Aliexpress WW
Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7

Tema: Beograd-struja-niza tarifa

Datum priključivanja
    Jun 2005
    Poruka
    277

Beograd-struja-niza tarifa

U Beogradu gradjani imaju tzv. jeftinu struju od 00-08h. Da li smo mi gradjani Beograda diskrininisani u odnosu na ostatak Srbije i da li mi na taj nacin placamo struju za ostaka Srbije. Pitam se da li je normalno da cekamo ponoc da bi smo ukljucili ves masinu ili bojler. Postavljam ovo pitaje zato sto sam razgovarajuci sa nekim ljudima iz grada koji je od BG udaljen 100km saznao da imaju nizu tarifu od 21h ili 22h a neki kako im se prohte u aranzmanu sa majstorima.
    Koliko znam telefonska tarifa i doba kad je jeftinije telefoniranje vazi za celu Srbiju a za struju ispada drugacije.
    Voleo bih da ljudi iz drugih gradova napisu kad imaju nizu tarifu za elektricni energiju.

Datum priključivanja
    Jun 2005
    Poruka
    277
    Nema kometara i odgovora kad se u drugim gradovima ukljucuje niza tarifa. Prava slika nase drzave, bas me briga meni je dobro, zasto da to otkrivam, neka ****** placaju.
    Kod mene se pre neki dan pokvario MTK, svi cute niko da pozove EDB da se to popravi. Ja sam pozvao jer znam sta bi bilo kad bi EDB ustanovila da je MTK pokvaren, pise na njihovom sajtu pod cesto postavljanim pitanjima.

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Citat U originalu postavio/la lega99 Pregled poruke
    nema kometara i odgovora kad se u drugim gradovima ukljucuje niza tarifa. Prava slika nase drzave, bas me briga meni je dobro, zasto da to otkrivam, neka ****** placaju.
    Kod mene se pre neki dan pokvario mtk, svi cute niko da pozove edb da se to popravi. Ja sam pozvao jer znam sta bi bilo kad bi edb ustanovila da je mtk pokvaren, pise na njihovom sajtu pod cesto postavljanim pitanjima.
    Мислим да је јефтина тарифа у исто време на нивоу целе Србије. У Војводини јесте сигурно.
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Jun 2005
    Poruka
    277
    U Valjevu nije tako, tamo neki imaju od 21h a neki od 22h a neki kako se dogovore... Tamo cim izadjes iz grada mozes da sahranis coveka pored puta, kakvo groblje, na svoju livadu pored puta...Za Vojvodinu znam da tako nesto nemoze jer selo koje je na samoj granici sa Rumunijom ima groblje...Srenuo sam totalno sa teme...

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Citat U originalu postavio/la lega99 Pregled poruke
    u valjevu nije tako, tamo neki imaju od 21h a neki od 22h a neki kako se dogovore... Tamo cim izadjes iz grada mozes da sahranis coveka pored puta, kakvo groblje, na svoju livadu pored puta...za vojvodinu znam da tako nesto nemoze jer selo koje je na samoj granici sa rumunijom ima groblje...srenuo sam totalno sa teme...
    Уопште у Србији је "како се договоре". Ако знаш електричара можеш увек да имаш само јефтину струју. ...

А ако знаш Министра, можеш да купиш плац преко ког ће да пређе пут, а после га продаш држави тако да ни твоји праунуци неће морати да размишљају о цени струје.

Зато не кривим ове што знају електричара...
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Jun 2005
    Poruka
    277
    Уопште у Србији је "како се договоре". Ако знаш електричара можеш увек да имаш само јефтину струју. ...

А ако знаш Министра, можеш да купиш плац преко ког ће да пређе пут, а после га продаш држави тако да ни твоји праунуци неће морати да размишљају о цени струје.

Зато не кривим ове што знају електричара...
    Dejane sad si izneo nesto sa cime se ja ne slaze. Krade ili muva politicar sto da to ne radi i obican narod. Ne ne treba to da radi ali i ne treba da dozvoli da politicari imaju takvu moc. Ako radimo tako kako si ti napisao nema nama buducnosti, mi smo zemlja koja je na ivici baknrota...

Datum priključivanja
    Jun 2005
    Poruka
    277
    Dobio sam zvanicnu informaciju, doba nize tarife je za celu Srbiju od 00-08h.
    Beograd i jos neki gradovi imaju daljinski sistem prebacivanja sa vise na nizu tarifu i obratno, ostali gradovi imaju uklopne satove koji se programiraju. To kako se programiraju na 21h i 22h ili kako oces to je u svim slucajevima cist lopovluk.

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu