borko Petrovic...i njegov Beograd...

http://www.srbijauzivo.rs/attachment...47452695952632

...i da me moja drugarica JO ne shvati pogresno, zaista sam uzivao u "bourbonu" koji si nam servirala, ali lokal patriotizam je ovog puta, jaci od mene...
    Prikačene slike Prikačene slike     
    Poslednji put uređena Mare : 09-09-2009 u 02:12

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu