Aliexpress WW
Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6

Tema: K e t e r i n g

Datum priključivanja
    Jan 2010
    Poruka
    4

Smile K e t e r i n g

Rodzen sam i zivim na jugu Makedonije ali mi se dopada kako forum "srbijauzivo" funkcionira pa bih svim dobrim ljudima u Srbiji predlozio dobar biznis. Ja zivim u Makedonskom "Las Vegasu" i smatram da je "Ketering" dobar biznis. Pored toga sto imam veliko radno iskustvo u ugostiteljstvu, ipak nemam iskustva u toj oblasti. Hteo bih da pitam sve dobre ljude u Srbiji za njihovo mislenje.

Pozdrav iz Gevgelije

Datum priključivanja
    Jan 2010
    Poruka
    4

Datum priključivanja
    Jan 2010
    Poruka
    1
    Citat U originalu postavio/la tanev.risto Pregled poruke
    Rodzen sam i zivim na jugu Makedonije ali mi se dopada kako forum "srbijauzivo" funkcionira pa bih svim dobrim ljudima u Srbiji predlozio dobar biznis. Ja zivim u Makedonskom "Las Vegasu" i smatram da je "Ketering" dobar biznis. Pored toga sto imam veliko radno iskustvo u ugostiteljstvu, ipak nemam iskustva u toj oblasti. Hteo bih da pitam sve dobre ljude u Srbiji za njihovo mislenje.

Pozdrav iz Gevgelije
    Risto brate ja nemam pojma sta je ketering i o kakvoj zaradi pricas ali je lepo sto si se javio iz bratske Makedonije. Srecna Nova godina i sve najbolje ti saka tvoj drugarot Stevo [media]http://www.srbijauzivo.rs/images/smilies/yes.gif[/media]

Datum priključivanja
    Jan 2010
    Poruka
    4

Thumbs up Ketering

Citat U originalu postavio/la Stevo70 Pregled poruke
    Risto brate ja nemam pojma sta je ketering i o kakvoj zaradi pricas ali je lepo sto si se javio iz bratske Makedonije. Srecna Nova godina i sve najbolje ti saka tvoj drugarot Stevo [media]http://www.srbijauzivo.rs/images/smilies/yes.gif[/media]
    Posebno mi je drago sto ljudi u Srbiji smatraju da smo dva bratska naroda i pored toga sto nase vlade ponekad prave male avanture. Rodzen sam u Gevgeliji na jugu Makedonije i ovde se razvija kockarski -LasVegas turizam pa bi ja hteo da iskoristim svoje znanje u ugostiteljstvu i otvorim sluzbu za "KETERING". To ti je sluzba za ugostiteljstvo gde god ima potrebe za to. Mogli bi da spremimo rodzendane, proslave u preduzecu, kucne slave i sve sto je potrebno. Radio sam u ugostiteljstvu ali nemam iskustva u ovome pa bih hteo da mi neko sa bilo kakvim iskustvom pomogne da razviemo diskusiju ovde na ovom prekrasnom forumu.

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,335
    Citat U originalu postavio/la tanev.risto Pregled poruke

Pozdrav iz Gevgelije
    Погледај линк http://www.srbijauzivo.rs/showthread.php?t=1068
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Jan 2010
    Poruka
    4

Hvala

Citat U originalu postavio/la Dejan Pregled poruke
    Po celoj zemjinoj lopti mozes da nadzes ljude koji su spremni da pomognu na neki nacin. Hvala ti, ovde sam nasao dosta korisnih informacija.

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu