Aliexpress WW
Prikaz rezultata 1 do 11 od ukupno 11

Tema: Škole stranih jezika u Beogradu

Datum priključivanja
    Dec 2009
    Poruka
    4

Ćaskanje Škole stranih jezika u Beogradu

Da li neko ima da mi preporuči neku školu, ja bih išao na engleski treba mi za posao ????

Datum priključivanja
    Mar 2010
    Poruka
    1
    Ja sam u Berlitz-u isao na kurs poslovnog engleskog, i jako sam zadovoljan - rado ti preporucujem da ides kod njih, pogotovo ako ces uciti Business English. Mozes i sam da vidis sve detalje na njihovom sajtu: www.berlitz.co.rs Nadam se da sam pomogao... Pozdrav!

Datum priključivanja
    Dec 2009
    Poruka
    4

Ne zelim da budem papagaj

Hvala na preporuci. Bio sam u Berlitzu i razočarao sam se. Pobegao sam iz ove tzv. škole posle samo nekoliko časova. U ovoj školi na prvom času su mi rekli, zamislite, da se engleski jezik sastoji samo od fraza i gotovih rečenica koje naučite napamet kao i odgovore na njih i na taj način ste savladali engleski jezik. Čista nebuloza, pa ja sam čovek, a ne papagaj i to engleski papagaj.
    Nego zna li neko nešto o školi Britanika(Engleski za 20 dana), to su oni što naletite na njih kada otvorite frižider. Moja drugarica ih preporučuje na sav glas kaže da je oduševljena, a meni je sve to malo sumnjivo.

Datum priključivanja
    May 2009
    Poruka
    7
    Savetujem vam da izbegavate svaku školu čiji je slogan da ćete "progovoriti engleski za 20 dana". Kao profesor engleskog jezika odgovorno tvrdim da je nemoguće naučiti bilo koji jezik za tako kratko vreme!

Datum priključivanja
    Nov 2011
    Poruka
    1

Shephard English Language Center

Shephard English Language Center je po meni najbolja skola engleskog u gradu.Profesorka je iz USA i fantasticno prenosi znanje. Programi su individualni i dobija se sertifikat iz USA. Imaju i specijalizovane kurseve za osobe sa disleksijom. Atmosfera je super jer u grupi nikada nema vise od 5-6 ljudi.Ja sam upala kad su imali popust dvoje po ceni jednog.

Datum priključivanja
    Jun 2013
    Poruka
    21
    ja sam za skolu u beogradu imala samo preporuke za britaniccu. svi su samo nju spominjali, poslusala sam ih i nisam se pokajala. zaista rade na nivou.

Datum priključivanja
    Jul 2013
    Poruka
    12
    ma britanicca, ako nju upises neces se pokajati. imaju i online kurseve da ne dolazis direktno na cas. ja sam bila prezadovoljna.

Datum priključivanja
    Aug 2013
    Poruka
    18
    mislim da kursevi za 20 dana nisu losi jer to su intenzivni kursevi i intenzivno se uci. vidim da je neko napisao da to treba izbegavati. danas se brzo zivi i mora da se brzo radi sve. meni je vise odgovaralo da skratim malo ucenje i da ucim svaki dan nego da razvucem kurs na 6 meseci dva puta nedeljno. naucila sam isto sto bi i ovako da je duze trajalo. inace mislim da je 20 dana dovoljno za usavrsavanje a kasnije samo otici negde preko pa upotrebljavati.

Datum priključivanja
    Aug 2013
    Poruka
    11
    Odlicna je Britanika. Moja komsinica isla.

Datum priključivanja
    Sep 2013
    Poruka
    2
    Citat U originalu postavio/la MMaksa Pregled poruke
    Odlicna je Britanika. Moja komsinica isla.
    Treba naci nesto blizu kuce ili blizu posla pa ce biti mnogo lakse.

Datum priključivanja
    Aug 2013
    Poruka
    11
    Citat U originalu postavio/la goodyears Pregled poruke
    Treba naci nesto blizu kuce ili blizu posla pa ce biti mnogo lakse.
    Mislim da to nije presudno, sta ce ti blizina ako u principu lose predaju i ako su losa skola. Trazi bolje uslove nemoj da ti bude presudna blizina. A drugo imas i online kurseve pa mozes od kuce.

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu