Aliexpress WW   Banggood WW
Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5

Tema: Zasto mi neradi Nero?

Datum priključivanja
    Sep 2009
    Poruka
    4

Zasto mi neradi Nero?

Vise puta sam instalirao nero dobijen uz drajv.Sve prodje dobro ali kad krene priprema za narezivanje javlja se greska.dali je u pitanju registracija ili neki virus?

Datum priključivanja
    Jun 2005
    Poruka
    277
    Citat U originalu postavio/la Markomm Markovic Pregled poruke
    Vise puta sam instalirao nero dobijen uz drajv.Sve prodje dobro ali kad krene priprema za narezivanje javlja se greska.dali je u pitanju registracija ili neki virus?
    Koja masina? Karakteristike:CPU,RAM,DISK itd. Koji OS? XP, Vista, windows 7? Licenciran? Koji Antivirusni program? Licenciran, crackovan, patchovan. Da li si skenirao masinu na viruse? Na tvoj postavljeno pitanje bez ovih cinjenica ne moze se dati savet.

Datum priključivanja
    Sep 2009
    Poruka
    4
    Cuo sam da Nero ima upotrebnu licencu samo 1 godinu i da se nakon toga treba registrovati i platiti.Nerade mi ni neke druge verzije Nera sa sifrom kao da ih ometa prethodno izrecena cinjenica.Dali ce raditi neki drugi program za narezivanje i koji ,jer sam probao sa nekim i nisu radili? Inace imam windows xp i pentijum 4.

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Пробај http://www.roxio.com/
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Oct 2009
    Poruka
    10
    Možeš probat isa Infrarecorder, program je bespaltan i meni je prilično zanimljiv

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu