Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 2 od 9 PrvaPrva 123456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 133

Tema: Наша мала "Галерија"

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    ... evo za kraj Broadway ...
    Prikačene slike Prikačene slike  

Datum priključivanja
    Jul 2009
    Poruka
    483
    Citat U originalu postavio/la JO Pregled poruke
    ... evo za kraj Broadway ...
    Е, па ЈО, свака част! Баш нам је лепа галерија.. ...

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Boje su lepe, to je tacno! Nadam se da je i malo tvoj ukus ili da te mogu malo animirati ovim stilom? Meni se svidja totalno ... sada jos ... naravno, ukus se vremenom menja, pa ko zna kako cu kroz godinu dana sve to videti!

Datum priključivanja
    Jul 2009
    Poruka
    483
    Boje su lepe, to je tacno! Nadam se da je i malo tvoj ukus ili da te mogu malo animirati ovim stilom? Meni se svidja totalno ... sada jos ... naravno, ukus se vremenom menja, pa ko zna kako cu kroz godinu dana sve to videti!
    Посебно ми се допада она прва коју си поставила вечерас.....
    Стварно, боје су лепе и јаке и живе.. . Футуристички прилично.. Или, можда ипак само реално стање данашњице..?.. ..

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Salvadora Dalija sam nekada jako, jako, volila ali sada mi je nekako "banalan" ali psssssssst .... da niko necuje sta kazem o velikom majstoru ... Ne, nego tacno je stvarno ... ranije sam skupljala sve njegove reprodukcije a danas mi je dosadan, cak, staromodan ... nekako, nije danas njegovo vreme ali moze biti, da ce uskoro slaviti veliki povratak?

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la Iskrica Pregled poruke
    Посебно ми се допада она прва коју си поставила вечерас.....
    Стварно, боје су лепе и јаке и живе.. . Футуристички прилично.. Или, можда ипак само реално стање данашњице..?.. ..
    Da, sve zavisi od posmatraca. Slika deluje na sve nas drugacije! Ponekad imam utisak nervoze u potezima penzlice ... a nekad sam zazelela da sam stojala pored umetnika dok je skicirao ... mozda je on bio stvarno nervozan ...

Datum priključivanja
    Jul 2009
    Poruka
    483
    Salvadora Dalija sam nekada jako, jako, volila ali sada mi je nekako "banalan" ali psssssssst .... da niko necuje sta kazem o velikom majstoru ... Ne, nego tacno je stvarno ... ranije sam skupljala sve njegove reprodukcije a danas mi je dosadan, cak, staromodan ... nekako, nije danas njegovo vreme ali moze biti, da ce uskoro slaviti veliki povratak?
    Стварно ми је интересантан начин на који размишљаш.. ..
    Надам се да ћемо једном причати у галерији на ту тему... Сада Искрица иде да спава... Прилично сам уморна. Договорено?

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Стварно ми је интересантан начин на који размишљаш.. ..
    Надам се да ћемо једном причати у галерији на ту тему... Сада Искрица иде да спава... Прилично сам уморна. Договорено?
    Laku noc Iskrice, idem i ja

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    U zurbi sam ali moram da svrnem da ispravim jednu ogromnu glupost koju sam napisala u vezi Dalijevih slika. Eto kakve arogantnosti kada se neko "niko" kao ja, usudi da slike jednog genija nazove "banalnim" ... vaooo ... nije mi valda, sinoc u kafancetu, Zvonko Bogdan toliko puno vina natocio ... Izvini veliki majstore, ako me momentalno gledas sa neba, evo, vidi kako se stidim!
    Naravno, nisam mislila tako ali palo pa ostalo, nek se cita moja glupos i neka se zna sta se nesme ... kazna mora biti za ovu arogantnost.
    Naravno mislila sam samo reci, da su mi njegove slike malo dosadile kao i sav nadrealizam, ko naprimer neka haljina koju cesto nosim ... onda je obesim u ormar i zaboravim neko vreme, dok je se ponovo ne setim i iznova, opet, njenu lepotu otkrijem. Salvador Dali nece biti, naravno, od mene nikad zaboravljen ko neke krpice ali momentalno nije mi licno "IN" ...
    U mojoj sledecoj poseti, zakucacu nekoliko njegovih radova na zidic ove lepe galerije! Do tada pozdravljam sve i nadam se da ce se jos neko naci i izloziti koje interesantno remek delo!

Datum priključivanja
    Jul 2009
    Poruka
    483
    U zurbi sam ali moram da svrnem da ispravim jednu ogromnu glupost koju sam napisala u vezi Dalijevih slika. Eto kakve arogantnosti kada se neko "niko" kao ja, usudi da slike jednog genija nazove "banalnim" ... vaooo ... nije mi valda, sinoc u kafancetu, Zvonko Bogdan toliko puno vina natocio ... Izvini veliki majstore, ako me momentalno gledas sa neba, evo, vidi kako se stidim!
    Naravno, nisam mislila tako ali palo pa ostalo, nek se cita moja glupos i neka se zna sta se nesme ... kazna mora biti za ovu arogantnost.
    Naravno mislila sam samo reci, da su mi njegove slike malo dosadile kao i sav nadrealizam, ko naprimer neka haljina koju cesto nosim ... onda je obesim u ormar i zaboravim neko vreme, dok je se ponovo ne setim i iznova, opet, njenu lepotu otkrijem. Salvador Dali nece biti, naravno, od mene nikad zaboravljen ko neke krpice ali momentalno nije mi licno "IN" ...
    U mojoj sledecoj poseti, zakucacu nekoliko njegovih radova na zidic ove lepe galerije! Do tada pozdravljam sve i nadam se da ce se jos neko naci i izloziti koje interesantno remek delo!
    Поздрав ЈО! .. За сада смо саме у нашој малој галерији, али ваљда ће нам се још неко придружити....

Datum priključivanja
    Jul 2009
    Poruka
    483

Паја Јовановић - Мачевање

Изузетно лепа, јака слика, са реалним "освртом" на време...
    Опет пуна топлине и светлости,...... са "ухваћеним" тренутком који се провлачи кроз историју... ..
    Али, пре свега, јака слика.... А када бих могла да употребим тај епитет, рекла бих и изразито карактерна... ..

Datum priključivanja
    Jul 2009
    Poruka
    483

Надежда Петровић - Море

И још једна лепа слика...
    Овог пута, јака, живахна, жива, а опет некако смирена.... и као да је тај талас "заустављен у времену"...и ухваћен у једној од најјачих снага истог...
    Море, талас, јачина.. Као борба за живот.. И опстанак.?..

Фантастичне боје, потези, енергија и живост осликаног тренутка... ..
    А опет ми нешто говори да ова слика, осим евидентне снаге, треба да покаже и рањивост...

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Опет пуна топлине и светлости,...... са "ухваћеним" тренутком који се провлачи кроз историју... ..
    Али, пре свега, јака слика.... А када бих могла да употребим тај епитет, рекла бих и изразито карактерна... ..
    Iskrice, ovo je jako lepa slika. Govori puno o seoskom zivotu, tradicionalnim obicajevima.

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Iskrice, ovo je jako lepa slika. Govori puno o seoskom zivotu, tradicionalnim obicajevima.

Datum priključivanja
    Jul 2009
    Poruka
    483
    Слажем се ЈО!

Strana 2 od 9 PrvaPrva 123456 ... PoslednjaPoslednja

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu